M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Velkoformátové obklady a dlažby do koupelny, vzhled betonová stěrka

Velkoformátové obklady a dlažby do koupelen nabízí řadu podmanivých a osobitých designů – například imitace dřeva, betonu či kamene. Je možné pokládat je téměř beze spár a snadno se čistí. Velkoformátové obklady se hodí i do menších koupelen, které rozzáří a vizuálně zvětší. Prohlédněte si nabídku velkoformátových obkladů a dlažeb do koupelen a inspirujte se. Další inspiraci naleznete v sekci Koupelny.

Série

Zobrazit další obklady a dlažby (1)
Rádi vám zašleme fotografie z realizací našich zákazníků i další informace!
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.

Velkoformátové obklady a dlažby jsou k dispozici v řadě rozměrů

Máme pro vás velkoformátové obklady a dlažby do koupelny v celé řadě rozměrů – od 50×100 cm, přes 60×120 cm a 150×150 cm a až po úctyhodných 160×320 cm. K mnoha z nich existují zajímavé velkoformátové dekory, třeba velkoplošné 3D obklady, geometrické vzory, imitace textilií nebo úchvatné mozaiky.

 velkoformátový obklad a dlažba transitionvelkoformátový obklad a dlažba glocal

Větší formát znamená méně spár. V koupelně to zvlášť oceníte

Velkoformátové obklady a dlažby můžete pokládat jen s minimální spárou – 1-2 mm. Vaše koupelna tak bude působit dokonale celistvě, jako jeden harmonický celek. Méně spár přináší i snadnější údržbu koupelny, protože ubývá míst, která se obtížněji čistí. Oceníte, že koupelna bude hygieničtější.

 

Velkoformátová dlažba vás v koupelně bude hřát u nohou

Velkoformátové obklady a dlažby do koupelny si zachovávají všechny vynikající vlastnosti keramické dlažby, jakými jsou:

    • velmi dlouhá životnost
    • snadná údržba
    • vysoká tepelná vodivost. Například v kombinaci s podlahovým vytápěním budou velkoformátové dlažby fungovat skvěle. Zvláště v koupelně si to budete pochvalovat, protože vás dlažba bude výborně hřát u nohou.

 

O „velkoformátech” mohou leccos říci i zkušenosti našich zákazníků

Chcete se o velkoformátových obkladech a dlažbách do koupelen a jejich použití dozvědět víc? Přečtěte si příběh naší zákaznice, která ve svých koupelnách zkombinovala velkoformátový obklad a dlažbu ve vzhledu betonové stěrky s dlažbou v imitaci dřeva a mozaikou.

koupelna s velkoformátovými obklady a dlažbou

Podobně při zařizování koupelny postupovala i další zákaznice, která velkoformátové obklady a dlažby v jemném vzhledu kamene také zkombinovala s dlažbou v designu dřeva. Přečtěte si i tento příběh.

velkoformátové obklady a dlažba v koupelně

ico small menu