M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Luxusní a designové obklady a dlažby

V této sekci naleznete zajímavé, moderní a designové obklady a dlažby do všech prostor – koupelny, obývací místnosti, chodby nebo komerční prezentační haly, místnosti a recepce. Jsou navrhovány světoznámými designéry nejen v oblasti obkladů a dlažeb.

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

NAKOUKNĚTE S NÁMI DO SVĚTA POSLEDNÍCH TRENDŮ V OBLASTI OBKLADŮ A DLAŽEB

Máte rádi originalitu, moderní design nebo se jenom chcete odlišit a mít doma něco jedinečného, neotřelého? Může to být luxusní koupelna nebo designový obývák, který bude reprezentovat své majitele.  Nechte se unést přehlídkou vybraných obkladů a dlažeb nejen do koupelny od renomovaných výrobcůV naší nabídce se nachází hned několik designových sérií, jež vám umožní vytvořit luxusní koupelnu nebo interiér přímo u vás doma. Na výběr máte z několika stylů, ze kterých si můžete libovolně vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Udělejte vašim známým z jejich návštěvy nezapomenutelný zážitek a užívejte si pocit luxusu přímo v teple vašeho domova.

Koupelnové obklady nabízíme s dekoracemi, které podtrhnou celkový styl koupelny. Např. mozaiky, dekorační pásky, velkoplošné fotodekory, zlaté královské luxusní  dekorace nebo naopak dekory s industriálními motivy apod. Díky novým technologiím a digitálnímu tisku jsou tyto dekorace realističtější a propracovanější. Pojďte se přesvědčit na naše prodejny.

Do koupelny můžete použít jak klasický obklad formátu např. 25×75 cm nebo vekoformátový obklad od 30×100 cm až po 100×300 cm. Velkoformátový obklad je hojně používaný pro své velké přednosti:

    • Opticky zvětší prostor – spáry zbytečně rozčlení místnost na malé části
    • Minimalizuje množství spár – ve spárách uspívá nečistota. Méně spár = méně znečištěných míst, které je třeba čistit
    • Usnadňuje údržbu – obklad se lépe čistí než spára

Dokonalé pro moderní a luxusní koupelny

Na podlahu použije dlažbu. Je praktická a vydrží dlouhá desetiletí. Např. dlažba v imitaci dřeva se skvěle hodí i do luxusní koupelny. Kombinace jednobarevného obkladu a jakékoli dlažby imitující dřevo vypadá skutečně skvěle.  Její přednosti využijte i v jiných místnostech – kuchyně, předsíně, obývací místnosti nebo komerční prostory. Všude bude vypadat luxusně a vy budete mít moderní bezúdržbovou podlahu. Zážitek z designové koupelny umocní luxusní koupelnové doplňky sladěné s obklady v jeden celek.

S NÁMI SI KAŽDÝ PŘIJDE NA SVÉ

Obklady a dlažby můžete výborně kombinovat a vytvářet originální prostory. Inspirujte se různými styly a designy. Rustikální, moderní, retro, etno, Provence, klasika nebo něco extravagantního? U nás naleznete obklady a dlažby do každé koupelny. Aby i ta vaše koupelna byla luxusní. Navštivte naše prodejny a prohlédněte si celý náš sortiment. Prohlédněte si fotogalerii luxusních koupelen a inspirujte se.

ico small menu