M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Ostatní produkty pro sprchové kouty

I v oblasti sprchových koutů vám stále přinášíme moderní trendy a nové výrobky a styly. Proto vám v této sekci nabízíme atypické nebo designové výrobky. Kvalita takovýchto výrobků je zaručena. Nechte se inspirovat koupelnami a prohlédněte si naše 3D návrhy koupelen.

Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu

Netypický sprchový kout od firmy RIHO

Doporučujeme moderní, vzdušný nově řešený sprchový kout od firmy RIHO. Tento sprchový kout nemá klasické otevírání jako ostatní kouty. Je vlastně úplně bez dveří. Vstup je vtvořen mezi zdí a sklem, které není ukončeno až u zdi, ale asi o 50 cm dříve. Mezi zdí a tímto sklem vzniká tedy místo pro vstup. Sprchování probíhá v protilehlém rohu sprchového koutu a tak je zamezeno cákání vody. Tento typ sprchového koutu se velmi snadno udržuje. Je zcela bezrámový. Použít se dá ke sprchové vaničce, nejlépe obdélníkové, nebo postavit přímo na dlažbu s odtokovým podlahovým žlabem. Provzdušněte a opticky zvětšete svou koupelnu.

Pětiúhelníkový sprchový kout

I pětiúhelníkový sprchový kout spadá do atypických výrobků. Tyto sprchové kouty nabízíme v dvou velikostech a to 90x90cm a 100x100cm. Tento typ nemůže mít kvůli své konstrukci otevírání s pojezdem. Nabízíme proto otvírací dvojité dveře, které se díky bezrámovému uchycení, velmi snadno udržují. Kontaktujte nás!

Co ještě nabízíme?

V našich koupelnových studiích vám rádi představíme a předvedeme množství sprchových baterií určených do sprchového koutu. Klasické páková nebo kohoutkové na připevnění na stěnu nebo baterie podmítkové, které ušetří ve sprchovém koutu prostor. Termostatická sprchová baterie pro změnu šetří vodu, čas a peníze. Ke kvalitním sprchovým bateriím doporučujeme i kvalitní sprchové sety nebo masážní panely, které vás osvěží a povzbudí po náročném dni. Pro pohodlnou sprchu si u nás vyberte sprchové sedátko nebo madlo do sprchového koutu.

ico small menu