Panelákové koupelny inspirace

DATA | bannery | CTA_Banner_MOBIL_final.png DATA | bannery | CTA_Banner_PC_final.png

V galerii níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi panelákových koupelen. Naleznete zde jak designové inspirační fotografie od výrobců, tak fotografie ze skutečných realizací našich zákazníků a vizualizace.  Více o obkladech do panelákových koupelen se můžete dočíst níže pod fotogalerií inspirací.

Barva
Styl
Formát

Panelákové koupelny sice mívají obvykle jen pár metrů čtverečních, i tak ale mohou být chloubou celého interiéru. Koupelnové obklady a dlažby z keramiky mají řadu designů a lze s nimi vytvořit koupelnu v jakémkoliv stylu. Díky keramickým obkladačkám a dlažbě bude paneláková koupelna nejen krásná, ale také může dokonce vypadat opticky větší. Získejte inspiraci pro vaši panelákovou koupelnu. Veškeré produkty u nás můžete nakoupit také online.

Paneláková koupelna může být luxusní, útulná nebo jednoduchá a elegantní

>

Obklady do koupelny mají dnes spoustu atraktivních  designů, z nichž každý se může stát charakteristickým rysem vaší koupelny a dodat jí nezaměnitelný styl. Tady je špetka inspirace: Chtěli byste panelákovou koupelnu s nádechem luxusu? Zvolte keramické obklady v imitaci mramoru s povrchem v lesku. Výsledek bude zaručeně dokonalý. Preferujete jednoduchost a eleganci? Vsaďte na koupelnový obklad a dlažbu v imitaci betonu nebo kamene. Chcete se cítit spíše útulně? Nejlepším řešením bude dlažba v imitaci dřeva, kterou můžete položit i jako obklad na stěnu – třeba do sprchového koutu nebo kolem vany.

Celkový styl se bude odvíjet také od rozměru obkladu a dlažby a jejich povrchu. Rádi vám poskytneme rady a návrhy řešení vaší panelákové koupelny tak, aby dokonale splňovala vaše představy a byla chloubou vašeho bydlení. Také vám poskytneme další inspirační fotografie, či vytvoříme 3D grafický návrhTaké si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru. 

 

ATMOSFÉRU MODERNÍ KOUPELNY DOTVOŘÍ TAKÉ KERAM

Světlé barvy koupelnu opticky zvětší, podobně může působit i díky velkoformátovým obkladům

>

Přemýšlíte, jaký obklad a dlažbu do koupelny zvolit tak, abyste výběru později nelitovali? Nemusíte mít obavy, do panelákové koupelny je vhodný jakýkoliv design obkladu a dlažby, ať už zvolíte imitaci dřeva, kamene, betonu či barevné koupelnové obklady. Našim zákazníkům doporučujeme vybírat do koupelny světlé barvy koupelnových obkladů a dlažby, které poměrně malý prostor koupelny prosvětlí a opticky zvětší. Pokud se vám líbí tmavší barvy kachliček do koupelny, nemusíte se jich vzdát. Můžete je zkombinovat se světlejšími obklady či dlažbou, což vytvoří zajímavý kontrast bez toho, aniž by paneláková koupelna působila stísněně. Máte panelákovou koupelnu, ve které je dostatek prostoru? Pak ji směle můžete zahalit do tmavých odstínů.

Chtěli byste mít jistotu, že vaše koupelna bude působit opticky větší bez ohledu na to, jakou barvu obkladů a dlažeb zvolíte? Pak vám doporučuje zvolit do koupelny velkoformátový obklad a dlažbu. Inspiraci získáte v článku Velkoformátové obklady a dlažby: Velký zázrak do malé koupelny.  Obklad a dlažba velkých rozměrů jsou vhodné i pro další pokoje interiéru.

Celkový design umocní také keramické dekorace a koupelnové vybavení

>

Velmi trendovou záležitostí je kombinování designů jako například imitace dřeva s imitací betonu nebo mramoru či imitace betonu s barevnými koupelnovými obklady. Atraktivně vypadají v koupelně také mozaiky a různé dekorace z keramiky, které se dají využít na podlaze i na stěně. Umožňují řadu variací pro vytvoření jedinečné panelákové koupelny nebo jiných částí vašeho bytu.

Důležitou roli sehrává v koupelně i veškeré vybavení. K dostání jsou mimo jiné vany, umyvadla, sprchové kouty či koupelnový nábytek speciálně vytvořené pro menší panelákové koupelny. Rádi vám pomůžeme koupelnové obklady a dlažbu sladit s veškerým koupelnovým vybavením, ať už zařizujete zbrusu novou koupelnu nebo plánujete rekonstrukci.