M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Doplňkové skříňky

Námi dodávané závěsné skříňky samostatné lze prakticky využít ve všech koupelnách. Pohodlně do nich „uklidíte“ ručníky, osušky, různé drobné koupelnové doplňky i čistící a hygienické pomůcky a prostředky. Vyberte si podle svého vkusu a velikosti vaší koupelny. Vybrat si také můžete variantu závěsnou, ta je velmi praktická nebo variantu koupelnového nábytku s nožičkami, ty nabízíme vždy výškově nastavitelné. Přijďte se podívat do našich koupelnových studií, kde řadu koupelnového nábytku vystavujeme, nebo se nechte inspirovat koupelnami. Kontaktujte nás.

Nové barvy a designy

Samostatnou závěsnou skříňku lze umístit do rohu místnosti nebo ji postavit jako samostatný kus nábytku na velmi viditelné místo. Nabízíme množství barev nebo imitací dřeva, možné jsou také různé kombinace. Barvu korpusu si můžete zvolit jinou než barvu předních dvířek. Variabilita je opravdu bohatá. Vše je vyrobena z materiálů, které snesou vlhké prostředí koupelny. Jen u nás si vyberete koupelnový nábytek, který bude barevně a stylově ladit s obklady a dlažbou. Nebo si k jednoduchému stylu nábytku pořiďte opravdu něco designového a nevšedního.

Rozměry a vybavení koupelnových závěsných skříněk

U nás si vyberete závěsnou skříňku do koupelny v mnoha rozměrech. Nejde jen o šířku, ale také o výšku. Do malých koupelen si můžete vybrat model, který je vysoký třeba pouze 90 nebo 100 cm a umístit ho do výšky vedle zrcadla nebo zrcadlové skříňky. Takový typ obsahuje většinou poličky. Hodí se pro ukládání hygienických a čistících prostředků nebo malých koupelnových doplňků. Vysoká koupelnová závěsná skříňka většinou obsahuje ve vrchní části poličky nebo šuplíčky a ve spodní části praktický prádelní koš. Vybrat si také můžete pravou nebo levou variantu otvírání.

Co ještě přikoupit?

Na našich prodejnách vám ke koupelnovému nábytku nabídneme i množství koupelnových doplňků, které budete do koupelny potřebovat. U nás vyladíte celou koupelnu.

 

Zobrazit další informace »
Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu
ico small menu