M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Ostatní dlažby

Hledáte originální dlažbu do interiéru? Pak jste na správném místě. Najdete zde obklady a dlažby mnoha tvarů, barvev a vzorů. Naše nabídka obkladů a dlažeb je natolik široká, že vám umožní vytvořit interiér prakticky v jakémkoliv stylu – moderním, industriálním či prvorepublikovém. Díky těmto obkladům a dlažbám docílíte toho, že váš interiér bude doslova nezapomenutelný.

Prohlédněte si vybrané dlažby

Zobrazit další dlažby (15)
Máte zájem o dlažbu, kterou jste ve výpise výše nenašli?
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.

Dlažba je základ interiéru

Dekorace? Nebo nábytek? Ano, i tyto „doplňky“ dokážou podtrhnout celkový charakter interiéru. Styl a atmosféru dle vašeho gusta však v koupelně, obýváku či vstupní hale nejvíc umocní zvolené dlažby. Přesvědčte se o tom z našich fotografií konkrétních produktů. Jak je z nich patrné, tyto jedinečné dlažby vypadají působivě nejen na podlaze jako dlažba, ale využít se dají i jako obklady.  Skvěle se budou vyjímat i jako obklad za krbem nebo kuchyňskou linkou.

Designů dlažeb, ze kterých můžete vybírat, je skutečně mnoho. Jako například:

    • dlažby v imitaci kovu – Povrch těchto dlaždic perfektně napodobuje korozi kovů a jejich patinu. Tento design dlaždic, který vychází z přírody, si designéři velmi oblíbili a i mezi návštěvníky na veletrzích s ním bodují. Dlažby v designu kovu se budou ještě dlouho těšit velké oblibě. Vytvoříte s nimi moderní či industriální interiér.
    • dlažby v patchwork stylu – Tyto dlažby jsou v Česku velmi oblíbené a jen tak nevyjdou z módy. Mají totiž jedinečnou schopnost interiér oživit a dodat mu svěží a neotřelý nádech. Přímo neodolatelně působí dlažby v patchwork stylu v koupelně, třeba ve sprchovém koutu či kolem vany. Jejich krása vynikne i ve formě obkladu za kuchyňskou linkou nebo v obýváku za komodou. Oživit se s nimi dá i základní dlažba na podlaze. Patchworkové dlaždice můžete v obýváku položit třeba jen pod konferenční stolek a vytvořit tak efekt koberce.
    • dlažby s historickými motivy – To jsou dlažby, které vám svou krásou doslova vyrazí dech! Mají tak výrazné barvy a vzory, že se v interiéru stanou dominantním prvkem a dalších výrazných doplňků už nebude potřeba. S těmito dlažbami vytvoříte koupelnu či obývák třeba v retro stylu nebo ve stylu první republiky…
    • dlažby ve venkovském stylu – Dlažby, se kterými vytvoříte venkovský, nebo toskánský styl interiéru. Některé dlažby mohou mít zvlněné hrany se známkami opotřebení a připomínat cihlové podlahy, což ještě podtrhne kýžený venkovský vzhled.
    • dlažba ve vzhledu koberce – V našem sortimentu máme dokonce i dlažbu, která jako by z oka vypadla pravému belgickému koberci! Oproti své předloze však má řadu výhod, zejména co se týče údržby...
ico small menu
    Umíme to bez prodejny

Výběr a nákup z bezpečí domova

Mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny - stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Zboží si můžete vyzvednout na našich skladech, nebo si ho nechat doručit.

Kontaktujte nás na online chatutelefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Rozumím