M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Ostatní vany

Chceme vám přinášet stále nové trendy, designy a představovat stále nové výrobky. A proto v této kategorii naleznete vany opravdu zvláštně řešené nebo designové. Tyto vany se nepodobají jiným vanám a svým osobitým tvarem se nám nevešly do žádné jiné sekce. Jsou oválné, kulaté, zvláštně hranaté nebo samostatně stojící. Můžete je postavit doprostřed místnosti a obezdít kolem dokola. Svými rozměry a tvarem jsou předurčeny spíše do větších koupelen, kde se stávají přímo středobodem místnosti. Přijďte se poradit do našich koupelnových studií.

Jakou vybrat vanovou baterii?

  • Pokud si vyberete vanu, která se dá postavit ke zdi, doporučujeme podomítkovou vanovou baterii, nejlépe termostatickou. Podomítkovou baterii lze totiž umístit na jakémkoli místě u vany, nemusí tedy nezbytně být tam, kde je sifon. To je hlavní předností těchto baterií. Vývod na sprchový set také nemusí být přímo u baterie. Všechny trubky i těleso baterie je umístěno ve stěně a díky tomuto řešení si můžete umístění všech předmětů zvolit sami. Baterii tedy umístíte tam, kde je to pro vás nejvíce pohodlné.
  • K samostatně stojícím vanám doporučujeme samostatně stojící vanovou baterii, která vypadá, jako velká umyvadlová baterie na dlouhé noze. Je to velmi efektní řešení.
  • Další možností, kterou navrhujeme je baterie na okraj vany. Atypické vany mívají i větší odkládací plochy, které se dají využít pro umístění baterie na okraj vany. Upozorňujeme, že toto je potřeba objednat již při výběru vany. Výrobce van pak vytvoří pro baterii otvory a provede i montáž baterie.

Vnitřní rozměry

Tyto vany se mohou pochlubit velkým vnitřním prostorem, který je opravdu velkorysý, a proto není problém koupel i pro dvě osoby. Díky podhlavníkům nebo madlům se koupel stává skutečným požitkem. Doporučujeme!

 

Zobrazit další informace »
Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu
ico small menu