M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Masážní systémy

Masážní systémy patří již neodmyslitelně do našich koupelen. Koupelnu dnes chápeme především jako místo regenerace a odpočinku po náročném dni, proto si do koupelny vybíráme krásné obklady a dlažby a také praktické koupelnové zařizovací předměty. Vyberte si z našich masážních systémů a vytvořte si v koupelně své vlastní domácí wellness centrum! Budete se cítit jako znovuzrození. Nechte se inspirovat v našich koupelnových studiích.

Podkategorie sekce Masážní systémy:

Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu

Jaké typy masážních systémů nabízíme?

U nás si vyberte z těchto typů masážních systémů:

    • Masážní vany do koupelny – Vanu s masážním systémem si můžete vybrat se vzduchovými tryskami, vodními tryskami nebo kombinací obou variant. K negenerujícímu účinku jistě přispěje i colour terapie nebo aroma terapie, kterou vám na našich prodejnách k masážním vanám také nabídneme. 
    • Masážní panely do koupelny – Sprchový masážní panel můžete použít jak u vany tak i ve sprchovém koutu. Díky kombinaci masážních trysek a horní hlavové sprchy poskytne masážní panel skutečnou relaxaci po náročném dni. 
    • Masážní boxy do koupelny – To jsou sprchové kouty uzavřené i shora. V něm si užijete masáž vodními tryskami ale dokáže i plnohodnotně nahradit parní saunu. Rádi vám nabídneme z mnoha druhů masážních nebo parních boxů.  

Zdravotní účinky masážních systémů

Prospěšné zdravotní účinky masážních systémů a sauny na naše těla jsou již ověřeny. My vám nabízíme vytvořit si příjemné prostředí domácích lázní v pohodlí vaší koupelny. Masáž aero i hydro tryskami okysličí pokožku, unavené svaly se zbaví napětí. Poskytněte unavenému svalstvu příjemné osvěžení a relax.

ico small menu