Vnitřní bazény inspirace

Mobil-banner-CTA-plain-bazeny Banner-CTA-plain-bazeny

Ve fotogalerii vnitřních bazénů níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi. Naleznete zde jak designové inspirační fotografie od výrobců, tak fotografie ze skutečných realizací našich zákazníků a vizualizace.

Barva
Styl
Formát

Krásný vnitřní bazén? Inspirujte se

>

Keramické dlažby jsou pro vnitřní bazény přímo dokonalým řešením. Mají krásné designy a vynikající technické vlastnosti – nadčasové a zároveň trendy jsou keramické imitace dřeva, kamene nebo betonu. K některým kolekcím bazénových dlažeb se dají pořídit také bazénové tvarovky. Bazénové lemy a odtokové kanálky mají stejný design jako dlažba k bazénu a jsou vyrobeny ze stejného materiálu, tedy z keramiky. Dlažby se běžně požívají i jako obklady na stěnu k vnitřním bazénům.

Dlažby k bazénu z keramiky vynikají krásným designem. U vnitřních bazénů jsou oblíbené zejména keramické imitace dřeva, kamene nebo betonu, které jsou nerozeznatelné od pravých materiálů.

Jaké dlažby vybírají k vnitřním bazénům naši zákazníci? Spoustu inspirace najdete v článku o výběru bazénové dlažby. Můžete si zde prohlédnout také fotografie vnitřního bazénu naší zákaznice, která říká, že se jí doma plave jako v luxusním wellness centru. Zeptejte se nás na další reference.

Rádi vám poskytneme rady, tipy a návrhy řešení pro váš vnitřní bazén. Pro inspiraci vám můžeme poskytnout další inspirační fotogalerie a poradit také třeba s tím, jaká dlažba a obklad bude k vašemu bazénu tím nejlepším řešením. Sdělte nám vaše představy a my vám představíme různé možnosti pro váš bazén. Vytvoříme vám i 3D grafický návrhTaké si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru. 

K vnitřním bazénům se dají použít mozaiky k bazénu, které povýší každý bazén na umělecké dílo. Hitem jsou například svítící mozaiky, které ve tmě bazén rozzáří. Vyrábějí se ze skla s luminiscenční přísadou. Pohled do hladiny vody bude fascinující.

K některým bazénovým dlažbám se dají pořídit také speciální tvarovky – přelivové hrany a odtokové kanálky z keramiky, které budou mít stejný  design jako bazénová dlažba. Celý bazén tak bude dokonale sladěný. Bazénové lemy působí také jako mantinel proti vyšplíchnutí většího množství vody. Odtokové kanálky pomohou úspěšně zbavit se vystříkané vody.

Inspiraci získáte v článku o lemech k bazénům.

Keramické dlažby k bazénu mají různé rozměry a vynikající technické vlastnosti – jsou velmi odolné, mrazuvzdorné a mají vždy potřebný stupeň protiskluznosti. Rádi vám poradíme, jaký stupeň protiskluznosti bude pro vaše prostranství u bazénu vhodný. Základní přehled a inspiraci získáte v článku o  protiskluzové dlažbě