Inspirace pro interiéry

Hledáte inspiraci pro váš interiér – obývák, jídelnu, obývák s kuchyní, chodby či ložnici? Tady najdete inspirační fotogalerie interiérů. Inspirovat se můžete designovými fotografiemi, na nichž uvidíte interiérové obklady a dlažby mnoha stylů, barev a rozměrů. Inspiraci získáte také z řešení našich zákazníků – na fotografiích uvidíte nejen vizualizace, ale také fotografie ze skutečných realizací interiérů, které zdobí obklady a dlažby od nás.

Jak zařídit, že právě váš interiér bude ten nejkrásnější? Použijte keramické obklady a dlažby. Mají širokou škálu designů. Vybírat lze z nejrůznějších vzhledů včetně imitací mramorů, kamene, dřeva, betonu či kovu. Oblíbené jsou také ozdobné obkladačky s různými vzory. Dlažba i obklady mají také mnoho rozměrů a provedení povrchu – lesk, mat, strukturovaný či lapovaný povrch s efektním střídáním lesku a matu. Každý si tak může vybrat styl, který mu nejvíce vyhovuje. Jaký bude ten váš? Keramická dlažba je vhodná do kuchyně, obýváku, koupelny, haly, chodby i jakékoliv jiné části interiéru.

Obklady a dlažby umožňují vytvořit interiéry mnoha tváří

>

Keramické obklady a dlažby nabízejí takřka neomezené možnosti pro interiér – soukromý i pro komerční prostory. Jaká jsou nejčastější řešení? A pro jaký styl interiéru jsou vhodné?

Imitace mramoru – Vytvoříte s nimi interiér v luxusním stylu. Ložnice, obývací pokoj, vstupní hala či jídelna bude působit o to luxusněji, o co větší formát dlažby či obkladu zvolíte. Protože struktura mramoru nejdokonaleji vynikne na obkladu a dlažbě ve velkých formátech. Nádherně působí zejména imitace mramorů s povrchem v lesku.

Imitace kamene – Imitují celou řadu kamenů a jsou vhodné pro interiér v každém stylu – luxusní, venkovský, moderní, provensálský či vintage styl. Podobně jako u mramorů i na imitacích kamene z keramiky nejlépe vynikne struktura kamene na obkladu a dlažbě ve větších rozměrech.

Imitace betonu -  Jsou vhodné pro syrový industriální, ale také moderní, minimalistický či vintage styl bydlení. Na rozdíl od pravého betonu má obklad a dlažba imitující beton i jiné než šedé barvy, jako například modrou, zelenou, černou či cihlovou. K obkladu a dlažbě se dají pořídit také keramické dekorace, jako například s geometrickými motivy.

Imitace dřeva – Zapadnou do moderního, venkovského, vintage, industriálního nebo jakéhokoliv jiného stylu bydlení. Dlažby imitující dřevo mají mnoho barev a povrchových úprav a imitují různé druhy dřeva. Jsou nerozeznatelné od pravých dřevěných podlah.

Vzorované dlažby –  Mají mnoho vzorů, barev, povrchových úprav a rozměrů. Každý si tak může vybrat to nejlepší řešení pro svůj obývák, koupelnu, ložnici, chodbu, vstupní halu či do kuchyně. Dlažby s nejrůznějšími vzory znamenají také nejrůznější možnosti – na své si přijde nejen milovník moderního, venkovského a vintage, ale také jakéhokoliv jiného stylu bydlení.

Atraktivním řešením interiéru je kombinace různých designů, které doplňují dekorace z keramiky

>

O tom, jak bude interiér jako celek vypadat, rozhodne každý detail – nejen obklad či dlažba, ale také nábytek, dveře, osvětlení, dekorace a doplňky. Co se týká podlahy a stěn, velmi oblíbeným řešením je v současnosti mix designů – například kombinace dlažby v imitaci dřevadlažbou v imitaci betonu či mramoru. Hezky vypadá také kombinace vzorovaných dlaždic a jednobarevných obkladaček. Součástí kolekcí obkladů a dlažeb jsou často různé dekorace z keramiky, které mají patchworkové, květinové, geometrické a mnohé další vzory. Díky tomu všemu existuje celá řada možností pro váš interiér.

Rádi vám poskytneme tipy, rady a návrhy řešení pro vaši realizaci a seznámíme vás s aktuálními trendy. Můžeme vám také poslat další inspirační fotografie pro pokoje vašeho bytu či domu – ať už bude váš interiér zcela nový, nebo plánujete rekonstrukci. Vytvoříme vám i 3D grafický návrh, nebo si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru. 

Zajímá vás více interiér koupelny? Prohlédněte si i naše koupelnové obklady a dlažby.