M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Online poradenské centrum

Potřebujete poradit s výběrem obkladů, dlažeb či sanity, ale nebydlíte v dosahu jedné z našich pěti prodejen? Žádný problém. Právě pro vás jsme totiž speciálně vytvořili naše online poradenské centrum. Naši odborníci vám online na chatu, telefonicky či e-mailem zodpoví veškeré dotazy. Pokud si budete přát, na e-mail vám pro inspiraci pošlou fotografie hotových zakázek či nezávaznou kalkulaci. K vybraným produktům vám zašlou vzorek zdarma. A když se pro zboží rozhodnete, i na dálku zajistí dopravu až k vám domů…

Jak online poradenské centrum funguje?

Naši experti jsou vám v pracovních dnech od 7:30 do 16:00 k dispozici:

Jako prvotní komunikaci s námi vám doporučujeme online chat nebo telefonický rozhovor. Nejlépe si tak s vámi ujasníme vaše představy a plánované technické řešení. Následná komunikace pak bude jednodušší.

5 důvodů, proč se obrátit na naše centrum:

1. Pracují u nás ti nejlepší lidé v oboru, kteří svou práci prostě milují. Přesto nechceme usnout na vavřínech. Neustále se školíme a sledujeme moderní trendy. Díky tomu vám se vším poradíme tak, jako byste nás navštívili osobně.

 2. Když nám sdělíte vaše představy telefonicky, online na chatu nebo e-mailem, pak se již o nic nemusíte starat. Dle vašeho přání a vkusu vám představíme několik variant obkladů, dlažeb či sanitárními keramiky. Detailně vás seznámíme s jejich použitím a vlastnostmi.

3. Pokud projevíte zájem, pošleme vám na e-mail fotografie našich hotových zakázek, informace ke konkrétním produktům či nezávaznou kalkulaci.

4. Potřebujete si výběr opravdu důkladně promyslet? Není nic jednoduššího než nás požádat o vzorek, který zasíláme k vybraným produktům zdarma.

5. Nadchli jste se pro některý obklad či dlažbu a chcete mít ještě detailnější představu, jak bude konečný výsledek vypadat u vás doma či ve vaší kanceláři? Jak je libo. Nejen osobně na prodejnách, ale i prostřednictvím našeho online centra vám vytvoříme vizualizaci. Budete tak přesně vědět „do čeho jdete.“

Ozveme se Vám

 

Kontaktujte nás

Email: online@mbkeramika.cz

Telefon: +420 777 746 852

 

V našem online poradenském centru se o vás starají:

Marcela Prümmerová
 
Nikol Vašíčková
 
Renáta Hrazdílková
 

Vrátit se na předchozí stránku

ico small menu