O nás

Jsme vaši průvodci světem obkladů a dlažeb! 

Jsme experti na obklady a dlažby a díky naší touze po dokonalém výsledku a upřímnému zájmu o zákazníka, vám každý den úspěšně radíme s výběrem keramiky do vašich interiérů i exteriérů. Díky pravidelnému přeškolování a zájmu o zákazníka dokážeme zodpovědět téměř všechny technické dotazy. Jelikož také sledujeme trendy a navštěvujeme světové veletrhy, bez problémů radíme i s designem. Na základě našich zkušeností umíme vyřešit vaši koupelnu, dlažbu v obýváku, na terasu nebo kolem bazénu osobně ale i v našem online centru, kde si vyberete stejně dobře jako na kamenných prodejnách. 

Vyberte si co vás zajímá: 

Základní informace a vize - Historie firmy - Jak pracujeme - Reference - Aktuality a firemní novinky - Náš tým - Kariéra - Obchodní podmínky - Podmínky zpracování osobních údajů 

DATA | O_NAS | MBKERAMIKA_tym_komplet_final.jpg 

ZÁKLADNÍ INFORMACE A VIZE 

M.B.KERAMIKA je ryze česká rodinná firma s 25 letou tradicí, která má jednu z nejširších nabídek keramických obkladů a dlažeb do interiéru i exteriéru na našem trhu. Většina zaměstnanců jsou srdcaři, kteří ve firmě pracují deset a více let. Na prvním místě stojí snaha poradit zákazníkům s výběrem, a až pak prodat. 

Najdete nás: 

  • Osobně na 5 prodejnách. V Brně, v Prostějově, v Přerově, ve Svitavách a ve Znojmě
  • V online centru, kde se budete cítit jako na prodejně 
  • Na speciální stránce pro exkluzivní obklady, dlažby a s tím spojené služby M.B.KERAMIKA Exclusive
  • Na Facebooku, kde pro své fanoušky několikrát týdně publikujeme zajímavosti, jako například fotografie z realizací svých zákazníků či informace o novinkách v sortimentu.
  • Na Youtube, kde pravidelně přidáváme videa, která vás inspirují nebo zodpovídají vaše technické dotazy
  • Na našem webu prostřednictvím odborných článků. Kde vám vysvětlujeme technické vlastnosti dlažby, pokládku nebo ukazujeme realizace našich zákazníků a současné trendy 

HISTORIE FIRMY

Na počátku všeho stála touha vytvořit jednu z nejširších nabídek obkladů a dlažeb na našem trhu a přinášet zákazníkům kvalitní poradenství. Jsme hrdí na to, že naše úsilí přineslo své ovoce. Dnes patříme mezi přední obchodní společnosti v našem oboru. Jsme velcí nadšenci do obkladů a dlažeb a svou práci prostě milujeme. Spokojenost zákazníků je pro nás vždy tou největší motivací a odměnou. Ne nadarmo máme ve svém logu bizona, který symbolizuje odvahu, sílu a schopnost jít za svými sny a cíli… 

Příběh dnes velmi úspěšné firmy M.B.KERAMIKA se začal psát. 5. dubna 1991 Martin Bezděk - zakladatel, majitel a ředitel firmy ještě jako živnostník prodal první 3 m² obkladu od slovenského výrobce Novoker Lučenec. 

Zájem o keramické obklady a dlažby v devadesátých letech rychle rostl. Již o šest let později, v roce 1997, byly položeny základy společnosti M.B.KERAMIKA spol. s r.o., která má v názvu iniciály jména a příjmení majitele. Firma se dnes snaží odlišit od konkurence nejen rozsahem sortimentu, ale především důsledným zaškolováním svých zaměstnanců tak, aby zákazníkům uměli se vším poradit. „Než u nás někdo začne prodávat, tři čtyři měsíce studuje. Ti, kteří v mé firmě pracují, chápou, že to má smysl a přináší to výsledky.“ vysvětluje Martin Bezděk.

Zhruba v prvních patnácti letech své existence se firma zaměřovala zejména na řešení velkých developerských projektů. V roce 2010 se změnila obchodní strategie a M.B.KERAMIKA se začala více orientovat na koncového zákazníka, s čímž souvisela i výrazná změna prodávaného sortimentu s důrazem na zajímavé, originální a také unikátní výrobky. Firma dnes nabízí jak cenově velmi dostupné, tak luxusní obklady a dlažby. Vyvrcholením celého procesu změn jsou luxusní kolekce obkladů a dlažeb od věhlasných návrhářů, jako jsou Versace, Roberto Cavalli, Armani a Valentino v nabídce firmy.

