Dlažby

Hledáte tu pravou dlažbu do obýváku, koupelny či kuchyně? Na vytvoření naší nabídky dlažeb do interiéru jsme si dali zvláště záležet, aby si z ní mohl vybrat příznivec jakéhokoliv stylu bydlení. V textu níže pod přehledem sortimentu se dočtete o našich dlažbách spoustu podnětných informací, jejichž účelem je usnadnit vám výběr. Zároveň zde najdete i inspirace k vytvoření vašeho interiéru snů.

Mnoho interiérových dlažeb máme skladem k okamžitému odběru.

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
budeme online za 47 min

Inspirujte se příběhy našich zákazníků

>

Dlažba v imitující dřeva navozuje venkovskou atmosféru, okořeněnou severskými a industriálními prvky

Design, který je nerozeznatelný od pravých dřevěných fošen a snadná údržba. Především to jsou vlastnosti, pro které se jeden z našich zákazníků zcela nadchl pro dlažby v imitaci dřeva. Měl požadavek, aby keramická dlažba v imitaci dřeva v jeho domě dokonale navozovala venkovskou atmosféru. Doporučili jsme mu k výběru několik variant dlažeb, ze kterých jej nejvíce zajala dlažba Wood Relive. Zákazník nechal tuto keramickou imitaci dřeva položit do obýváku i koupelny. Venkovskou pohodu u něj doma dotvářejí doplňky v severském a industriálním stylu.

Chtěli byste se o interiéru tohoto domu, kterému dominuje dlažba napodobující dřevo dozvědět více? Přečtěte si článek Dlažby v designu dřeva jim doma navozují venkovskou atmosféru, kde vás čeká další inspirace.

Dlažba Wood Relive navozuje v obýváku zákazníka venkovskou atmosféru. | Inspirujte se příběhy našich zákazníků
Dlažba Wood Relive navozuje v obýváku zákazníka venkovskou atmosféru.

Další fotografie realizací zákazníků, kteří si pro své bydlení vybrali dlaždice vypadající jako pravé dřevěné podlahy, najdete v sekci Dlažby imitace dřeva. Uvidíte tam také třeba dlažby napodobující dřevo, které se staly ozdobou sprchových koutů.

Detail dlažby imitující dřevo Wood Relive v domě zákazníka. | Inspirujte se příběhy našich zákazníků
Detail dlažby imitující dřevo Wood Relive v domě zákazníka.

Dlažba v imitaci betonu vytváří minimalistké, a zároveň útulné bydlení

I další z našich zákazníků má dlažbu ve svém celém domě, tentokrát v nadčasovém cementovém designu. Zákazník toužil po jednoduchém a minimalistickém, a zároveň útulném bydlení. Pro svůj nadčasový styl jej nejvíce zaujaly betonové dlažby. Do obýváku, propojeného s kuchyní, jsme mu doporučili dlažbu imitující beton Le Cave, která díky svému zajímavě řešenému povrchu dokáže v interiéru navodit útulnou atmosféru zcela dokonale. Do třech koupelen ve svém domě si u nás zákazník vybral také keramickou dlažbu i obklad v imitaci cementové stěrky.

Chcete se o realizaci tohoto domu, jehož ozdobou se staly dlažby v imitaci betonu, dozvědět více? Přečtěte si článek Moderní koupelna? O výběru obkladů a dlažeb rozhodl dopis.

Dlažba imitující beton Le Cave v obývacím pokoji zákazníka. | Dlažba v imitaci betonu vytváří minimalistké, a zároveň útulné bydlení
Dlažba imitující beton Le Cave v obývacím pokoji zákazníka.

Další fotografie realizací zákazníků, kteří si do svých domovů pořídili dlažbu v imitaci betonu, najdete v sekci Dlažby imitace betonu, která kromě informací k jednotlivým produktem, obsahuje i množství inspirace pro "betonové" interiéry.

Slinutá rektifikovaná dlažba imitující beton Le Cave v kuchyni zákazníka. | Dlažba v imitaci betonu vytváří minimalistké, a zároveň útulné bydlení
Slinutá rektifikovaná dlažba imitující beton Le Cave v kuchyni zákazníka.

