M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Ostatní dlažby

Hledáte originální dlažbu do interiéru? Pak jste na správném místě. Najdete zde obklady a dlažby mnoha tvarů, barvev a vzorů. Naše nabídka obkladů a dlažeb je natolik široká, že vám umožní vytvořit interiér prakticky v jakémkoliv stylu – moderním, industriálním či prvorepublikovém. Díky těmto obkladům a dlažbám docílíte toho, že váš interiér bude doslova nezapomenutelný.

Prohlédněte si vybrané dlažby

Zobrazit další dlažby (23)
Máte zájem o dlažbu, kterou jste ve výpise výše nenašli?
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.

Dlažba je základ interiéru

Dekorace? Nebo nábytek? Ano, i tyto „doplňky“ dokážou podtrhnout celkový charakter interiéru. Styl a atmosféru dle vašeho gusta však v koupelně, obýváku či vstupní hale nejvíc umocní zvolené dlažby. Přesvědčte se o tom z našich fotografií konkrétních produktů. Jak je z nich patrné, tyto jedinečné dlažby vypadají působivě nejen na podlaze jako dlažba, ale využít se dají i jako obklady.  Skvěle se budou vyjímat i jako obklad za krbem nebo kuchyňskou linkou.

Designů dlažeb, ze kterých můžete vybírat, je skutečně mnoho. Jako například:

    • dlažby v imitaci kovu – Povrch těchto dlaždic perfektně napodobuje korozi kovů a jejich patinu. Tento design dlaždic, který vychází z přírody, si designéři velmi oblíbili a i mezi návštěvníky na veletrzích s ním bodují. Dlažby v designu kovu se budou ještě dlouho těšit velké oblibě. Vytvoříte s nimi moderní či industriální interiér.
    • dlažby v patchwork stylu – Tyto dlažby jsou v Česku velmi oblíbené a jen tak nevyjdou z módy. Mají totiž jedinečnou schopnost interiér oživit a dodat mu svěží a neotřelý nádech. Přímo neodolatelně působí dlažby v patchwork stylu v koupelně, třeba ve sprchovém koutu či kolem vany. Jejich krása vynikne i ve formě obkladu za kuchyňskou linkou nebo v obýváku za komodou. Oživit se s nimi dá i základní dlažba na podlaze. Patchworkové dlaždice můžete v obýváku položit třeba jen pod konferenční stolek a vytvořit tak efekt koberce.
    • dlažby s historickými motivy – To jsou dlažby, které vám svou krásou doslova vyrazí dech! Mají tak výrazné barvy a vzory, že se v interiéru stanou dominantním prvkem a dalších výrazných doplňků už nebude potřeba. S těmito dlažbami vytvoříte koupelnu či obývák třeba v retro stylu nebo ve stylu první republiky…
    • dlažby ve venkovském stylu – Dlažby, se kterými vytvoříte venkovský, nebo toskánský styl interiéru. Některé dlažby mohou mít zvlněné hrany se známkami opotřebení a připomínat cihlové podlahy, což ještě podtrhne kýžený venkovský vzhled.
    • dlažba ve vzhledu koberce – V našem sortimentu máme dokonce i dlažbu, která jako by z oka vypadla pravému belgickému koberci! Oproti své předloze však má řadu výhod, zejména co se týče údržby...