M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

O nás

Svou práci milujeme a vaše spokojenost je pro nás prioritou

Jsme M.B.KERAMIKA. Ryze česká rodinná firma s 25letou tradicí. Na počátku všeho stála touha vytvořit jednu z nejširších nabídek obkladů a dlažeb na našem trhu a přinášet zákazníkům kvalitní poradenství. Jsme hrdí na to, že naše úsilí přineslo své ovoce. Dnes patříme mezi přední obchodní společnosti v našem oboru. Jsme velcí nadšenci do obkladů a dlažeb a svou práci prostě milujeme. Spokojenost zákazníků je pro nás vždy tou největší motivací a odměnou. Ne nadarmo máme ve svém logu býka, který symbolizuje odvahu, sílu a schopnost jít za svými sny a cíli… 

Obklady a dlažby vybíráme na veletrzích  

Toužíte po nové koupelně, obkladech do kuchyně či nové dlažbě na terasu? Máme pro vás obklady a dlažby v nejrůznějších stylech, barvách a provedeních, ale i sanitární keramiku a kompletní koupelnové vybavení. Zboží pro vás vozíme z Itálie, Španělska, Turecka, ale i České republiky. Jezdíme po výstavách a veletrzích, aby nám neunikly žádné novinky. Snažíme se být neustále „trendy“ a do našeho sortimentu pro vás pravidelně zařazujeme nové zboží. Najdete u nás ovšem i obklady a dlažby, které prodáváme dlouhodobě, protože jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Řadu obkladů a dlažeb máme trvale skladem a třetinu našeho zboží najdete pouze u nás.

Na své si přijde příznivec každého stylu

V našem sortimentu najdete obklady a dlažby ve vzhledu kamene, dřeva, mramoru či betonu, tlumené nebo pestré barvy, lesk či mat… Máme pro vás obklady a dlažby v imitaci dřeva, velkoformátové obklady a dlažby, venkovní dlažby o tloušťce 2 cm, dlažby pro sladění interiéru a exteriéru, obklady a dlažby do koupelen v nespočtu barev a provedení nebo velmi luxusní obklady a dlažby. Máme bohaté zkušenosti s realizací malých, velkých i atypických koupelen, komerčních prostor a teras nebo bazénů. Spolupracujeme s obkladači, architekty i velkými stavebními firmami. Poskytujeme i služby profesionálního 3D návrhářského studia.

Na prodejnách vám poradíme nejlépe, jak umíme  

Navštivte nás na jedné z našich pěti prodejen v Brně, Znojmě, v Svitavách, Prostějově nebo v Přerově. Pečlivě vyslechneme vaše přání a představíme vám obklady či dlažby, které by se vám mohly líbit a přesně vyhovovat vašim potřebám a přáním. Ke každé zakázce přistupujeme se stejnou péčí a láskou – ať už spolupracujeme na přestavbě malé toalety nebo koupelny, anebo se podílíme na zařízení celého domu či podnikové prodejny. S námi vyšperkujete vaše představy o hezkém bydlení k dokonalosti. Více o naší práci se dočtete zde.

Bydlíte daleko? Je tu pro vás naše online poradenské centrum

Máte to na prodejny daleko? Nevadí. Právě pro vás jsme speciálně vytvořili online poradenské centrum. Naši odborníci vám online na chatu, telefonicky či e-mailem zodpoví veškeré dotazy. Pokud si budete přát, na e-mail vám pro inspiraci pošlou fotografie hotových zakázek či nezávaznou kalkulaci. K vybraným obkladům a dlažbám vám zašlou vzorek zdarma. A když se pro zboží rozhodnete, i na dálku zajistí dopravu až k vám domů…Anebo byste přece jenom dali přednost osobní komunikaci, jen nechcete za námi cestovat desítky kilometrů? Na to je jednoduchá odpověď – my přijedeme za vámi. Při větších zakázkách jezdíme za klienty s katalogy a vzorky obkladů a dlažeb a navrhujeme řešení na míru. Kontaktuje nás.

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít