Designové sprchové kouty

I sprchový kout se může stát designovým šperkem koupelny! Dnes existuje spousta stylových sprchových řešení do malých i prostorných koupelen. Za designové vychytávky mohou být považovány jak sprchové kouty s výraznými rámy, tak naopak moderní, bezrámové konstrukce sprchových koutů. Jejich design podtrhne také sprchový systém. Ten muže vypadat stylově a současně mít i řadu užitečných funkcí, jako je úspora vody nebo masážní trysky s různými typy proudů vody. Místo sprchové vaničky je dnes oblíbeným řešením do sprchy protiskluzná keramická dlažba.

Některé sprchové kouty máme skladem k okamžitému odběru.

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis

Výběr stylových sprchových koutů je široký

>

Téměř každý výrobce sprchových koutů má ve své nabídce také luxusní kouty pro ty, kteří si potrpí na stylová koupelnová řešení. Designové sprchy vyrábí například firmy Ravak, Roca či Riho. Jejich sortiment zahrnuje velké množství velikostí, tvarů, způsobů otevírání dveří, barev i výplní sprchových koutů.

Jak by se vám líbil sprchový kout s výraznými, černými rámy? Tento design bude slušet koupelnám v moderním nebo v industriálním stylu. Sprchový kout může mít různé rozměry a zvolit lze také pouze sprchovou zástěnu. S koutem bude dokonale ladit koupelnový nábytek, který se jmenuje Livit. Koupelnové skříňky jsou dostupné v několika stylových provedeních a mají také černé prvky.

Sprchový kout s výrazným, černým rámem bude nepřehlédnutelným prvkem koupelny. | Výběr stylových sprchových koutů je široký
Sprchový kout s výrazným, černým rámem bude nepřehlédnutelným prvkem koupelny.

Ve sprchách je trendem minimalismus. Na fotografii níže si všimnete, že celá sprcha může pozůstávat jen z jedné sprchové zástěny. Zbytek tvoří zděné stěny, na kterých je položen také koupelnový obklad. Zajímavě vypadá zděná nika pro odložení sprchových gelů, šamponů a dalších sprchových potřeb. Takto navržený sprchový kout působí vzdušným a prostorným dojmem.

Moderní sprcha tvořená sprchovou zástěnou, nikou a stylovou sprchovou baterií. | p
Moderní sprcha tvořená sprchovou zástěnou, nikou a stylovou sprchovou baterií.

Jak zajistit, aby luxus dýchal ze všech stran koupelny? Kontaktujte nás a poskytneme vám spoustu inspirace. Můžeme vás také seznámit s aktuálními trendy a doporučíme vám luxusní umyvadla, vany, vaničky  a další vybavení do koupelny. Řadu sortimentu vozíme na sklad a může tak být okamžitě k dispozici.

Výrobci koutů dnes nabízejí také atypická řešení na míru. Luxusní sprchový kout může mít například speciálně upravený tvar do podkrovní koupelny (fotografie níže vlevo). Anebo třeba může opticky působit jako samostatná místnost, která má vlastní „vchodové“ dveře! (fotografie vpravo). Dojem obytného prostoru ve sprše navodí také stylový koupelnový obklad, sklopné sedátko či masážní sprcha.  V těchto a v podobných stylových sprchových koutech bude sprchování požitkem!

Dokážeme pro vás zajistit také atypická řešení dle vašich přání a potřeb. | p
Dokážeme pro vás zajistit také atypická řešení dle vašich přání a potřeb.

Jaký sprchový kout či koupelnové obklady a dlažba mohou být vhodné do atypických koupelen? To se dočtete v článku O stylové podkrovní koupelně. Náš zákazník vám povypráví o zařizování své koupelny a v článku si můžete prohlédnout také reálné fotografie. 

Za designovou lahůdku jsou dnes ve sprchových koutech považovány keramické dlažby. Ty se dají položit i jako obklady na stěnu sprchy, a samozřejmě také na podlahu místo sprchové vaničky. Když se koupelnová dlažba stane také dominantou sprchového koutu, koupelna bude působit stylovým a celkově sjednoceným dojmem bez rušivých elementů. V kombinaci s bezrámovou, celoskleněnou sprchovou zástěnou bude koupelna vypadat opticky větší.

Dlažby se dnes ve sprchových koutech využívají poměrně často. | p
Dlažby se dnes ve sprchových koutech využívají poměrně často.

Jak navodit v koupelně luxusní atmosféru? Dokonalým řešením budou obklady a dlažba v imitaci mramoru, které se dají položit i do sprchy. Inspirujte se článkem Mramorová koupelna. Ve vyprávění zákaznice se dočtete, proč si do své koupelny vybrala právě dlažbu imitující mramor. V článku uvidíte také fotografie této koupelny, včetně sprchového koutu. Veškerý výběr a nákup probíhal přes naše online centrum.

Vytvořit koupelnu, která respektuje moderní a luxusní trendy, není vůbec složité. Je ale důležité mít cit pro design a zohlednit každý detail. A důležitou roli může sehrát také sprchový kout. Naši specialisté vám mohou poradit nejen vhodný design, ale také to, jaké by měl mít kout dveře nebo sklo. Do každé koupelny je vhodné jiné řešení. Poradíme vám také s výběrem vany, umyvadla a všeho dalšího, co bude potřebné. U nás vždy najdete spoustu inspirace a odborné rady.

Zákaznice zvolila keramickou dlažbu také jako obklad do sprchového koutu. | p
Zákaznice zvolila keramickou dlažbu také jako obklad do sprchového koutu.
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme