Luxusní obklady a dlažby Valentino

Chcete dát ve své luxusní koupelně najevo, že máte vytříbený styl a nespokojíte se s málem? Pak potřebujete něco zcela speciálního, jako je „královská“ značka Valentino. Většina lidí si ji spojí s luxusním oblečením, ale dnes už se tato značka nezabývá pouze módou, ale také interiérovým designem. Jednotlivé kolekce obkladů a dlažeb charakterizují decentní barvy, jemné geometrické tvary, nebo tapetové vzory jako z dob francouzských králů. Vyberte si z řady formátů – od 30×30 cm, přes 30×60 a 80×80 cm až po velké formáty v rozměru 60×120 cm.

Exclusive-banner-MOBIL Exclusive-banner-PC

Luxusní koupelny Valentino jsou jednoduché a elegantní i honosné a noblesní. A tak není překvapením, že se na poli interiérového designu staly hotovými klenoty, jejichž kouzlu podlehly i světoznámé hvězdy. Tady vám pro inspiraci přinášíme jen výběr z několika luxusních obkladů a dlažeb od Valentina. Pro naše zákazníky jsme již vytvořili několik speciálních koupelen této věhlasné značky. V případě vašeho zájmu vám rádi představíme kompletní nabídku, zašleme inspirace nebo zodpovíme dotazy i na našem online chatu.

Série

Barva
Vzhled
Formát
Použití
Mrazuvzdornost
Protiskluznost
Tvar
Povrch
Další filtry
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis

Jaké jsou luxusní obklady a dlažby značky Valentino? 

Jednou z nejnovějších kolekcí od Valentina, díky které vaše koupelna rozkvete, jsou i designové obklady a dlažba Majestic. Kromě dokonale detailního dekoru palmových listů zde najdete i precizní imitace mramorů. Dlaždice v několika odstínech od bílého mramoru až po černý s hustým bílým žilkováním jsou stylové, elegantní a vašemu interiéru dodají punc luxusu.

Hledáte nejen luxusní a designové obklady a dlažby značky Valentino ale také exkluzivní a individuální služby? Podívejte se na M.B.KERAMIKA Exclusive.

Další sérií obkladů a dlažeb Valentino jsou Marmi Reali a kolekce Elegance. Obě série jsou imitací přírodních mramorů. V sérii Elegance naleznete i mozaiky, které oživí jakýkoli prostor. V každé sérií od módního návrháře Valentino naleznete jednoduchost, eleganci a styl typický pro tuto značku. Střídmé barevné tóny a elegantní design umožňují snadnou kombinaci těchto luxusních obkladů a dlažeb i s dalšími dlažbami z naší nabídky.


Hledáte minimalistické, ale přitom velmi stylové luxusní obklady a dlažby? Tím pravým řešením pro vás bude kolekce Urban v imitaci cementu a betonu, jejíž městská krása vynikne nejen v koupelně. Její součástí jsou dekory v podobě originálních jemných vlnek a kamínků. Velkou výhodou této kolekce je to, že v rámci ní lze kombinovat dlaždice různých barevných odstínů, formátů i povrchových úprav. Vybírejte z 2D nebo 3D povrchů a několika rozměrů – od 30×60cm až po velký formát 60×120. 

Jak sladit designové obklady a dlažbu od módního návrháře s koupelnovým vybavením a doplňky? 

Jsme specialisté na luxusní koupelnu a kromě obkladů a dlažeb umíme nabídnout i vhodné koupelnové vybavení. K designovým dlaždicím a obkladům je nutné pečlivě vybírat i sanitární keramiku, WC, vanu či sprchový kout. U některých méně výrazných sérií luxusních obkladů a dlažeb je možné vybrat více extravagantní kousky sanity a naopak. Z našeho katalogu produktů společně vybereme to pravé pro moderní a noblesní koupelnu ale i obývák či vstupní halu. 

Nadchly vás stylové obklady a dlaždice Valentino?

Vytvořte si z nich luxusní koupelnu a dejte tak najevo, že vždy volíte jen to nejlepší. Tato prestižní návrhářská dílna nabízí i luxusní koupelnu v imitaci mramoru a mnoha dalších provedeních. Pokud hledáte něco zdobnějšího, jistě vás osloví luxusní obklady a dlažby Versace. Několik krásných kolekcí luxusních obkladů a dlažeb najdete i zde.

 

Pomůžeme vám s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme