Venkovní dlažba Belgium stone

Jednoduchá, moderní a elegantní. Přesně taková je venkovní dlažba na terasu v imitaci kamene Belgium stone. Má rozměr 80×80 cm a šedou barvu.

Venkovní dlažba Belgium stone barva šedá na trávě
Na dotaz

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

 • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
 • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
 • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
 • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 20:00, ne 17:30 - 21:30
 • Vše zdarma

Jaká je venkovní dlažba Belgium stone?

  • Tloušťka: 2 cm
  • Formát: 80 × 80 cm
  • Vhodná pro pokládku na terče, do štěrku nebo trávy
  • Barva: tmavě šedá

 

 

Jak se 2cm venkovní dlažba pokládá? A na kolik peněz vyjde pokládka? Inspirujte se články

>

2cm dlažba na terasu se pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Jaký typ pokládky bude tím nejlepším řešením pro vaše venkovní prostranství – balkon, terasu či zahradu? To vám možná napoví článek Typy pokládky dlažby na zahradu

Pokládka 2cm keramické dlažby na terče má oproti tradiční pokládce lepením spoustu výhod. I proto si 2cm zahradní dlažby oblíbila řada obkladačů a nedá na ně dopustit. V článku Nejlepší systém pokládky nabízí 2cm dlažba si můžete přečíst názory a zkušenosti majitele obkladačské firmy.

Kolik orientačně stojí pokládka 2cm exteriérové dlažby na balkon, terasu či zahradu? To se dočtete v článku Příklady cen pokládek venkovních dlažeb.

Jak je to s protiskluzností venkovní dlažby?

>

Venkovní keramická dlažba by také vždy měla mít stupeň protiskluznosti s ohledem na to, jestli bude položena na krytou či nekrytou terasu, k bazénu nebo na jiné venkovní prostranství. Důležité informace ohledně protiskluznosti najdete v článku Protiskluzová dlažba na terasu. Proč je důležité zvážit stupně protiskluznosti?

Našim zákazníkům pomáháme s výběrem mrazuvzdorné dlažby na terasu, zahradu či k bazénu také online. Jak takový výběr a poradenství na dálku z pohodlí domova probíhá? O tom si můžete přečíst v článku Okouzlující modrou terasu pořídila zákaznice online.

Krásné fotografie teras najdete ve fotogalerii Terasy inspirace. Venkovní dlaždice mohou mít nejen design kamene, v kurzu jsou také jiné keramické imitace, jako například dřeva, kovu či betonu nebo vzorované venkovní dlaždice.

Parametry - Belgium stone

BarvaŠedá
VzhledKámen
DostupnostNa dotaz
Formát80 × 80 cm
MateriálKeramika
PoužitíVenkovní
MrazuvzdornostAno
ProtiskluznostAno
TvarČtverec
Tloušťka2 cm
PovrchStrukturovaný

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy

E-Book - terasy - 2cm dlažby zdarma
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr dlažby na terasu

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru venkovní dlažby. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma. Příručka obsahuje:

 • Jakou tloušťku dlažby zvolit?
 • Jak se vyhnout poškození dlažby mrazem?
 • Příklady cen venkovních dlažeb
 • Fotografie z realizací zákazníků
 • ...a mnoho dalšího

Na vše odpovíme v e-booku nebo nám napište do online chatu!

Články

„Nejlepší dlažba do exteriéru je 2cm dlažba na terče, z níž lze vyrobit i venkovní nábytek,“ říká Giorgio Stefani z keramičky Mirage
Keramické dlažby o tloušťce 2 cm budou mít velkou budoucnost. Mají řadu krásných, zejména přírodních designů, a uplatnění najdou kdekoliv v exteriéru. Při použití k bazénu se dají k těmto venkovním dlažbám pořídit speciální lemy a tvarovky...
Dlažba na terasu: Jaké jsou příklady cen? A na kolik peněz vyjde pokládka?
Zajímají vás ceny venkovních dlažeb? Na venkovní terasu nebo kolem bazénu máte na výběr ze dvou možností dlažeb - 1 cm venkovní dlažbu, jejíž cena je levnější, ale pokládka je dražší. A 2 cm venkovní dlažbu, u které je to přesně naopak: Její cena je vyšší, ale pokládka je levnější. V následujících řádcích vám představíme několik venkovních dlažeb s konkrétními cenami...
Seznamte se s chytrým řešením pro venkovní dlažbu na terasu
Nesporné výhody dlažby na terasu o tloušťce 2 cm si zkrátka zamilujete. Tato venkovní dlažba je díky svým vynikajícím technickým vlastnostem velice odolná. A unikátní systém pokládky bez lepidla zaručí, že vám nikdy neodprýskne. 2cm venkovní dlažba má navíc mnoho designů...
Dlažbu na terasu pořídil kvůli dětem i praktičnosti
Rozhovor s naším zákazníkem, který má novou terasu z jedné z našich dlažby. Pečlivě si zjišťoval informace i o jiných venkovních podlahách. Proč kvůli dětem odmítl dřevo i dřevoplast?