M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Belgium stone

Jednoduchá, moderní a elegantní. Přesně taková je venkovní dlažba na terasu v imitaci kamene Belgium stone. Má rozměr 80×80 cm a šedou barvu.

Venkovní dlažba Belgium stone barva šedá na trávě
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je venkovní dlažba Belgium stone?

    • Tloušťka: 2 cm
    • Formát: 80 × 80 cm
    • Bhodná pro pokládku na terče, do štěrku nebo trávy
    • Barva: tmavě šedá

Jak se 2cm venkovní dlažba pokládá? A na kolik peněz vyjde pokládka? Inspirujte se články

2cm dlažba na terasu se pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Jaký typ pokládky bude tím nejlepším řešením pro vaše venkovní prostranství – balkon, terasu či zahradu? To vám možná napoví článek Typy pokládky dlažby na zahradu

Pokládka 2cm keramické dlažby na terče má oproti tradiční pokládce lepením spoustu výhod. I proto si 2cm zahradní dlažby oblíbila řada obkladačů a nedá na ně dopustit. V článku Nejlepší systém pokládky nabízí 2cm dlažba si můžete přečíst názory a zkušenosti majitele obkladačské firmy.

Kolik orientačně stojí pokládka 2cm exteriérové dlažby na balkon, terasu či zahradu? To se dočtete v článku Příklady cen pokládek venkovních dlažeb.

Jak je to s protiskluzností venkovní dlažby?

Venkovní keramická dlažba by také vždy měla mít stupeň protiskluznosti s ohledem na to, jestli bude položena na krytou či nekrytou terasu, k bazénu nebo na jiné venkovní prostranství. Důležité informace ohledně protiskluznosti najdete v článku Protiskluzová dlažba na terasu. Proč je důležité zvážit stupně protiskluznosti?

Našim zákazníkům pomáháme s výběrem mrazuvzdorné dlažby na terasu, zahradu či k bazénu také online. Jak takový výběr a poradenství na dálku z pohodlí domova probíhá? O tom si můžete přečíst v článku Okouzlující modrou terasu pořídila zákaznice online.

Krásné fotografie teras najdete ve fotogalerii Terasy inspirace. Venkovní dlaždice mohou mít nejen design kamene, v kurzu jsou také jiné keramické imitace, jako například dřeva, kovu či betonu nebo vzorované venkovní dlaždice.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy