O nás

Jsme vaši průvodci světem obkladů a dlažeb! 

Jsme experti na obklady a dlažby a díky naší touze po dokonalém výsledku a upřímnému zájmu o zákazníka, vám každý den úspěšně radíme s výběrem keramiky do vašich interiérů i exteriérů. Díky pravidelnému přeškolování a zájmu o zákazníka dokážeme zodpovědět téměř všechny technické dotazy. Jelikož také sledujeme trendy a navštěvujeme světové veletrhy, bez problémů radíme i s designem. Na základě našich zkušeností umíme vyřešit vaši koupelnu, dlažbu v obýváku, na terasu nebo kolem bazénu osobně ale i v našem online centru, kde si vyberete stejně dobře jako na kamenných prodejnách. 

Vyberte si co vás zajímá: 

Základní informace a vize - Historie firmy - Jak pracujeme - Reference - Napsali o nás - Náš tým - Kariéra - Obchodní podmínky - Podmínky zpracování osobních údajů 

Skupinové foto týmu MBKERAMIKA 

ZÁKLADNÍ INFORMACE A VIZE 

M.B.KERAMIKA je ryze česká rodinná firma s více než 30 letou tradicí, která má jednu z nejširších nabídek keramických obkladů a dlažeb do interiéru i exteriéru na našem trhu. Většina zaměstnanců jsou srdcaři, kteří ve firmě pracují deset a více let. Na prvním místě stojí snaha poradit zákazníkům s výběrem, a až pak prodat. 

Najdete nás: 

  • Osobně na 5 prodejnách. V Brně, v Prostějově, v Přerově, ve Svitavách a ve Znojmě
  • V online centru, kde se budete cítit jako na prodejně 
  • Na speciální stránce pro exkluzivní obklady, dlažby a s tím spojené služby M.B.KERAMIKA Exclusive
  • Na Facebooku, kde pro své fanoušky několikrát týdně publikujeme zajímavosti, jako například fotografie z realizací svých zákazníků či informace o novinkách v sortimentu.
  • Na Youtube, kde pravidelně přidáváme videa, která vás inspirují nebo zodpovídají vaše technické dotazy
  • Na našem webu prostřednictvím odborných článků. Kde vám vysvětlujeme technické vlastnosti dlažby, pokládku nebo ukazujeme realizace našich zákazníků a současné trendy 

HISTORIE FIRMY

Na počátku všeho stála touha vytvořit jednu z nejširších nabídek obkladů a dlažeb na našem trhu a přinášet zákazníkům kvalitní poradenství. Jsme hrdí na to, že naše úsilí přineslo své ovoce. Dnes patříme mezi přední obchodní společnosti v našem oboru. Jsme velcí nadšenci do obkladů a dlažeb a svou práci prostě milujeme. Spokojenost zákazníků je pro nás vždy tou největší motivací a odměnou. Ne nadarmo máme ve svém logu bizona, který symbolizuje odvahu, sílu a schopnost jít za svými sny a cíli… 

 DATA | O_NAS | MB-Keramika_logo-A_RGB.png

Příběh dnes velmi úspěšné firmy M.B.KERAMIKA se začal psát. 5. dubna 1991 Martin Bezděk - zakladatel, majitel a ředitel firmy ještě jako živnostník prodal první 3 m² obkladu od slovenského výrobce Novoker Lučenec. 

Zájem o keramické obklady a dlažby v devadesátých letech rychle rostl. Již o šest let později, v roce 1997, byly položeny základy společnosti M.B.KERAMIKA spol. s r.o., která má v názvu iniciály jména a příjmení majitele. Firma se dnes snaží odlišit od konkurence nejen rozsahem sortimentu, ale především důsledným zaškolováním svých zaměstnanců tak, aby zákazníkům uměli se vším poradit. „Než u nás někdo začne prodávat, tři čtyři měsíce studuje. Ti, kteří v mé firmě pracují, chápou, že to má smysl a přináší to výsledky.“ vysvětluje Martin Bezděk.

Zhruba v prvních patnácti letech své existence se firma zaměřovala zejména na řešení velkých developerských projektů. V roce 2010 se změnila obchodní strategie a M.B.KERAMIKA se začala více orientovat na koncového zákazníka, s čímž souvisela i výrazná změna prodávaného sortimentu s důrazem na zajímavé, originální a také unikátní výrobky. Firma dnes nabízí jak cenově velmi dostupné, tak luxusní obklady a dlažby. Vyvrcholením celého procesu změn jsou luxusní kolekce obkladů a dlažeb od věhlasných návrhářů, jako jsou Versace, Roberto Cavalli, Armani a Valentino v nabídce firmy.


JAK PRACUJEME

Obklady a dlažby vybíráme na veletrzích  

Toužíte po nových koupelnových obkladech, obkladech do kuchyně či nové dlažbě na terasu? Máme pro vás obklady a dlažby v nejrůznějších stylech, barvách a provedeních, ale i sanitární keramiku a kompletní koupelnové vybavení. Zboží pro vás vozíme z Itálie, Španělska, Turecka, ale i České republiky. Jezdíme po výstavách a veletrzích, aby nám neunikly žádné novinky. Snažíme se být neustále „trendy“ a do našeho sortimentu pro vás pravidelně zařazujeme nové zboží. Najdete u nás ovšem i obklady a dlažby, které prodáváme dlouhodobě, protože jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Řadu obkladů a dlažeb máme trvale skladem a třetinu našeho zboží najdete pouze u nás.

návštěva veletrhu zástupci našeho týmu

Na své si přijde příznivec každého stylu

V našem sortimentu najdete obklady a dlažby ve vzhledu kamene, dřeva, mramoru či betonu, tlumené nebo pestré barvy, lesk či mat… Máme pro vás obklady a dlažby v imitaci dřeva, velkoformátové obklady a dlažby, venkovní dlažby o tloušťce 2 cm, dlažby pro sladění interiéru a exteriéru, obklady a dlažby do koupelen v nespočtu barev a provedení nebo velmi luxusní obklady a dlažby. Máme bohaté zkušenosti s realizací malých, velkých i atypických koupelen, komerčních prostor a teras nebo bazénů. Spolupracujeme s obkladači, architekty i velkými stavebními firmami. Poskytujeme i služby profesionálního 3D návrhářského studia.

 brněnská prodejna

Na prodejnách vám poradíme nejlépe, jak umíme  

Navštivte nás na jedné z našich pěti prodejen v Brně, Znojmě, v Svitavách, Prostějově nebo v Přerově. Pečlivě vyslechneme vaše přání a představíme vám obklady či dlažby, které by se vám mohly líbit a přesně vyhovovat vašim potřebám a přáním. Ke každé zakázce přistupujeme se stejnou péčí a láskou – ať už spolupracujeme na přestavbě malé toalety nebo koupelny, anebo se podílíme na zařízení celého domu či podnikové prodejny. S námi vyšperkujete vaše představy o hezkém bydlení k dokonalosti. Více o naší práci se dočtete zde.

DATA | O_NAS | o_nas_1.jpg

Bydlíte daleko? Je tu pro vás naše online poradenské centrum

Máte to na prodejny daleko? Nevadí. Právě pro vás jsme speciálně vytvořili online poradenské centrum. Naši odborníci vám online na chatu, telefonicky či e-mailem zodpoví veškeré dotazy. Pokud si budete přát, na e-mail vám pro inspiraci pošlou fotografie hotových zakázek či nezávaznou kalkulaci. K vybraným obkladům a dlažbám vám zašlou vzorek zdarma. A když se pro zboží rozhodnete, i na dálku zajistí dopravu až k vám domů…Anebo byste přece jenom dali přednost osobní komunikaci, jen nechcete za námi cestovat desítky kilometrů? Na to je jednoduchá odpověď – my přijedeme za vámi. Při větších zakázkách jezdíme za klienty s katalogy a vzorky obkladů a dlažeb a navrhujeme řešení na míru. Kontaktuje nás. 

online-poradenske-centrum

Naši pracovníci jsou špičkoví poradci

Nejsme prodavači, jsme odborně vyškolený tým! Celý nákupní proces od výběru až po objednávku s námi můžete zvládnout i během jediného dne a to vše i na dálku z pohodlí vašeho domova.

 1. Komunikujeme s vámi osobně - oproti vám najdete vždy konkrétního specialistu, žádné automatické odpovědi ale informace a řešení na míru.
 2. Máte k dispozici odborníka, který má dokonalý přehled o nabízeném sortimentu protože se pravidelně školí.
 3. Dostanete rychlou odpověď na jakýkoliv dotaz - na chatu a telefonu obratem, na emailu do 15 minut!
 4. Vaši spokojenost zabezpečujeme tak, že než vám nabídneme řešení, ptáme se vás na vaše představy.
 5. Můžete využít moderní online nástroje pro výběr zboží i na dálku - rychlé vizualizace dlažeb, virtuální prohlídku, videohovory se sdílenou obrazovkou a další.
 

Jsme partnery významných značek

 

Reference

DATA | /O_NAS/reference | Google.jpg

DATA | /O_NAS/reference | recenze_1.jpg
"Objeli jsme spoustu obchodů s obklady, ale měli jsme problém někde vybrat, zde bych si vybrala každé druhé obklady, opravdu úžasný výběr. Od začátku se nám věnoval pan Pospíšil, komunikace s ním byla příjemná, byl velice ochotný a rychle reagoval na e-maily. Oceňuji službu zpracování vizualizace, to někomu s mizernou představivostí jako mám já hodně pomohlo. Velice vhod nám přišla také možnost uskladnění obkladů, dokud je nebudeme potřebovat, to je skvělá služba pro zákazníka, a řekla bych, že ne zrovna častá. Mockrát děkuji za všechny služby a až budeme potřebovat znovu obklady a dlažbu, tak jedině u vás."
DATA | /O_NAS/reference | recenze_7.jpg
"Na M. B. Keramiku jsme dostali doporučení od našeho známého, který zde byl již dříve spokojený. Předal nám kontakt na pana Pospíšila, se kterým jsme komunikovali od naší první návštěvy. Ochotně se nám věnoval jak při výběru dlažby, tak i při výběru spárovací hmoty a dalších doplňků. Dlažba nám dorazila ve smluvený termín bez jediného poškození – dokonce nám společnost vyšla vstříc, když jsme potřebovali dodání o několik týdnů později – vše nám bezplatně nechali uloženo na jejich skladě. S dlažbou se pracovalo velmi dobře – vědět o M. B. Keramice dříve, nakoupili bychom zde i obklady do koupelen – ty jsme bohužel vybrali u jiné společnosti a kvalitou byly o několik tříd nižší. Takže příště veškeré obklady jedině u M. B. Keramiky"

Další recenze
 z Google.cz
 

DATA | /O_NAS/reference | Firmy.jpg

DATA | /O_NAS/reference | firmy1.jpg
"Dobrý den, dnes jsem poprvé oslovila společnost M.B. KERAMIKA s dotazem na dlažbu na nekrytou terasu (podsklepenou) s bazénem. Slečna Martina na online chatu byla velice ochotná, všechny mé dotazy zodpověděla a ještě mi zaslala nabídku na vhodnější dlažbu (s protiskluzem). Děkuji Eva"

DATA | /O_NAS/reference | firmy11.jpg

"Obrátil jsem se na MB Keramiku ve Znojmě po několika letech, kdy jsem u nich jako spokojený zákazník pořizoval obklady a dlažbu. Děkuji za neskutečnou ochotu MB Keramice Znojmo, kde udělali maximum, aby zajistili zboží, které jsem potřeboval. Jsem moc rád, že se ani po letech přístup k zákazníkovi nezměnil, ba dokonce jsem byl velice překvapený neskutečnou vstřícností."

 Další recenze z Firmy.cz


Chcete se také podívat na to, jak mohou vypadat koupelny, obýváky nebo terasy vybrané u nás? Podívejte se na rozhovory se zákazníky a jejich fotografie z realizací: 
Nadčasová elegance: Zákaznice zvolila kombinaci obkladů a dlažeb v neutrálních barvách
Dokonalá hra kombinací: Jak vypadají v domě zákazníka imitace dřeva, mramoru a betonu ve velkých formátech
Stylovou podkrovní koupelnu má zákazník i díky dlažbě v imitaci betonu a řadě působivých detailů

Další příběhy zákazníků 

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 21:30 vám naši experti odpovídají obratem.