Luxusní koupelny inspirace

DATA | bannery | CTA_Banner_MOBIL_final.png DATA | bannery | CTA_Banner_PC_final.png

V galerii níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi luxusních koupelen. Naleznete zde jak designové inspirační fotografie od výrobců, tak fotografie ze skutečných realizací našich zákazníků a vizualizace. Více o luxusních obkladech do koupelen se můžete dočíst níže pod fotogalerií inspirací.

Barva
Styl
Formát

Koupelna se může stát klenotem každého bydlení. A nezáleží na tom, jestli bydlíte v malém panelákovém bytě nebo ve velkém domě. Naprostým základem luxusní koupelny by měly být obklady a dlažby – oblíbené jsou zejména imitace mramoru nebo dalších kamenů. V textu níže se dočtete více informací a najdete v něm další inspiraci pro vaši budoucí přepychovou koupelnu.

Základem luxusní koupelny je výběr obkladů a dlažby. Skvělé jsou imitace mramorů nebo jiných typů kamenů

>

O tom, jestli bude mít koupelna opravdovou luxusní atmosféru, rozhoduje každý detail. Při zařizování koupelny je na začátku třeba správně vybrat zejména obklady a dlažbu s atraktivním designem. Vše ostatní už bude jen třešničkou na dortu a dotvoří celkové vyznění. Jak tedy učinit luxusní koupelnu absolutně dokonalou? Trendy mluví jasně: Nejvíce přepychově působí obklady a dlažby v imitaci mramoru nebo případně jiných typů kamenů, které jsou nerozeznatelné od svých předloh. Ve srovnání s pravými přírodními materiály však mají výhody. Jednou z výhod keramických obkladů a dlažeb je snadná údržba. Stačí je umývat prostředkem vhodným na keramickou dlažbu, není třeba žádná impregnace ani speciální způsoby čištění. Představují tak to nejlepší řešení přinášející designovost a praktičnost v jednom.

Velké formáty obkladů a dlažby mají málo spár a jsou vhodné do velkých i malých luxusních koupelen

>

Krása přírodního materiálu – mramoru a kamene a jeho celková struktura, bude v koupelně tím víc ohromující, čím větší bude mít obklad nebo dlažba formát. Oblíbené jsou rozměry 40x120 cm, 60x120 cm, 80x80 cm a ještě větší. Domníváte se, že velké formáty obkladů a dlažeb jsou vhodné jen do prostorných koupelen? Tak to bychom vás rádi vyvedli z omylu. Dnes se velkoformátové obklady a dlažby v imitaci mramoru, kamene a v dalších designech, běžně objevují i v malých panelákových koupelnách. Mezi obklady a dlažbou větších rozměrů je vždy méně spár než mezi malými kachličkami do koupelny. Koupelna tak bude působit uceleným, a také prostornějším dojmem.

Jak dosáhnout toho, aby byla vaše koupelna opravdu luxusní a přesně splňovala vaše představy? Rádi vám online poskytneme rady, tipy a spoustu další koupelnové inspirace. Vytvoříme vám návrhy vaší koupelny a doporučíme vhodné produkty. 

Velmi luxusně v koupelně působí obklad v lesku. Celkový styl podtrhnou také dekorace z keramiky.

>

Při zařizování koupelny byste se měli zamyslet také nad povrchem obkladů a dlažby. Zvolit lesk, nebo mat? Obecně platí, že prostor působí luxusněji zejména tehdy, když jsou jeho stěny a podlaha obloženy dlaždicemi v lesku, ale lze samozřejmě také kombinovat lesk a mat. Od lesklého povrchu obkladaček se více odráží světlo a koupelna nebo jakákoli jiná místnost tak působí oslnivěji. Součástí luxusních kolekcí obkladaček do koupelny bývají také nejrůznější dekorace z keramiky – jsou to zejména mozaiky, nebo obklady s geometrickými, abstraktními, zámeckými a mnoha dalšími vzory. Některé z nich mají plastický 3D povrch. Vaše koupelna tak může mít kteroukoli z mnoha podob. Je jen na vás, jaký styl zvolíte. Rádi vám poskytneme spoustu další inspirace včetně fotek a videí.

Atmosféru koupelny dotvoří také to správné vybavení – baterie, nábytek, vana či umyvadla

>

Oslnivost koupelny ještě více umocní také koupelnové vybavení – designová umyvadla, stylové baterie a nábytek či vany. V luxusních koupelnách se často objevují zejména volně stojící umyvadlo a vana. Pokud ale máte menší koupelnu, je možné zvolit zděnou vanu a obložit ji třeba mozaikou nebo jakýmikoliv dekorativními kachličkami, které jsou součástí kolekcí luxusních a designových obkladů a dlažeb. Podobně lze v koupelně řešit i sprchový kout. V neposlední řadě je třeba myslet i na další doplňky – zrcadla, koupelnové předložky či květiny. To vše bude mít na design koupelny zásadní vliv.

Potřebujete poradit, jaký typ obkladů a dlažby bude do vaší luxusní koupelny tím nejlepším řešením? Jsme tady pro vás - poskytneme vám tipy, rady a další inspirační fotogalerie a seznámíme vás s nejnovějšími trendy nejen z oblasti přepychových koupelen. Doporučíme vám také vhodné koupelnové vybavení – vany, baterie, umyvadla nebo nábytek. Ať už zařizujete novou koupelnu nebo plánujete rekonstrukci. Řadu obkladů a dlažeb s luxusním nádechem máme skladem k okamžitému odběru za velmi příznivé ceny.

Luxusní obklad a dlažba v imitaci mramoru či kamene jsou vhodné i do dalších místností interiéru, jako například kuchyně či obýváku. Poradíme vám online, nebo navštivte jednu z našich prodejen. Rádi vám také vytvoříme 3D grafický návrhnebo si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru.