Nejlepší dlažba na terasu? Keramika, která vypadá jako pravé dřevo

Hezké slunečné dny vybízejí k posezení na balkoně či terase. Čím útulněji si venkovní posezení zařídíme, tím lépe se nám bude relaxovat. Domácí pohodu nejlépe navozuje dřevo. U nás v M.B.KERAMICE se specializujeme na keramické dlažby o tloušťce 2 cm, které jsou k nerozeznání od přírodních dřevin a většinou vypadají jako pravá dřevěná prkna. 2cm terasové dlažby v imitaci dřeva mají také velmi dlouhou životnost.

nejlepší dlažba na terasu imitace dřeva
I takto může vypadat 2cm dlažba na terasu v imitaci dřeva. Vždy bude mít dlouhou životnost. 

Dlažby v imitaci dřeva mohou vypadat jako různé dřeviny, dají se položit nejen na terasu 

Dlažby na terasu v imitaci dřeva jsou vyrobeny nejmodernějšími digitálními technologiemi a mohou tak dokonale ztvárňovat nejrůznější dřeviny, jako například modřín, buk, dub, borovici nebo teak či eben.

Terasová dlažba imitující dřevo svým tvarem nejčastěji připomíná pravá dřevěná prkna, ale nemusí to být vždy pravidlem. U některých typů „dřevin“ je možné zvolit i čtvercový formát, nebo kombinaci různých formátů.

Řada dlažeb, které vypadají jako pravé dřevo, je vhodná nejen na terasy či balkony. Ale také k bazénu jako bazénová dlažba. K některým dlažbám v designu přírodních dřevin je možné pořídit také speciální tvarovky z keramiky v designu dlažby.

Máte konkrétní dotaz k informacím z článku?
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.

venkovní dlažba imitující dřevo
Venkovní dlažba Cross Wood vypadá jako letitá dřevěná prkna – ideální řešení na terasy k venkovským chalupám i moderním domkům. 

Proč se do budoucna vyplatí upřednostnit venkovní imitace dřeva před pravou dřevěnou podlahou? Protože dlažba dokonale imitující různé dřeviny má v exteriéru tyto skvělé vlastnosti:

  • Na rozdíl od přírodního dřeva si i po letech zachovává svoji původní barvu z výroby
  • Má velmi dlouhou trvanlivost, je odolná vůči mrazu a vlhkosti
  • Není ji třeba pravidelně impregnovat jako přírodní dřevo
  • Neuvolňují se z ní třísky jako ze dřeva
  • Snadno se udržuje – stačí ji vytírat prostředkem na keramickou dlažbu

2cm dlažba na terasy v imitaci dřevin se dá také snadno rozebrat a znovu složit. Více se o 2cm dlažbách dozvíte v příručce, kterou pro vás připravil náš odborný tým. Zjistíte, jaké venkovní dlažby jsou na trhu, jejich cenové rozpětí, kam se jaká dlažba hodí a další zajímavosti.

DATA | /ODBORNE_CLANKY/doplneni_do_clanku_seo_texty_a_foto_ | 347-venkovni-dlazba-ekho_3.jpg 
Některé série venkovních dlaždic nabízejí i variantu o tloušťce 1 cm, která je vhodná do interiéru. Díky tomuto řešení může být propojení například s obývákem dokonalé. Na fotografii je venkovní dlažba Ekho.

Jaké jsou příklady dlažeb v imitaci dřeva na terasu? 

Neodolatelná dřeva s příběhem

Jedním z našich nejprodávanějších „keramických dřev“ je Travel. Je tak krásné a propracované, že mu málokdo dokáže odolat. Na omak působí jako opravdový přírodní materiál.

Pokud zařizujete terasu či balkon na vaší venkovské chalupě, víkendovém domku či roubence, nepochybně se nadchnete pro dlažbu na terasu Cross Wood. Působí jako letitá dřevěná prkna vyšisovaná sluncem, která mají bohatou historii a ukrývají životní příběhy.

tmavá venkovní dlažba na terče
Venkovní dlažba Travel. Podobně jako jiné dlažby na terasy má dlouhou trvanlivost. 

Dřevo jako z rukou mistra

Jako mistrovské dílo, na kterém autor pracoval několik let. Tak působí venkovní dlažba Nau na obrázku níže. Zachycuje každou stopu opotřebeného dřeva, které výrobce pečlivě zkoumal. Aby vytvořil dřevěná prkna na terasy, která vyvolají silné emoce. V našem sortimentu máme i řadu dalších dlažeb na terasu – nejen v designu dřevin. Inspirujte se v sekci 2cm dlažby na terasy. Budete potřebovat poradit s výběrem, anebo jen získat inspiraci pro vaši terasu? Kontaktujte naše specialisty z online centra. V pracovních dnech se vám ozvou obratem i ve večerních hodinách. Mohou vám například poslat fotografie realizací teras našich zákazníků, kteří si u nás vybrali exteriérovou dlažbu v imitaci dřeva. 

krásná venkovní 2cm dlažba imitace dřeva
Venkovní dlažba Nau je nerozeznatelná od přírodních dřevěných prken.

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 21:30 vám naši experti odpovídají obratem.