Vstupní haly inspirace

Mobil-banner-CTA-plain-interier Banner-CTA-plain-interier

Ve fotogalerii vstupních hal níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi. Naleznete zde jak designové inspirační fotografie od výrobců, tak fotografie ze skutečných realizací našich zákazníků a vizualizace.

Barva
Styl
Formát

Inspirace pro vstupní haly a předsíně

>

Vstupní hala či předsíň je obvykle prvním místem, které návštěvník bytu, domu nebo komerčního prostoru spatří. Vstupní haly a předsíně tvoří první dojem a jsou tak vizitkou celého prostoru. Aby byl tento dojem co nejvíce pozitivní, je důležité vstupní halu zařídit vkusně tak, aby se v ní obyvatel či návštěvník cítil dobře. Hezké podlahy dokážou zaujmout a navodit dobrý pocit. Ideálním dominantním prvkem vstupní haly a předsíně mohou být keramické dlažby. Mnohé z nich nejen působí luxusně a reprezentativně, ale také se snadno čistí.

Keramické dlažby jsou vyrobeny nejmodernějšími digitálními technologiemi a jsou tak nerozeznatelné od přírodních a tradičních materiálů, jako jsou mramor, dřevo, kámen, beton či kov. Moderní dlažby mají také nejrůznější vzory, barvy, rozměry a provedení povrchu. Líbil by se vám minimalistický, rustikální, vintage, či luxusní prostor? Neexistuje styl, který by keramická dlažba nedokázala navodit. Novodobé dlažby mají nespočet podob a každý si tak může vybrat styl a typ dlaždic, který mu nejvíce vyhovuje. Nic není nemožné. Rádi vám poskytneme rady, tipy a návrhy řešení realizace vaší vstupní haly či předsíně tak, aby přesně splňovala vaše představy. Můžeme vám zaslat také další inspirační fotogalerie, či vytvořit 3D grafický návrh. Nebo si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru. 

Chtěli byste, aby keramická dlažba působila co nejvíce luxusně? Zvolte velkoformátovou dlažbu. Velký formát dlažby dodá každému prostoru na reprezentativnosti. Vstupní hala či předsíň bude díky velkoformátové dlažbě vždy působit opticky větším dojmem. A vůbec nezáleží na tom, jestli je prostor k zařizování velký nebo menší. Velkoformátová dlažba je vhodná i do malých místností, jako například koupelen či do kuchyně. Její cena je častokrát srovnatelná s menší dlažbou. Více se dočtete v článku Výhody velkoformátových obkladů a dlažeb pro interiér.

Je vhodnější povrch lesklý, nebo matný?

Kladete si otázku, jestli bude do vstupní haly nebo předsíně lepší dlažba v lesku či v matu? Možné jsou obě varianty. Lesklá dlažba se však při chůzi může časem poškrábat od nečistot z bot. Tomu se dá částečně vyvarovat tak, že do zádveří umístíte čistící zónu, kde si návštěvníci očistí boty.

Dlažby lze použít i na stěnu

Hledáte také obklady do vstupní haly nebo předsíně? Vybraný design dlažby můžete použít i na stěny. Dlažby se dnes zcela běžně pokládají i na stěny jako obklady – můžeme vám poslat spoustu inspirace a fotografií. Dlažba se dá použít i jako obklad krbu či recepčního pultu… Na stěny vstupní haly se běžně používají také obklady do koupelny, které jsou vhodné i do kuchyně, obýváku nebo jiných částí interiéru.

Inspirace pro celý interiér

Požádejte nás o další fotogalerie – budete se tak moci rychle inspirovat, jaký design dlažby či obkladu bude vhodný nejen do haly či předsíně, ale také jiných částí interiéru. Celé bydlení může vypadat úchvatně a právě podlahy mohou každý prostor dokonale vyšperkovat. Se stylem zvolených dlaždic by měl ladit i nábytek.

Snadná čistitelnost

Neocenitelnou výhodou keramických dlažeb je jejich snadná čistitelnost. Stačí je pouze vytírat prostředkem na keramickou dlažbu. Nevyžadují žádnou speciální péči jako podlahy z mramoru či ze dřeva. Pokud zvolíte do vstupní haly velkoformátovou dlažbu, budete mít v celém prostoru i méně spár. Menší spáry znamenají i méně míst, ve kterých by se mohly snadněji usazovat nečistoty, a tedy i méně pracné čištění.