M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Čtvercové sprchové kouty pro koupelny

Sprchový kout čtvercový se hodí jak do malých koupelen tak i do velkých. Nabízíme čtvercové sprchové kouty od rozměrů 80x80 cm až po 100x100 cm. Při výběru ale doporučujeme: čím větší sprchový kout, tím lepší. V malém sprchovém koutu je sprchování obtížnější.  Nabízíme sprchové kouty od ověřených firem RIHO, JIKA, LAUFEN a ROLTECHNIK. Sprchový kout si vždy vyberte od stejného výrobce, od kterého máte vaničku

Typy výplní čtvercových sprchových koutů

U nás si můžete vybrat ze dvou typů výplní:

  • Plexi výplň čtvercových sprchových koutů

Plexi výplň je lehká, levná, ale také méně odolná. Při nárazu se může rozlomit a způsobit zranění.

  • Bezpečnostní sklo

Bezpečností sklo je těžší a dražší, ale bezpečnější. Je také odolné a pevné.  Nabízíme sprchové kouty s 6-8 mm bezpečnostním sklem.  Výhodou skleněných výplní je i větší nabídka povrchů. V našem sortimentu naleznete sprchové kouty s kouřovým sklem, mléčným sklem, skla s různými vrypy a texturami. Snažíme se vám přinášet stále nové trendy a moderní výrobky. U nás si proto vyberete i sprchový kout s květinovým dekorem nebo sklo barevné. U skleněné výplně sprchového koutu si navíc lze objednat speciální povrchovou úpravu skel, která usnadňuje údržbu.

Příslušenství sprchového koutu aneb co ještě koupit?

Na našich prodejnách koupelen vám ke sprchovým koutům nabídneme vaničku nebo podlahový odtokový žlab, který se snad zabuduje do podlahy. Sprchový kout působí odlehčeně a moderně a navíc má bezbariérový vstup. Samozřejmostí jsou sprchová sedátka, sprchové baterie, ať už k umístění přímo na zeď, podmítkové  nebo termostatické. Sprchové sety nebo masážní panely do koupelen odebíráme od známých firem. Pro pohodlné sprchování oceníte ve sprchovém koutu i různé koupelnové doplňky nebo drátěný program.

Zobrazit další informace »
Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu
ico small menu