M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Interiérové keramické dlažby

Nabízíme vám keramické podlahové dlažby vysoké kvality, dokonalého zpracování a vzhledu. U nás si vyberete takovou dlažbu, která bude perfektně ladit s celkovým stylem bytu či domu a s ostatním zařízením. Kromě esteticky velmi dobře provedených dlažeb vám nabízíme také výborný servis a poradenství ohledně technických parametrů vybíraných dlažeb. Doporučíme vám opravdu jen tu dlažbu, která je vhodná do prostředí, které potřebujete obložit. Samozřejmostí je i odborná stránka a technické parametry dlažby. Informace k libovolné vybrané dlažbě vám rádi poskytneme přímo na kterékoli naší prodejně a nebo na čísle +420 777 746 852.

Pokud hledáte spíše inspiraci, doporučujeme nahlédnout do těchto fotogalerií:

Dlažba imitace dřeva

Velkoformátové obklady a dlažba do interiéru

Obklady a dlažba do koupelny

 

Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu

Estetické parametry podlahových keramických dlažeb

V našem sortimentu podlahových dlažeb naleznete opravdu široký výběr dlažeb vhodných pro interiér. Dlažby v různých cenových hladinách od nejlevnějších až po opravdu výjimečné dlažby s luxusním povrchem a designem. Naším hlavním krédem ale stále zůstává: levné ale kvalitní! Snažíme se vám stále přinášet nové a nové trendy a nejmodernější designy. Naleznete u nás dlažbu, která skutečně vypadá jako dřevo, kov, kámen nebo kůže. Různé formáty, barvy a styly. V této sekci najdete jak keramickou podlahovou dlažbu rustikální, tak i moderní série. Pro vašipodlahu dodáváme výrobky od českých a předních zahraničních dodavatelů.

Technické parametry podlahových interiérových dlažeb

Dlažby pro interiér mohou, ale nemusí být mrazuvzdorné. Do obývacích místností není vhodná ani protiskluzná dlažba. Podlaha s hladkou keramickou dlažbou se bude snadno a jednoduše čistit a udržovat. Pro domácí prostředí doporučujeme dlažbu s otěruvzdorností PEI III, IV a V.  Pokud se zajímáte o bližší informace o konkrétní dlažbě, rádi vám je zodpovíme. Kontaktujte nás.  

Na každé naší prodejně vám doporučíme a vybereme kvalitní stavební chemii pro vaši dlažbu.

ico small menu