BLOK 1 kamenné umyvadlo na desku Ø 40cm, leštěný béžový travertin
| Cena s DPH / ks | 6 244 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 5 160 CZK |
- Textura kamenných umyvadel je u každého kusu originální.
- Není určeno pro venkovní použití.
- Tip: Doporučujeme použít podložku mezi umyvadlo a desku, která umožňuje snazší upevnění a utěsnění umyvadel na desku, kde umyvadla ve spodní části nemají rovnou plochu. V horní i spodní části podložky je průhledné těsnění. Podložkou pak prochází výpust. Pro umyvadla bez přepadu doporučujeme uzavíratelnou nebo neuzavíratelnou výpust s delším šroubením, s možností zkrácení podle tloušťky desky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BLOK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x12 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Kámen |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 11.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913813856 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
Kamenná umyvadla jsou novým trendem v použití přírodních materiálů při zařizování koupelen. Přitažlivý design a funkčnost těchto výrobků splňují nároky moderního bydlení. Jedinečná textura přírodního kamene umyvadel BLOK dodá interiéru potřebnou originalitu. Design výrobků navíc umožňuje kombinaci různých stylů.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu




































































