M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Designová sanitární keramika

I umyvadla, toalety, bidety či pisoáry se mohou stát krásným designovým prvkem koupelny! Když výrobci sanitární keramiky spolupracují při jejím navrhování s renomovaným designérem, vznikají kousky, na které je doslova radost pohledět. Stylové umyvadlo, bidet, WC či pisoár pak vynikají nejen svým netradičním tvarem, ale také pokrokovými funkcemi,  jako je úspora vody či větší odolnost vůči nečistotám. Designová sanitární keramika se vyrábí v mnoha stylech – ultramoderním či vintage… Jaký styl umyvadla, klozetu či bidetu zvolíte do koupelny vy? Když se sanitární keramika sladí s koupelnovým nábytkem, bateriemi, dekoracemi a s koupelnovými obklady a dlažbou, dojem z koupelny bude dokonalý. Více se o designové sanitě dozvíte v textu níže pod přehledem produktů.

Některé modely sanitární keramiky – umyvadla, záchody, bidety a pisoáry máme skladem k okamžitému odběru.

Série sanitarní keramiky

Zobrazit další sanitu (5)

Designová sanitární keramika Laufen

Jedním z největších specialistů na výrobu designové sanitární keramiky, jako jsou umyvadla, klozety, bidety či pisoáry, je švýcarská firma Laufen. Níže vám pro inspiraci představíme některé kolekce stylové sanity, ke které se dá pořídit také koupelnový nábytek, vany a další příslušenství do koupelny ve stejném stylu.

Jak by se vám líbilo umyvadlo, záchod, bidet či vany, které svým pojetím evokují malé zálivy či oblázky, utvářené nekonečným pohybem moře? Přesně takový design má moderní kolekce sanitární keramiky, kterou pro Laufen navrhla dvojice italských návrhářů Ludovica a Roberto Palombovi. Součástí této koupelnové kolekce jsou také vany, sprchové vaničky a luxusní koupelnový nábytek.

Mají nadčasové tvary a jsou lehce výstřední. To jsou poznávací znamení stylových umyvadel, toalet, bidetů a pisoárů z kolekce sanity IlBagno Alessi One.  Tuto ultramoderní kolekci atypických tvarů navrhl proslulý italský designér Stefano Giovannoni. Samozřejmostí je také vana či koupelnový nábytek – celá koupelna tak může mít jednotný styl. I takto může vypadat ten pravý luxus! Rádi vám doporučíme také vhodné baterie k této kolekci.

The New Classic. Tak se jmenuje další unikátní kolekce sanitární keramiky. Umyvadla, klozety, bidety a pisoáry, a také vany, v sobě spojují moderní i klasické rysy. Výsledkem je výjimečný design kolekce, který vynikne jak v koupelně v moderním, tak také třeba ve vintage stylu. V kombinaci se stylovým koupelnovým nábytkem bude mít koupelna luxusní nádech.

Ultramoderní tvary má kolekce sanitární keramiky s názvem Sonar. Je dílem mezinárodně uznávané návrhářky Patricie Urquioly. Stylová umyvadla jsou vyrobena z materiálu SaphirKeramik – je podstatně tvrdší a má vyšší pevnost než klasická keramika. Tyto vlastnosti umožňují vytvářet sanitární keramiku s tenkými stěnami a extravagantními tvary.

Kontaktuje nás a rádi vám vysvětlíme všechny vlastnosti materiálu SaphirKeramik a představíme designová řešení pro vaši koupelnu.

Designová vychytávka: Umyvadla, vyrobená z keramických dlaždic

Stylové umyvadlo, které je vyrobeno z keramických dlaždic, je na poli koupelen novinkou. Tato umyvadla se zatím těší oblibě zejména v zahraničí, na českém trhu si teprve získávají své místo. Jsou vyrobená ze stejného materiálu jako obklad či dlažba v koupelně.  Obklady do koupelny a dlažba v imitaci kamene, mramoru či betonu, tak mohou s umyvadlem vytvořit dokonale jednotný celek.

Z keramických dlaždic se dá vyrobit také koupelnový nábytek. Více se dočtete v článku Umyvadla a nábytek v designu koupelnového obkladu. Líbí se vám tento styl? Obraťte se na nás a pomůžeme vám vytvořit stylovou koupelnu snů, ve které bude vše dokonale ladit – od WC a bidetu, přes vanu a sprchový kout, až po koupelnový nábytek či obklady a dlažbu.

Rádi vám také představíme další luxusní kolekce sanitární keramiky. Můžeme vám pomoci vybrat také vhodné baterie, obklady či podlahy nejen do koupelny, ale také třeba do kuchyně či obýváku. Sdělte nám, jaký design se vám líbí,  a my vám doporučíme vhodná řešení.

↑Zpět nahoru↑