AKTUALITY A FIREMNÍ NOVINKY

Bydlet.cz - Divočejší design jako nový trend obkladů a dlažeb 
Stavebniserver.com - Důsledky koronavirové pandemie změnily způsoby nakupování v hobby marketech i stavebninách. Výběr a nákup se ještě více přesouvá do online prostředí
Stavebnictvi3000.cz - Sjednocený design v koupelně, aneb když souzní obklady s umyvadlem
Tojesenzace.cz - Jak opticky zvětšit koupelnu nebo obložení dveří? Použijte velkoformátové obklady!

DALŠÍ AKTUALITY

JAK PRACUJEME

Obklady a dlažby vybíráme na veletrzích  

Toužíte po nové koupelně, obkladech do kuchyně či nové dlažbě na terasu? Máme pro vás obklady a dlažby v nejrůznějších stylech, barvách a provedeních, ale i sanitární keramiku a kompletní koupelnové vybavení. Zboží pro vás vozíme z Itálie, Španělska, Turecka, ale i České republiky. Jezdíme po výstavách a veletrzích, aby nám neunikly žádné novinky. Snažíme se být neustále „trendy“ a do našeho sortimentu pro vás pravidelně zařazujeme nové zboží. Najdete u nás ovšem i obklady a dlažby, které prodáváme dlouhodobě, protože jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Řadu obkladů a dlažeb máme trvale skladem a třetinu našeho zboží najdete pouze u nás.

Na své si přijde příznivec každého stylu

V našem sortimentu najdete obklady a dlažby ve vzhledu kamene, dřeva, mramoru či betonu, tlumené nebo pestré barvy, lesk či mat… Máme pro vás obklady a dlažby v imitaci dřeva, velkoformátové obklady a dlažby, venkovní dlažby o tloušťce 2 cm, dlažby pro sladění interiéru a exteriéru, obklady a dlažby do koupelen v nespočtu barev a provedení nebo velmi luxusní obklady a dlažby. Máme bohaté zkušenosti s realizací malých, velkých i atypických koupelen, komerčních prostor a teras nebo bazénů. Spolupracujeme s obkladači, architekty i velkými stavebními firmami. Poskytujeme i služby profesionálního 3D návrhářského studia.

Na prodejnách vám poradíme nejlépe, jak umíme  

Navštivte nás na jedné z našich pěti prodejen v Brně, Znojmě, v Svitavách, Prostějově nebo v Přerově. Pečlivě vyslechneme vaše přání a představíme vám obklady či dlažby, které by se vám mohly líbit a přesně vyhovovat vašim potřebám a přáním. Ke každé zakázce přistupujeme se stejnou péčí a láskou – ať už spolupracujeme na přestavbě malé toalety nebo koupelny, anebo se podílíme na zařízení celého domu či podnikové prodejny. S námi vyšperkujete vaše představy o hezkém bydlení k dokonalosti. Více o naší práci se dočtete zde.

Bydlíte daleko? Je tu pro vás naše online poradenské centrum

Máte to na prodejny daleko? Nevadí. Právě pro vás jsme speciálně vytvořili online poradenské centrum. Naši odborníci vám online na chatu, telefonicky či e-mailem zodpoví veškeré dotazy. Pokud si budete přát, na e-mail vám pro inspiraci pošlou fotografie hotových zakázek či nezávaznou kalkulaci. K vybraným obkladům a dlažbám vám zašlou vzorek zdarma. A když se pro zboží rozhodnete, i na dálku zajistí dopravu až k vám domů…Anebo byste přece jenom dali přednost osobní komunikaci, jen nechcete za námi cestovat desítky kilometrů? Na to je jednoduchá odpověď – my přijedeme za vámi. Při větších zakázkách jezdíme za klienty s katalogy a vzorky obkladů a dlažeb a navrhujeme řešení na míru. Kontaktuje nás. 

Reference

GOOGLE RECENZE

V M.B. Keramice jsme zakoupili dlažbu do celého domu (cca 300 m2). Prostředí a přístup prodejců je příkladný, takto by to mělo vypadat všude. Konkrétně jsme vybírali dlažbu s dekorem dřeva (120x30 cm), po okolí jsme navštívili opravdu spoustu prodejen, ale zde byl rozhodně největší výběr. Brněnskou pobočku M.B. Keramiky velmi chválíme, mají zde nádherný sortiment a s prodejci je radost komunikovat. PS: důkazem naší spokojenosti je to, že jsme přikoupili dalších 60 metrů dlažby místo původně zamýšleného vinylu.
 
