M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Nau 2.0

Nau 2.0 je terasová dlažba v designu dřeva, na které si dal výrobce skutečně záležet. Tato venkovní dlažba dokonale znázorňuje každý detail opotřebovaného dřeva, díky čemuž je k nerozeznání od pravé dřevěné podlahy. Tato venkovní dlažba bude skvěle vypadat nejen na terase, ale také třeba kolem bazénu.

Venkovní dlažba na terasu Nau 2.0 Zen.

Produkty této série

Nau 2.0 Fado
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Nau 2.0 Fado - Venkovní dlažba na terasu Nau 2.0 Fado textura.
Nau 2.0 Fado
30 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Nau 2.0 Fado - Venkovní dlažba na terasu Nau 2.0 Fado textura.
Nau 2.0 Indie
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Nau 2.0 Indie - Venkovní dlažba na terasu Nau 2.0 Indie textura.
Nau 2.0 Indie
30 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Nau 2.0 Indie - Venkovní dlažba na terasu Nau 2.0 Indie textura.

Rádi poradíme a připravíme kalkulaci ZDARMA

Chci info či nacenění
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

 

Jaká je dlažba Nau 2.0?

  • Výška: 2 cm
  • Formát: 60 × 60, 30 × 120 cm
  • Rektifikovaná - hrany jsou seříznuty dokonale přesně
  • Barvy: Fado, Indie
  • Vhodná jako dlažba kolem bazénu a na terasu
  • Dostupná v protiskluzové variantě radiale
  • Mrazuvzdorná
  • Věrně imituje dřevo

Terasová dlažba jedinečným způsobem zachycuje strukturu dřevěné podlahy

Tato terasová dlažba ve vzhledu dřeva má skutečně unikátní design. Snoubí se v ní tradiční přírodní i nadčasový městský styl. Na této venkovní dlažbě je zároveň zachycený každý detail letitého dřeva - škrábance, známky opotřebení, stopy po hoblování a řemeslném zpracování. Výsledkem je zahradní dlažba, která jedinečným způsobem připomíná pravou dřevěnou podlahu. Venkovní dlaždice doslova dýchají originalitou a vyvolávají silné emoce.

Dlažbu na terasu Nau 2.0 je možné pokládat i s minimální spárou a snadno se udržuje

Zahradní dlažba Nau 2.0 je rektifikovaná a lze ji tak pokládat i s minimální spárou. Díky tomu bude vaše venkovní terasa či prostranství u domu nebo u bazénu působit celistvým a harmonickým dojmem. Z dalších mnoha výhod této zahradní dlažby možno zmínit tu, že se z venkovních dlaždic nebudou uvolňovat třísky jako z pravé dřevěné podlahy. Venkovní dlažba se také bude lépe udržovat než pravé dřevo, nebude potřeba pravidelně mořit a impregnovat, ale postačí ji vytřít vodou.

Zahradní dlažba je protiskluzná a některé její formáty připomínají dlouhá dřevěná prkna

Dlažba na terasu Nau 2.0 je mrazuvzdorná a protiskluzná. Podrobnosti o stupních protiskluznosti si můžete přečíst v článku Protiskluzná dlažba na terasu: Proč je důležité pečlivě zvážit stupně protiskluznosti?  Tato dlažba se vyrábí ve dvou přírodních odstínech dřeva – světlejších i tmavších barevných tónech. K dispozici jsou tři formáty venkovních dlaždic – čtvercový v rozměru 60×60cm a také 30×120 cm, které dokonale připomínají pravá dřevěná prkna.

Jedinečný systém pokládky dlažby na terče vám přinese v exteriéru řadu výhod

Venkovní dlažba se vyrábí v tloušťce 2 cm, díky čemuž umožňuje suchou pokládku na terče, do trávy nebo do štěrku. Unikátní systém pokládky dlažby na terče vám přinese mnoho výhod. Venkovní dlaždice bude možné kdykoliv nazvednout, vrátit zpátky na místo, a také vyměnit. To oceníte například v případě, když budete chtít pod venkovní dlažbou opravit třeba elektroinstalaci či hydroizolaci. Dlažbu na terče je možné pokládat na jakýkoliv pevný podklad, například betonový anebo zhutněný štěrkový. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Inspiraci můžete načerpat také v příběhu našeho zákazníka.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy