M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Dakota

Dlažba na krytou terasu v designu kamene – břidlice, která se bude líbit především zastáncům hesla v „jednoduchosti je krása.“  Terasová dlažba promění každou venkovní terasu v dokonalou oázu klidu a elegance.

Venkovní dlažba položená do trávy Dakota imitace kamene
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Dakota grey
60 × 60 cm
Obvykle skladem
Dakota grey

Cena 825 Kč/m2 vč. DPH (297 Kč/ks vč. DPH)

Rádi vám připravíme kalkulaci na míru

Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

 

Jaká je venkovní dlažba Dakota?

    • Tloušťka: 2 cm
    • Formát: 60×60 cm
    • Barva: Grey
    • Rektifikovaná – hrany jsou seříznuty dokonale rovně
    • Je vhodná na krytou terasu či jako zahradní chodník

Dlažbu Dakota lze pokládat i s minimální spárou a terasa tak působí celistvě

Dlažba na terasu se vyznačuje jemným strukturovaným povrchem a má v sobě kouzlo kamene – břidlice, která je charakteristická jemnou zrnitostí a nepravidelnou strukturou. Venkovní dlaždice mají tradiční čtvercový rozměr 60×60 cm a moderní šedou barvu. Tato terasová dlažba je rektifikovaná. Díky tomu bude vaše venkovní terasa působit celistvým a harmonickým dojmem.

Venkovní dlažba by vždy měla mít potřebný stupeň protiskluznosti v závislosti na místě, kde bude položena. Podrobnosti si můžete přečíst v článku Protiskluzná dlažba na terasu: Proč je důležité pečlivě zvážit stupně protiskluznosti?

Dlažbu je možné položit na terče i do trávy či stěrku

Venkovní dlažba na terasu se vyrábí v tloušťce 2 cm. Pokládá se na terče, do trávy nebo do štěrku. Jedinečný systém pokládky dlažby na terče vám v exteriéru přinese mnoho výhod. Venkovní dlaždice bude možné kdykoliv nazvednout, vrátit zpátky na místo, a také vyměnit. To oceníte například v případě, když budete chtít pod zahradní dlažbou opravit třeba elektroinstalaci či hydroizolaci. Dlažbu na terče je možné pokládat na jakýkoliv pevný podklad, například betonový anebo zhutněný štěrkový. Zajímavě bude na zahradě vypadat také pokládka této zahradní dlažby do trávy – takto můžete vytvořit u domu zajímavé chodníčky.

Inspiraci můžete načerpat v článku Dlažba na zahradu o tloušťce 2 cm nabízí krásný design a různé možnosti pokládky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy