M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Luxusní obklady a dlažby Valentino

Chcete dát ve své luxusní koupelně najevo, že máte vytříbený styl a nespokojíte se s málem? Pak potřebujete něco zcela speciálního, jako je „královská“ značka Valentino. Většina lidí si ji spojí s luxusním oblečením, ale dnes už se tato značka nezabývá pouze módou, ale také interiérovým designem. Jednotlivé kolekce obkladů a dlažeb charakterizují decentní barvy, jemné geometrické tvary, nebo tapetové vzory jako z dob francouzských králů. Vyberte si z řady formátů – od 30×30 cm, přes 30×60 a 80×80 cm až po velké formáty v rozměru 60×120 cm.

Luxusní koupelny Valentino jsou jednoduché a elegantní i honosné a noblesní. A tak není překvapením, že se na poli interiérového designu staly hotovými klenoty, jejichž kouzlu podlehly i světoznámé hvězdy. Tady vám pro inspiraci přinášíme jen výběr z několika luxusních obkladů a dlažeb od Valentina. Pro naše zákazníky jsme již vytvořili několik speciálních koupelen této věhlasné značky. V případě vašeho zájmu vám rádi představíme kompletní nabídku, zašleme inspirace nebo zodpovíme dotazy i na našem online chatu.

Série

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Jaké jsou luxusní obklady a dlažby značky Valentino? 

Jednou z nejnovějších kolekcí od Valentina, díky které vaše koupelna rozkvete, jsou i designové obklady a dlažba Majestic. Kromě dokonale detailního dekoru palmových listů zde najdete i precizní imitace mramorů. Dlaždice v několika odstínech od bílého mramoru až po černý s hustým bílým žilkováním jsou stylové, elegantní a vašemu interiéru dodají punc luxusu.

Další sérií obkladů a dlažeb Valentino jsou Marmi Reali a kolekce Elegance. Obě série jsou imitací přírodních mramorů. V sérii Elegance naleznete i mozaiky, které oživí jakýkoli prostor. V každé sérií od módního návrháře Valentino naleznete jednoduchost, eleganci a styl typický pro tuto značku. Střídmé barevné tóny a elegantní design umožňují snadnou kombinaci těchto luxusních obkladů a dlažeb i s dalšími dlažbami z naší nabídky.


Hledáte minimalistické, ale přitom velmi stylové luxusní obklady a dlažby? Tím pravým řešením pro vás bude kolekce Urban v imitaci cementu a betonu, jejíž městská krása vynikne nejen v koupelně. Její součástí jsou dekory v podobě originálních jemných vlnek a kamínků. Velkou výhodou této kolekce je to, že v rámci ní lze kombinovat dlaždice různých barevných odstínů, formátů i povrchových úprav. Vybírejte z 2D nebo 3D povrchů a několika rozměrů – od 30×60cm až po velký formát 60×120. 

Jak sladit designové obklady a dlažbu od módního návrháře s koupelnovým vybavením a doplňky? 

Jsme specialisté na luxusnou koupelnu a kromě obkladů a dlažeb umíme nabídnout i vhodné koupelnové vybavení. K designovým dlaždicím a obkladům je nutné pečlivě vybírat i sanitární keramiku, WC, vanu či sprchový kout. U některých méně výrazných sérií luxusních obkladů a dlažeb je možné vybrat více extravagantní kousky sanity a naopak. Z našeho katalogu produktů společně vybereme to pravé pro moderní a noblesní koupelnu ale i obývák či vstupní halu. 

Nadchly vás stylové obklady a dlaždice Valentino?

Vytvořte si z nich luxusní koupelnu a dejte tak najevo, že vždy volíte jen to nejlepší. Tato prestižní návrhářská dílna nabízí i luxusní koupelnu v imitaci mramoru a mnoha dalších provedeních. Pokud hledáte něco zdobnějšího, jistě vás osloví luxusní obklady a dlažby Versace. Několik krásných kolekcí luxusních obkladů a dlažeb najdete i zde.

 

Pomůžeme vám s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

ico small menu
    Umíme to bez prodejny

Výběr a nákup z bezpečí domova

Mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny - stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Zboží si můžete vyzvednout na našich skladech, nebo si ho nechat doručit.

Kontaktujte nás na online chatutelefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Rozumím