M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Romantické koupelny inspirace

DATA | bannery | CTA_Banner_MOBIL_final.png DATA | bannery | CTA_Banner_PC_final.png

V galerii níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi romantických koupelen. Naleznete zde jak designové fotografie od výrobců, tak skutečné realizace našich zákazníků. Více o romantických obkladech do koupelen se můžete dočíst níže pod fotogalerií inspirací.

Dřímá ve vás romantická duše? Pak právě pro vás existují romantické koupelny. Existuje nespočet možností, jak v koupelně vykouzlit romantickou atmosféru. Při jejím zařizování svůj výběr nemusíte omezovat na konkrétní barvu, rozměr ani vzor. Design koupelny podtrhnou zejména dekory, které doplní základní obklad a dlažbu. Dekory mohou mít různé vzory, mezi které patří například květinové, patchworkové či zámecké. Do romantické koupelny se může hodit také mozaika. Velkou pozornost byste měli věnovat i výběru koupelnového nábytku, vodovodních baterií, umyvadla a vany, neboť i vybavení tvoří významnou část celkového vyznění romantické koupelny.

Romantická koupelna může mít mnoho podob, její design podtrhnou dekorace z keramiky či mozaika

Líbí se vám výrazné barvy, jako je modrá, zelená, růžová či fialová? Anebo naopak preferujete střídmější barvy, jako je hnědá či šedá? Ať je to tak či onak, vynikající je, že do koupelny v romantickém stylu můžete zvolit jakoukoliv barvu koupelnového obkladu či dlažby. To stejné platí také o rozměrech koupelnových kachliček a dlažeb. Koupelna by však měla působit něžně. Toho se docílí zejména využitím dekorací z keramiky, které se použijí k základnímu obkladu či dlažbě. Tyto dekorace mohou mít různé vzory, jako například květinové, zámecké, patchwork či abstraktní. Velmi hezky vypadají v koupelně také mozaiky.

Skvěle vypadají barevné obkladačky s dlažbou v imitaci dřeva nebo kombinace odstínů stejné barvy

V romantické koupelně můžete směle kombinovat různé styly obkladu a dlažby či keramické imitace mramoru, kamene nebo dřeva. Stylová je například kombinace barevného koupelnového obkladu a dlažby v imitaci dřeva.  Zajímavě působí také souhra světlého a tmavého odstínu určité barvy kachliček v ploše, jako například světle modrá s tmavší modrou nebo světle fialová s tmavě fialovou. Rádi vám poskytneme rady, tipy a návrhy řešení vaší romantické koupelny tak, aby přesně splňovala vaše představy. Její design podtrhne také veškeré vybavení – koupelnový nábytek, vana, umyvadlo, baterie či zrcadlo. Nezapomínejte ani na menší dekorace a doplňky – i stylová koupelnová předložka, ručník nebo svíčky navodí v koupelně tu pravou romantickou atmosféru.