M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Čtvercové vaničky

Nabízíme čtvercové vaničky mnoha rozměrů. Sprchové vaničky a také sprchové kouty dodáváme našim zákazníkům od ověřených prodejců, se kterými máme výborné zkušenosti nejen ohledně kvality vaniček ale i následného servisu. U nás lze koupit vaničky od firem RIHO, JIKA, LAUFEN, ROLTECHNIK a RAVAK.

Možnosti čtvercových sprchových vaniček

Čtvercové vaničky můžete použít jako podstavu do kompletního sprchového koutu nebo je možné ji z 3 stran obestavět zdí a koupit si pouze dveře do niky. Podle toho jak velká je vaše koupelna, můžete si u nás vybrat z velmi široké nabídky rozměrů sprchových vaniček. Od 70x70 cm až po opravdu velké 100x100 cm. Pokud vám to dispozice koupelny umožní, doporučujeme volit vždy rozměr sprchového koutu i vaničky co největší. Každodenní sprchování ve sprchovém koutu o rozměrech 80x80 cm nemusí být pohodlné. Na našich prodejnách a pobočkám vám rádi poradíme. Kontaktujte nás.

Nabízíme všechny typy materiálů, ze kterých se sprchové vaničky vyrábí. Najdete u nás vaničky smaltovanékeramickéakrylátové i z litého mramoru. Nízké sprchové vaničky z litého mramoru jsou u zákazníků velmi oblíbené a jsou jedny z nejprodávanějších. V koupelně plní kromě praktické i designovou funkci. Díky své minimální výšce téměř splývají s podlahou a nepůsobí rušivým dojmem. U nás naleznete i nízké sprchové vaničky zdobené přímo od výrobců různými malbami a aplikacemi.  

Sprchovou vaničku si u nás lze objednat i s protiskluzovou úpravou. Ta usnadní sprchování především dětem a seniorům. 

Příslušenství k čtvercovým sprchovým vaničkám 

Ke sprchovým vaničkám respektive do sprchových koutů doporučujeme další příslušenství, které vám sprchování zpříjemní např. podomítkovou termostatickou sprchovou baterii. Díky ní lze ušetřit prostor ve sprchovém koutu a o vyčnívající sprchovou baterii si nebudete neustále otloukat tělo. Oceníte ji jistě i v rodinách s malými dětmi. Díky termostatické baterii se již zabránilo nejednomu úrazu horkou vodou. Podomítkové termostatické baterie nabízíme v mnoha úpravách a stylech, díky tomu ji lze vzhledově doladit s ostatními vodovodními bateriemi v koupelně i celkovým stylem koupelny. Do sprchového koutu vám ještě doporučujeme sprchová sedátka pro pohodlné sprchování, sprchové masážní panely jako ve wellness centru, háčky nebo poličky a sprchové sety.

Zobrazit další informace »
ico small menu
    Umíme to bez prodejny