Komunikovala jsem online s Annou, mohu říct, že po dlouhé době jsem byla maximálně spokojena s chatem. Komunikace promtní, odpovědela na mé otáky zozumitelně a co si cením nejvíc je, že mluvila k věci a hned, nemusela jsem čekana zdlouhavě nic neříkající odpovědi, jak se mi to mnohokrát v minulosti stávalo.Takto si představuji chat online: Otázka-okamažitá odpověd bez zdlouhavého čekání a ješte na víc i zmysluplná odpověď na mé otázky. Moc děkuji paní Anne Kukrechtové za pomoc.
 
Musím pochválit pana Pospíšila a paní Čupovou za vstřícné a ochotné jednání při poptávce obkladů, které jsem v MB Keramika zakoupil již před lety a výrobce je již nevyráběl. Nějaké zbytky měli ještě na skladě a na zboží které neměli mi dokonce přátelsky poradili konkurenci, která by nějaké zbytky mohla také mít. Nakonec se mi podařilo vše sehnat a rekonstrukce sprchového koutu se obešla bez demolice celé koupelny :-). Foto v průběhu rekonstrukce. Ještě jednou velký dík za pomoc. Jen tak dál. P.S. Pane Bezděku prosím o pochvalu před nastoupenou četou :-).
 
Vřele doporučuji, skvělá komunikace s panem Labudou. Vyšel vstříc se vším a půjčil nám i několik vzorků. Děkuji
 
 

SEZNAM RECENZE

Veronika Dobiaskova napsal/a:
“K firmě M.B.keramika v Brně jsme se dostali při hledání venkovní dlažby k bazénu. S výběrem nám velice dobře poradil pan Pospíšil, kterému záleželo jak na bezpečnosti, tak na estetické stránce a vše se snažil vyřešit k naší celkové spokojenosti. Od té doby se sem rádi vracíme a to kvůli velkému sortimentu moderních a stylových obkladů, ale i kvůli vstřícnému personálu. Jednoznačně doporučujeme!”

Kamarádová Martina napsal/a:
“Veliká spokojenost. Takový profesionální personál a k tomu příjemný, vstřícný se dnes jen tak nevidí, ten by se měl hýčkat. Nejen že dělá dobré jméno své firmě ,ale i pozitivně naladí pro celý den. Jednoznačně doporučuji a děkuji za milý poznatek.”

Jiří Jílek napsal/a:
“Dobrý den. Doporučuji tuto firmu z vlastní zkušenosti jak ze strany dobře informované obsluhy, tak z výběru zboží. S trochou nadsázky si vybere každý co koupit chce a to i neskladové zboží, které je dodáno v krátké době. Spokojenost po všech stránkách.”

Radek Kališ napsal/a:
“Obrátil jsem se na MB Keramiku ve Znojmě po několika letech, kdy jsem u nich jako spokojený zákazník pořizoval obklady a dlažbu. Děkuji za neskutečnou ochotu MB Keramice Znojmo, kde udělali maximum, aby zajistili zboží, které jsem potřeboval. Jsem moc rád, že se ani po letech přístup k zákazníkovi nezměnil, ba dokonce jsem byl velice překvapený neskutečnou vstřícností.”

Marek Stv napsal/a:
“Doporučuji !! Profesionální přístup okořeněný pořádnou dávku vkusu a lidskosti s maximální snahou vyjít vstříc zákazníkovi a jeho potřebám a nápadům (občas šíleným :-) ). Překvapila mne i blesková rychlost dodání potřebné dlažby z jiné pobočky. Dělal jsme s nimi dvě koupelny a bud-li mít dělat další (to už snad ale ne :-) ), přijdu opět sem.”

Další recenze z firmy.cz

Chcete se také podívat na to, jak mohou vypadat koupelny, obýváky nebo terasy vybrané u nás? Podívejte se na rozhovory se zákazníky a jejich fotografie z realizací: 
Nadčasová elegance: Zákaznice zvolila kombinaci obkladů a dlažeb v neutrálních barvách
Dokonalá hra kombinací: Jak vypadají v domě zákazníka imitace dřeva, mramoru a betonu ve velkých formátech
Stylovou podkrovní koupelnu má zákazník i díky dlažbě v imitaci betonu a řadě působivých detailů

Další příběhy zákazníků 

 

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 20:00 vám naši experti odpovídají obratem.