Dlažba v imitaci mramoru s lesklým povrchem se stala hvězdou obývacího pokoje propojeného s kuchyní

Dlažba v imitaci mramoru bude v interiéru vždy vypadat luxusně! A především ta s lesklým povrchem. Toho si byl při zařizování interiéru svého domu vědom i jeden z našich zákazníků. V našem sortimentu jej doslova oslnila rektifikovaná dlažba imitující mramor Selection v krémové barvě, která se stala dominantním prvkem obývacího pokoje, propojeného kuchyní a jídelnou.

Keramická podlaha z dlažby Selection imituje pravý přírodní mramor a má lapovaný, lesklý povrch, na kterém je patrná hra světla a stínů. A podle reakcí návštěv je zcela jasné, že tato dlažba je v domě zákazníka „za celebritu“, protože přitahuje pozornost jako filmová hvězda v záři reflektorů.

Dlažba v imitaci mramoru Dlažba imitace mramoru Selection v kuchyni zákazníka. | Dlažba v imitaci mramoru s lesklým povrchem se stala hvězdou obývacího pokoje propojeného s kuchyní
Dlažba v imitaci mramoru Dlažba imitace mramoru Selection v kuchyni zákazníka.

Další fotografie realizací zákazníků, kteří ve svých domovech dali zelenou dlažbám v imitaci mramoru, najdete v sekci Dlažby imitace mramoru.

Detail slinuté dlažby imitující mramor Selection v obývacím pokoji zákazníka. | Dlažba v imitaci mramoru s lesklým povrchem se stala hvězdou obývacího pokoje propojeného s kuchyní
Detail slinuté dlažby imitující mramor Selection v obývacím pokoji zákazníka.

Dlažba v imitaci horských kamenů se stala ozdobou netradičně řešeného schodiště

Keramické dlažby se mohou stát zajímavým prvkem interiéru prakticky kdekoliv! Srdce dalšího našeho zákazníka si získaly dlažby v imitaci kamene, které jsou svou strukturou nerozeznatelné od pravých kamenů v přírodě. Pro schodiště ve svém domě si zákazník z našeho sortimentu vybral dlažbu Hills v imitaci horských kamenů, které se nacházejí v kopcích u řeky Secchia pramenící v Apeninách v Toskánsku.

Velký důraz kladl zákazník na to, aby dlažba v imitaci kamene vypadala zajímavě a netradičně. Kombinací dvou odstínů této dlažby imitující kámen vzniklo atraktivní schodiště, které při pohledu shora vytváří trojúhelník. Tato neobvyklá realizace dlažby může být inspirací i pro vás, zejména pokud máte zájem o originální řešení.

Zákazník zvolil pro své schodiště dlažbu Hills v imitaci kamene. | Dlažba v imitaci horských kamenů se stala ozdobou netradičně řešeného schodiště
Zákazník zvolil pro své schodiště dlažbu Hills v imitaci kamene.

Další fotografie realizací zákazníků, kteří si pro svůj interiér vybrali dlažbu vypadající jako pravá kamenná podlaha, najdete v sekci Dlažby imitace kamene.

Dlažba imitující kámen Hills na schodišti zákazníka vypadá při pohledu shora jako trojúhelník. | Dlažba v imitaci horských kamenů se stala ozdobou netradičně řešeného schodiště
Dlažba imitující kámen Hills na schodišti zákazníka vypadá při pohledu shora jako trojúhelník.

Jaké jsou dlaždice imitující dřevo?

>

Řada dlažeb napodobujících dřevo v naší nabidce je lidským okem naprosto nerozeznatelná od pravých dřevěných podlah. A to nejen na pohled, ale dokonce i na omak díky svému strukturovanému povrchu. U většiny našich zákazníků proto dlaždice imitující dřevo vzbuzují naprostý údiv. Předtím, než nás v našich studiích navštíví, většinou vůbec nepředpokládají, že keramická dlažba bude tak věrně a dokonale připomínat pravé dřevo. Produkty z našeho katalogu vám můžeme ukázat i na našem online chatu, kde jsme vám k dispozici každý den ve vybraných hodinách.

