M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Zrcadlové skříňky v akci

Zrcadlové skříňky a všeobecně celý koupelnový nábytek by měl vždy ladit s celou koupelnou, jak stylem tak i barevně. Zrcadlo respektive zrcadlové skříňky patří neodmyslitelně ke každé koupelně a umyvadlu. Zrcadlo nejen že plní praktickou funkci, ale prostor koupelny opticky zvětšuje a zesvětluje. Skříňka u zrcadla je zase velmi praktický pomocník a umožňuje nám odkládání drobností potřebných k dennímu použití v koupelně. V našich koupelnových studiích vám s výběrem rádi poradíme. Nechte se inspirovat.

Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu
LB STAR skříňka zrcadlová s osvětlením pravá ST1P.3020 červená lesklá - Doprodej koupelnového vybavení / Koupelnový nábytek v doprodeji
SLEVA -43%
Zrcadlová skříňka s osvětlením, pravé otvírání. Vhodná do moderní koupelny
Barva: červená, Výrobce: Lebon

Typy zrcadlových skříněk

V zásadě rozlišujeme dva typy zrcadlových skříněk:

    • Zrcadla s poličkou
    • Zrcadla se skříňkou

Nabízíme různé zrcadlové skříňky podle rozměrů již od 45 cm do opravdu malých koupelen nebo k umývátkům na toaletu. Vyberte si.

Osvětlení zrcadlové skříňky

Osvětlení patří k zrcadlové skříňce. Nabízíme řadu zrcadlových skříněk, které mají osvětlení přímo jako součást vybavení. Toto řešení doporučujeme. Je velmi praktické, nemusíte řešit zvlášť zrcadlovou skříňku a k ní ještě osvětlení. Uvnitř zrcadlové skříňky nebo z vnější strany je vypínač, stačí mít tedy v koupelně jen v blízkosti skříňky zásuvku. Vyřešte tak osvětlení i zrcadlo jednou pro vždy.

Vnitřní vybavení zrcadlových skříněk

V námi dodávaných zrcadlových skříňkách naleznete množství praktických poliček na spoustu koupelnových doplňků a drobností pro každodenní použití. Součástí může být i háček na fén, elektrická zásuvka na holicí strojek nebo fén, spínač na světlo apod.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny