M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Luxusní obklady a dlažby Versace

Obklady, dlažby a design mají mnoho společného s návrhářstvím v módním průmyslu. To si asi řekli známí návrháři celosvětově uznávané značky Versace a již před mnoha lety se pustili do návrhů luxusních obkladů a dlažeb. A tak nyní oblékají nejen modelky, ale i koupelny, obývací pokoje…

Série

Zobrazit další obklady a dlažby (2)

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Versace

To je dekorativnost a zdobnost. Stejně jako u šatů se tohoto úsloví drží i u návrhů obkladů a dlažeb. S obklady od Versaceho si budete v koupelně připadat jako na zámku. Honosné, romantické, luxusní – takové jsou koupelny Versace.

Typický znak Versace – Medusu – najdete i na obkladech a dlažbách. Jako doplněk a dekorace slouží zlato. Najdete ho všude a je součástí téměř každé kolekce – zlaté mozaiky, zlatý znak na dlažbě, zlaté dekorativní pásky nebo obrazce. Záleží jen na vás, kolik jich použijete a jak bude vypadat výsledná koupelna.

Značka Versace má také své dlažby v imitaci dřeva. 4 barvy, zlaté dekory a znak medusy jako hlavní poznávací znamení. Dlažba v dekoru dřeva je doplněna obklady skvěle vyladěnými a vyšperkovanými k dokonalosti. Skutečně luxusní a krásné.

S posledními kolekcemi vniklo do návrhů trochu minimalismu. Už nejde jen o koupelny jako pro princezny či krále. Jsou tu i koupelny, která nepůsobí tak okázale. Jsou více high tech a přesto stále designové a luxusní. Časté střídání bílé a černé, méně zlaté a více metalických odlesků, promyšlené 3D obklady i dlažba.

Obklady a dlažby od Versaceho se hodí do každých prestižních komerčních i domácích prostor. Mají náboj, nápad a vzbuzují emoce. 

ico small menu