Inspirace moderní koupelny

DATA | bannery | CTA_Banner_MOBIL_final.png DATA | bannery | CTA_Banner_PC_final.png

V galerii níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi moderních koupelen. Naleznete zde jak designové inspirační fotografie od výrobců, tak fotografie ze skutečných realizací našich zákazníků a vizualizace. Více o moderních obkladech do koupelen se můžete dočíst níže pod fotogalerií inspirací.

Barva
Styl
Formát

Moderní koupelna dnes může mít mnoho podob od minimalistické po vkusně zdobenou – záleží jen na vás, jaký styl zvolíte. Trendem jsou v poslední době zejména přírodní designy, tedy obklady a dlažby v imitaci dřeva či mramoru, ale také třeba betonu či kovu. Milovníci barev mohou využít kombinace materiálů a použít do koupelny barevný obklad v kombinaci s dlažbou imitující dřevo či cementovou stěrku. V textu níže najdete spoustu inspirace pro moderní koupelny. Všechny produkty našeho sortimentu můžete nakoupit online.

Obklady a dlažby v imitaci dřeva, mramoru či cementové stěrky jsou nadčasové a moderní budou i po letech

>

Pokud hledáte pro svou moderní koupelnu nadčasové řešení, sázkou na jistotu budou obklady a dlažby v imitaci přírodních materiálů. Obklad a dlažba v imitaci dřeva dodají koupelně na útulnosti, keramické imitace mramoru nádech luxusu a obklady a dlažba v imitaci kovu či cementové stěrky vnesou do koupelny prvky minimalismu a eleganci. Velmi oblíbené jsou také kombinace těchto materiálů. Jak by se vám líbila třeba dlažba imitující dřevo v kombinaci s obkladem v imitaci betonu? Záleží jen na vás, jaký styl koupelny zvolíte. Rádi vám doporučíme vhodné řešení pro vaši koupelnu a probereme s vámi každý detail včetně sanitární keramiky, baterií a dalšího vybavení. 

Moderní obkladačky mohou mít jakoukoliv barvu

>

Líbí se vám barvy? Pro moderní koupelnu dnes můžete použít prakticky jakékoliv, protože žádná není jednoznačně modernější než ty ostatní. S koupelnovými kachličkami a dlažbou v neutrálních odstínech, jako je bílá, béžová, či šedá, bude koupelna působit elegantně a nadčasově. Koupelna ve výraznějších barvách, jako je modrá, tyrkysová, červená či fialová, bude vypadat hravě a svěže. Nejen klasické jednobarevné či barevné obklady mohou být barevné, ale také keramické imitace. Například obklady a dlažby v imitaci kovu či cementové stěrky se dají sehnat i v zelené, modré nebo cihlové barvě… Nahlédněte do naší inspirační fotogalerie, může vám pomoci získat tipy pro vaši koupelnu.

Nejlepší je zkombinovat v koupelně maximálně tři barvy, přičemž jedna by měla nad ostatními dominovat

>

Celobarevné koupelny však již dnes nejsou trendy. Pokud chcete mít jistotu, že vaše koupelna bude moderní i za řadu let, zkombinujte v ní různé keramické imitace s barevnými obklady. Jako například jakýkoliv barevný obklad s dlažbou v imitaci dřeva či cementové stěrky. Ideálním řešením je zkombinovat v koupelně maximálně tři barvy. Jedna z nich by měla být dominantní a ostatní doplňkové. Kontaktujte nás, rádi vám poskytneme další inspirační fotografie, či vytvoříme 3D grafický návrhTaké si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru. 

Atmosféru moderní koupelny dotvoří také keramické dekorace a vybavení – baterie, vany, umyvadla či nábytek

>

Součástí moderních kolekcí obkladů a dlažeb do koupelny bývají také keramické dekorace. Jsou to například obklady s květinovými, patchworkovými, geometrickými či abstraktními a dalšími vzory. Některé dekorace mají 3D plastický povrch. Vybírat můžete také z řady povrchu obkladů a dlažby – oblíbený je zejména lesk, mat nebo přeleštěný povrch, kdy dochází k efektnímu střídání lesku a matu. Každá moderní koupelna tak může mít svůj osobitý, jedinečný styl. Její atmosféru dotvoří také vybavení – baterie, nábytek, umyvadla, vany či sprchový kout a další doplňky. Důležité je myslet na každý detail, který bude mít vliv na celkový styl a design koupelny.

Chtěli byste poradit, jaký typ obkladu a dlažeb bude pro vaši moderní koupelnu nejideálnější? Rádi vám poskytneme tipy, rady, návrhy a další koupelnové inspirace a fotogalerie a seznámíme vás s nejnovějšími trendy. Doporučíme vám také vhodné koupelnové vybavení – baterie, vany, umyvadlo, sprchové kouty nebo nábytek a jiné doplňky. Ať už zařizujete novou koupelnu nebo plánujete rekonstrukci. Každé řešení koupelen může být vhodné i pro realizace jiných částí interiéru, jako například do  kuchyně či obýváku.