M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Dlažba k bazénu STOCKHOLM T_20

STOCKHOLM T_20
Zavolejte, jsme Vám kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Zavolejte, jsme Vám kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Nezávazně poptat
Dlažba k bazénu STOCKHOLM T_20 - Velkoformátová dlažba na terasu Stockholm T 20 se dá skvěle použít kolem bazénu.Dlažba k bazénu STOCKHOLM T_20 - Velkoformátová dlažba na terasu Stockholm T 20 se dá skvěle použít kolem bazénu.Další fotografie

Technické informace

Formát: 60/60 cm

Tloušťka: 2 cm

Barvy:

 DATA | PRO_ARCHITEKTY | Stockholm.jpg
 

Dlažba je slinutá, nasákavost ≤ 0,05%, mrazuvzdorná, matná, rektifikovaná, protiskluz – R11 A+B+C, tonalita – V4

 

Možnosti použití:

Sérii STOCKHOLM – lze použít pro pokládku s minimální spárou. Ke každému 2 cm typu dažby se vyrábí i dlažby v klasické tloušťce pro možnost propojení interiéru s exteriérem. Doporučujeme však konkrétní projekty konzultovat s našimi odborníky.

 

VÝHODY:
  • odolnost proti teplotním nárazům -50oC až +60oC
  • barevná stálost
  • jednotlivé dlaždice snesou až 1t zátěže
  • odolnost proti solím plísním a mechům
  • snadná instalace a přesnost
  • snadná výměna
  • různé možnosti pokládky

Řešení bez dilatačních spár:

  • MAPETEX SYSTÉM umožňuje překlenutí dilatačních a smršťovacích spár a výrazné zvětšení ploch místnosti bez nutnosti jejich členění na samostatné dilatační celky, čímž přispívá ke sjednocení a dokonalému estetickému vzhledu podlah zejména u pásové, diagonální, ornamentální dlažby nebo dlažby např. se středovým dekorativním motivem, kde by dilatační spára působila rušivě.
  • Při rešení velkých projektů už nemusíte mít obavy z nevzhledných dilatačních spár. Jedinečný systém MAPETEX vám pomůže při překlenutí nevzhledných dilatačních spár nebo trhlin v podkladních konstrukcích.

Při návrhu systému vám doporučujeme každou situaci individuálně posoudit s našimi odborníky s ohledem na tvar a celkovou sjednocenou plochu místnosti, vedení případných konstrukčních spár, formát a typ dlažby (keramika, přírodní kámen), jejich barvu, umístění velkých prosklených ploch (výlohy, velká okna), případné kluzné spojení jednotlivých dilatačních polí, atd.

Možnosti pokládky:

Do trávy nebo do písku
Nejjednodušší a nejrychlejší typ pokládky. Výhodou je možnost prorůstání trávníku mezi jednotlivými dlaždicemi. Snadná výměna dlaždic např. za jiný odstín.

Do štěrkového lože
Snadná instalace. Dobrý odvod vody prostřednictvím volných spár mezi jednotlivými dlaždicemi. Snadná výměna jednotlivých dlaždic.

Pokládka na nastavitelné terče
Při tomto způsobu kladení dlaždic je největší plus možnost vedení rozvodů a inženýrských sítí ve volném prostoru mezi dlažbou a podkladem, čímž se minimalizují náklady vynaložené s případnými opravami kabeláže nebo rozvodů. Pomocí nastavitelných terčů lze také podlahu spádovat a to bez použití nivelačních hmot. 

Pokládka na lepidlo
Klasický a nejčastější typ pokládky při kterém je třeba dbát na dobře připravený podklad a použití kvalitních flexibilních lepidel.

Jakýkoliv typ pokládky doporučujeme konzultovat s našimi odborníky.

Veškeré návody na jednotlivé druhy pokládek můžete shlédnout v našich videomanuálech na: https://www.youtube.com/mbkeramika

Dotaz na designové produkty

Pokud máte jakékoliv dotazy či požadavky, neváhejte nás kontaktovat!
ico small menu