M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

O nás

Jsme 20 let na trhu a máme tisíce spokojených zákazníků

Jsme ryze česká rodinná firma. Důkazem jsou iniciály jména majitele firmy v názvu společnosti. Máme více jak 20leté zkušenosti v oboru prodeje keramických obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a kompletního koupelnového vybavení. Patříme mezi přední obchodní společnosti u nás. Bizon ve znaku odráží naši podnikatelskou odvahu a dynamiku. Můžeme se pochlubit více jak 40 000 spokojenými zákazníky.

Naše produkty najdete v 5 prodejnách na Moravě

Navštivte nás na naší centrále v Brně nebo na našich pobočkách ve Znojmě, Svitavách, Prostějově a Přerově. Ve všech prodejnách M.B.KERAMIKY je k vidění široká nabídka sortimentu, ukázkové plochy a vzorové koupelnové a kuchyňské boxy. Svým rozsahem patříme mezi největší společnosti orientované na koupelnové vybavení v ČR.

Přijedeme, poradíme, navrhneme – kompletní servis od A do Z

Naši proškolení prodejci vám pomohou zorientovat se v široké nabídce obkladů a dlažeb a koupelnového vybavení a poradí vám s technickými parametry našich výrobků. Spočítáme vám potřebné množství obkladů a dlažeb, vytvoříme cenovou kalkulaci, zpracujeme grafický 3D návrh a celou zakázku vám i přivezeme. Náš projektový tým za vámi přijede na jakékoli místo. Zavolejte                                                              

Našemu řemeslu opravdu rozumíme, přijďte se poradit!

Mezi našimi zákazníky koluje heslo: když nevíš, zajdi do M.B.KERAMIKY, tam ti dobře poradí. Přijďte se přesvědčit. Pracovníci našich prodejen jsou pravidelně proškolováni, což zaručuje opravdovou odbornost, schopnost poskytnout pomoc při rozhodování, řešení návrhů a výpočtů koupelen a usnadnit tak zákazníkům jejich nákup. Nabízíme osobní přístup a kvalitní služby. 

ico small menu