Dlaždice imitace dřeva Natura je v interiéru nerozeznatelná od pravé dřevěné podlahy. Hodí se do všech interiérů. | Jaké jsou dlaždice imitující dřevo?
Dlaždice imitace dřeva Natura je v interiéru nerozeznatelná od pravé dřevěné podlahy. Hodí se do všech interiérů.

Dlažby imitující dřevěná prkna pro vás vybíráme na zahraničních veletrzích a vždy dbáme na to, aby:

Měly na omak nerovný, plastický povrch jako pravá dřevěná podlaha.

Dokonale znázorňovaly přírodní strukturu díky věrnému žilkování, sukům a letokruhům.

Měly mnoho podob – modřín, buk, dub, smrk, borovice, topol, nebo vzácných cizokrajných dřev, jakými jsou teak či eben.

Měly mnoho tvarů, rozměrů a povrchů – čtvercové i obdélníkové formáty, povrchy jak v lesku tak i v matu.

Jejich otěruvzdornost byla na vysoké úrovni.

A mohl si z nich vybrat milovník jakéhokoliv stylu – moderního, rustikálního, minimalistického, industriálního, vintage a mnoha dalších.

Líbí se vám například venkovský styl bydlení? V tomto článku si můžete prohlédnout fotografie interiéru domu našeho zákazníka. Tomu dlažba imitující dřevo doma navozuje venkovskou atmosféru v obývacím pokoji, na schodech i v koupelně. Rádi i vám pomůžeme vytvořit interiér v podobném, nebo kterémkoli jiném stylu.

Našemu zákazníkovi jsme pro venkovský styl bydlení doporučili dlažbu v imitaci dřeva. | Dlažby imitující dřevěná prkna pro vás vybíráme na zahraničních veletrzích
Našemu zákazníkovi jsme pro venkovský styl bydlení doporučili dlažbu v imitaci dřeva.

Proč je dlažba imitující dřevo vhodná také do koupelny?

Dřevěné dlaždice mají nejen spoustu krásných designů. Ale také vynikající technické vlastnosti. Lze je použít jako interierové, jako dlažbu do chodby či na schody. Výborně si rozumí s podlahovým vytápěním, nesesychají a nenasávají vodu.  Jsou proto ideální také do koupelen, saun a dalších místností, ve kterých se může držet vlhkost. I proto si tyto dlaždice majitelé Penzionu Kůlna v Moravském krasu vybrali do koupelen do pokojů hostů. Více si můžete přečíst v článku Dlažba v designu dřeva vzbuzuje u hostů penzionu údiv

A už jste slyšeli o tom, že keramická dlažba ve vzhledu dřeva je vhodná také do sprchového koutu, kde může plnit také protiskluzovou funkci? Inspiraci najdete i v článku o realizaci naší zákaznice: Návštěvy se jí ptají, jak se to „dřevo“ ve sprchovém koutu udržuje.

Chcete se o designech a vlastnostech dlaždic napodobujících dřevo dozvědět víc? Podívejte se do naší sekce Dlažby imitace dřeva. Bude vás zajímat také to, jakými způsoby je možné dlažbu napodobující  dřevo položit? Přečtěte si článek Dlažby v designu dřeva: Jak jejich různé tvary a délky co nejlépe položit?

Dlažba napodobující dřevěná prkna Flora je vhodná také do koupelny. | Proč je dlažba imitující dřevo vhodná také do koupelny?
Dlažba napodobující dřevěná prkna Flora je vhodná také do koupelny.

Jaké jsou dlaždice v imitaci betonu?

>

Jedni je milují, druzí zatracují. I tak lze popsat postoj lidí k dlažbám v imitaci betonu a vůbec k designu betonu obecně. Jisté ale je, že se dlaždice napodobující beton objevují v českých interiérech čím dál častěji. Proč tomu tak je?

Vzhled betonu je velmi tvárný. Je jako chameleon, který se dokáže přizpůsobit jakémukoliv prostředí. V interiéru to znamená, že dlažba imitující beton vytvoří perfektní základ, který se bude skvěle kombinovat s dalšími materiály, dekoracemi, jako je mozaika nebo patchworkový dekor, či nábytkem. 

Vyberou si příznivci všech stylůDlažba v imitaci betonu je vhodná pro jakýkoliv styl bydlení – moderní, industriální, minimalistický, vintage a další styly. Celkový styl interiéru podtrhne zvolená barva a povrch interierových dlaždic, nebo také jejich dekorací.

Dlažba serie Glance napodobující beton. | Jaké jsou dlaždice v imitaci betonu?
Dlažba serie Glance napodobující beton.

Dlaždice už dávno nemají jen typicky betonově šedou barvu. Mohou mít také třeba krémovou, hnědou barvu a další. Mají také různé provedení povrchu - k dispozici je nejen matný povrch dlaždic, ale také lesklý nebo třeba lapovaný. Opravdu je z čeho vybírat.

Chtěli byste inspiraci? Naše kolegyně z online poradenského centra vám rády pošlou fotografie realizací interiérů našich zákazníků.

Už jste slyšeli o tom, že dlažbu napodobující beton je možné v interieru oživit různými dekoracemi? K mnoha dlažbám imitujícím beton jsou k dostání také dekorativní prvky s geometrickými a abstraktními nebo patchworkovými vzory.

Dlažba v imitaci betonu Le Cave se hodí jak pro vytvoření moderního, tak industriálního a vintage bydlení. | Jaké jsou dlaždice v imitaci betonu?
Dlažba v imitaci betonu Le Cave se hodí jak pro vytvoření moderního, tak industriálního a vintage bydlení.

Inspirujte se příběhem našeho zákazníka

Přečtěte si článek o moderní koupelně v imitaci betonu a o tom, jak náš zákazník vybíral dlažbu napodobující beton. Když jsme mu doporučili oživit koupelnu abstraktními dekoracemi, byl doslova nadšený. „Samotného by mě to nenapadlo. S manželkou jsme chtěli moderní a decentní obklady, žádné květinky a podobně. Takto jsme ale zjistili, že v našich koupelnách nemusíme mít jen barevně jednolité plochy,“ řekl nám náš spokojený zákazník.

Dlažbu imitující beton Highway ozvláštňují geometrické dekorace, které mohou být položeny také na zdi. | Jaké jsou dlaždice v imitaci betonu?
Dlažbu imitující beton Highway ozvláštňují geometrické dekorace, které mohou být položeny také na zdi.

Jaké jsou dlaždice v imitaci kamene?

>

Dlažby napodobující kámen jsou mezi lidmi oblíbené takřka od nepaměti. A jejich obliba dokonce v posledních letech ještě narůstá. Je to dáno tím, že díky moderním digitálním technologiím je možné na povrch keramické dlaždice přenést design, který je prakticky nerozeznatelný od pravé kamenné dlažby. Dlaždice napodobující kámen mohou mít dokonce ještě více originálních vzhledů než přírodní kámen, neboť jejich tvůrci mají takřka neomezené možnosti. K dispozici je:

    • Mnoho barev a povrchů. Například bílá, hnědá, šedá, krémová nebo černá dlažba a řada dalších, tónově odlišných odstínů. Samozřejmostí jsou také různé povrchy – lesklý, matný, strukturovaný nebo lappato. Dlažba se dá také ozvláštnit mozaikou a jinými dekoracemi.
    • Mnoho imitací přírodních kamenů. Dlažba v imitaci kamene může mít například přírodní vzhled pískovce, křemence či žuly, autentický vzhled polodrahokamů onyxů,  design horských a říčních kamenů a další designy.
Dlažba v imitaci kamene Uniquestone má čisté a působivé line a v interiéru připomíná pravou kamennou dlažbu. | Jaké jsou dlaždice v imitaci kamene?
Dlažba v imitaci kamene Uniquestone má čisté a působivé line a v interiéru připomíná pravou kamennou dlažbu.

Proč je lepší použít do interiéru dlažbu v imitaci kamene než kamennou dlažbu?

Na rozdíl od pravého kamene, který zpravidla vyžaduje mnohem složitější péči, keramická imitace kamene se výborně udržuje. Stačí ji vytřít vodou s čistícím prostředkem na keramickou dlažbu a máte hotovo.

Hodí se i do míst, kde byste ji možná vůbec neplánovali použít. Například do sprchového koutu, kde je díky své protiskluznosti bezpečná nebo jako obklad za postel v ložnici a kuchyňskou linku v kuchyni. Velkým plusem je, že na dlažbě v imitaci kamene nebude v kuchyni držet mastnota z vaření tolik jako na přírodním kameni.

Jaký vzhled si vyberete, takový budete mít. Zní to mžná jako samozřejmost, ale zákonitosti přírody fungují jinak – nenajdete dva stejné kusy kamene nebo dřeva vedle sebe. Existuje tak riziko, že pravá kamenná dlažba bude mít v interiéru příliš velké barevné odchylky. U keramické dlažby v imitaci kamene se vám to nestane. Má přesně takový design, který si v showroomu či online vyberete. Nic vás nezaskočí.

V našich showroomech vám rádi vysvětlíme podrobnosti a představíme naši kompletní nabídku dlažeb v imitaci kamene.

Krása dlaždic imitujících kámen Frame vyniká třeba ve formě obkladu za čelem postele v ložnici ale je vhodná i na stěny kdekoli v interiéru. | Proč je lepší použít do interiéru dlažbu v imitaci kamene než kamennou dlažbu?
Krása dlaždic imitujících kámen Frame vyniká třeba ve formě obkladu za čelem postele v ložnici ale je vhodná i na stěny kdekoli v interiéru.

Jaké jsou dlaždice imitující mramor?

>

Dlažby v imitaci mramoru vnášejí do interiéru dotek luxusu. Jak vytvořit v interiéru pokud možno co nejluxusnější dojem? Naše rada zní, použijte maximální možný rozměr dlaždic. Obecně doporučujeme formát alespoň 60 × 60 cm, ale není důvod se obávat výrazně větších rozměrů od 60 × 120 cm až po zhruba 100 × 300 cm. Platí totiž pravidlo, že čím větší má dlažba rozměr, tím víc ohromujícím dojmem bude v interiéru působit.

Více se o velkofomátových dlaždicích můžete dozvědět v článku Velkoformátové obklady a dlažby: Jaké jsou jejich ceny, rozměry a výhody v interiéru? Dočtete také to, že dlažba v imitaci mramoru, která bude v interiéru vypadat luxusně, vás vůbec nemusí stát jmění. V našem sortimentu máme spoustu dlažeb v imitaci mramoru, jejichž cena je velmi příznivá a jsou cenově srovnatelné s běžnými dlažbami v interiéru. Naším cílem je, aby si luxus ve svém interiéru mohl dopřát takřka každý. Pro zájemce o opravdu luxusní styl máme v nabídce i exkluzivní značkové obklady a dlaždice v sekci Luxusní a designové obklady a dlažby.

Velkoformátová dlažba Canova se světlými žílami na tmavě hnědém mramoru. | Jaké jsou dlaždice imitující mramor?
Velkoformátová dlažba Canova se světlými žílami na tmavě hnědém mramoru.

Jaký vzhled mohou mít dlažby v imitaci mramoru?

Přirozený – Takové dlažby věrně napodobují pravé přírodní mramory (třeba Calacatta, Pulpis apod.).

Fantazijní – Podoba takových dlažeb nevychází přímo z přírody, mají velmi volný a umělecký design s nádechem fantastična. V interiéru působí jako skvostná umělecká díla.

Na výběr je také z řady povrchů – lesklý, matný nebo lapovaný (lappato). Nejvíc luxusně působí v interiéru dlaždice v imitaci mramoru v lesku či v lapovaném provedení.

Podobně jako dlaždice imitující kámen se i dlažby v imitaci mramoru výborně udržují a stačí je vytřít prostředkem na keramickou dlažbu.

Dlažba v imitaci mramoru Trilogy, která věrně napodobuje přírodní mramor, je vhodná také jako obklad do koupelny. | Jaký vzhled mohou mít dlažby v imitaci mramoru?
Dlažba v imitaci mramoru Trilogy, která věrně napodobuje přírodní mramor, je vhodná také jako obklad do koupelny.

Jaké "mramorové" dlaždice byly představeny na veletrhu CERSAIE 2019?

Na věhlasném veletrhu obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení CERSAIE v italské Bologni byly v září 2019 představené i odvážné a divoké imitace mramorů, které se běžně v přírodě vůbec nevyskytují. Návštěvníci obdivovali například design zlatých, sytě zelených a modrých mramorů nebo antracitově černých mramorů.

 „Jsou určeny pro ty, kteří se nebojí výrazného, až extravagantního bydlení. Na některých dlaždicích v imitaci mramoru bylo dokonce „namícháno“ více barev, třeba zlatá, modrá i černá. Tyto keramické desky imitující mramor působily pořádně divoce a pozornost návštěvníků veletrhu přitahovaly jako magnet,“ uvedla naše obchodní ředitelka Veronika Prouzová.  Více si můžete přečíst v článku Přehlídku trendů v obkladech a dlažbách CERSAIE navštívil tým M.B.KERAMIKY.

Některé mramorové obklady a dlažby mají i design, který nevychází z přírody, jak jsme viděli na veletrhu CERSAIE 2019. | Jaké mramorové dlaždice byly představeny na veletrhu CERSAIE 2019?
Některé "mramorové" obklady a dlažby mají i design, který nevychází z přírody, jak jsme viděli na veletrhu CERSAIE 2019.

Jaké další vzhledy mohou dlažby mít?

>

Dlažbu do interiéru můžete mít i v mnoha dalších vzhledech, barvách a vzorech. Část naší nabídky jiných barev a vzorů najdete zde. Další designy vám rádi představíme v našich koupelnových studiích, kde je k dispozici ještě širší katalog produktů než zde na webu. 

Z jakých designů dlažeb můžete například vybírat?

Dlažby v imitaci kovu – Povrch dlaždic perfektně napodobuje vzhled kovových povrchů a v řadě případů i jejich korozi. Tento design dlaždic si designéři velmi oblíbili a na zahraničních veletrzích dlouhodobě patří k největším hitům. Barevné škála je velmi široká – od rezavě žluté a oranžové barvy zkorodovaného plechu, přes šedé imitace nového plechu, až po „kovové“ obklady s modrým nádechem a zelenou barvu zkorodované mědi. S dlažbami v imitaci kovu vytvoříte moderní, minimalistický nebo industriální interiér.

Dlaždice v patchwork stylu– Tyto dlažby jsou v Česku velmi oblíbené a jen tak nevyjdou z módy. Mají totiž jedinečnou schopnost interiér oživit a dodat mu svěží a neotřelý nádech. Základní dlažba na podlaze se dá s nimi výborně oživit. Patchworkové dlaždice můžete v obýváku položit třeba jen pod konferenční stolek a vytvořit tak efekt koberce. Skvěle se hodí pro jakýkoliv stylu bydlení.

Dlažba Ionic v imitaci kovu v rozměru 60x120 se dá použít také jako obklad na zeď. | Jaké další vzhledy mohou dlažby mít?
Dlažba Ionic v imitaci kovu v rozměru 60x120 se dá použít také jako obklad na zeď.

Dlažby s historickými motivy – Při pohledu na ně si spousta lidí řekne „Wau, to je krása!“ Většinou mají výrazné vzory – jako třeba velkorozměrné ornamenty, které připomínají umělecká díla. Díky tomu budou tyto dlaždice v interiéru středobodem pozornosti. Jsou jako stvořené pro vytvoření luxusního obýváku či kavárny v retro a vintage stylu nebo ve stylu první republiky.

Dlažby s venkovskými motivy– Dlaždice, se kterými vytvoříte venkovský interiér, třeba v toskánském nebo chalupářském stylu. Některé dlaždice mají nerovný, jakoby mírně zvlněný povrch se známkami opotřebení. Tyto dlaždice mohou připomínat staré cihlové podlahy, což ještě víc podtrhne venkovské ladění interiéru.

Dlažba ve vzhledu koberce – V našem sortimentu máme dokonce i dlažbu, která jako by z oka vypadla pravému belgickému koberci! Oproti své předloze však má řadu výhod, zejména co se týče údržby. Na dlažbě se nebude tolik usazovat prach – stačí ji vytřít.

Dlažba Tango, se kterou každý interiér získá historický nádech. | Jaké další vzhledy mohou dlažby mít?
Dlažba Tango, se kterou každý interiér získá historický nádech.
 

Mnoho z těchto dlažeb, které napodobují specifické materiály najdete i v sekci luxusní a designové obklady a dlažby. Kromě atypickch materiálů zde najdete i klasické přírodní designy nebo značkové obklady a dlažby od módních návrhářů. 

Naše rada pro vás: Dlažby do interiéru je třeba vybírat nejen dle vzhledu, ale také dle důležitých vlastností, jakou je například protiskluznost. Naše rady k výběru si můžete přečíst v článku Jak co nejlépe vybrat obklady a dlažbu do interiéru?

Máte omezený rozpočet? U nás najdete mnohé imitace kamene, mramoru, dřeva, betonu či dalších designů i ve slevě. V doprodeji obkladů a dlažeb naleznete za nízké ceny zboží, které jsme navezli ve větším množství, nebo se již nevyrábí a máme z něj jen omezený počet metrů.

Dlažba Carpet napodobující belgický koberec je sama o sobě tak zajímavá, že interiér s ní již nepotřebuje další dekorativní prvky. | Jaké další vzhledy mohou dlažby mít?
Dlažba Carpet napodobující belgický koberec je sama o sobě tak zajímavá, že interiér s ní již nepotřebuje další dekorativní prvky.

Jak pomocí dlažeb sladit interiér s exteriérem?

>

Některé interierové dlažby máme také v provedení pro exteriér. Co to znamená? Že vaše venkovní a vnitřní prostory můžete perfektně sladit. Do interiéru můžete použít vybranou dlažbu ve vzhledu dřeva, kamene nebo v jiném designu a do exteriéru její „sestru“, venkovní dlažbu na terasu o tloušťce 2 cm. Obě dlažby mají naprosto stejný design. Liší se pouze způsobem pokládky. Zatímco interierové dlaždice se tradičně lepí, exteriérová varianta se pokládá „suchou“ metodou bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku.

Ne všechny dlažby ale mají jak interiérovou, tak exteriérovou variantu. Budete chtít doporučení, které dlažby z našeho sortimentu mají shodný design pro interiér i exteriér? Chcete k dlažbě sladit i obklad na stěny? Obraťte se na nás online. Rádi vám pomůžeme vytvořit dokonale sladěné bydlení, které bude vypadat jako vystřižené z časopisu o designu. Inspiraci můžete načerpat také v článku 5 tipů, jak sladit interiér s exteriérem. Náš sortiment dlažeb do exteriéru si můžete prohlédnout v sekci 2cm dlažby na terasy. Mnoho sérií keramických dlažeb, které máme skladem, najdete v sekci Akční nabídka. K dispozici jsou jak dlažby od české firmy Rako, tak od mnoha zahraničních výrobců.

Dlažba Urbanature má interiérovou i exteriérovou variantu a díky dostatečnému protiskluzu je vhodná i jako dlažba kolem bazénu.  | Jak pomocí dlažeb sladit interiér s exteriérem?
Dlažba Urbanature má interiérovou i exteriérovou variantu a díky dostatečnému protiskluzu je vhodná i jako dlažba kolem bazénu. 
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
budeme online za 47 min
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme