Šedé koupelny inspirace

DATA | bannery | CTA_Banner_MOBIL_final.png DATA | bannery | CTA_Banner_PC_final.png

V galerii níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi šedých koupelen. Naleznete zde jak designové inspirační fotografie od výrobců, tak fotografie ze skutečných realizací našich zákazníků a vizualizace. Více o šedých obkladech do koupelen se můžete dočíst níže pod fotogalerií inspirací.

Barva
Styl
Formát

Líbí se vám šedé koupelny? Kouzlo šedých koupelnových obkladů a dlažeb spočívá v nadčasovosti, která zajistí, že jejich krása přetrvá věky. Šedá je neutrální, a zároveň velmi přizpůsobivá barva, jež se může objevit v řadě podob – vybírat lze jak z klasických jednolitých obkladů, tak z keramických imitací betonu, mramoru či dřeva. Velmi stylově a elegantně vypadá kombinace světlých a tmavých odstínů  šedé, či kombinace lesku a matu. Pokud chcete mít v koupelně i jiné barvy, můžete například šedou dlažbu zkombinovat s barevnými obklady.

Objevte kouzlo šedé barvy. Je čistá a jednoduchá. Koupelně dodá eleganci.

>

Podle některých lidí je šedá fádní a strohá. Další tvrdí, že je stylová a úžasně přizpůsobivá a pějí na ni samou chválu. Pokud se vám líbí šedé koupelny, tak nejspíše patříte k lidem, kteří objevili skutečné kouzlo této barvy. Možná vás zaujaly inspirační fotografie koupelen, na nichž čistota, krása a jednoduchost šedé barvy dokonale vynikly.

Libila by se vám šedá koupelna, přesto ještě tak trochu váháte? Inspirujte se příběhem naší zákaznice, která měla zpočátku z šedé barvy trochu obavy, protože byla zvyklá zejména na barevné koupelnové obklady. Dnes však nedá na svou šedou koupelnu, kterou zdobí mimo jiné i mozaika, dopustit. Více se dočtete v článku Koupelny v šedých barvách: Pochybnosti rychle vystřídalo nadšení.

Světlé odstíny šedé vypadají skvěle v kombinaci s tmavšími, působivá je také hra lesku a matu

>

Na trhu je nespočet designů a odstínů šedých obkladů do koupelny. Chtěli byste celou koupelnu zahalit do šedé barvy? Toto je velmi elegantní řešení. Její krása dokonale vynikne, když se světle šedé odstíny obkladaček zkombinují s tmavšími. Hezky vypadá také kombinace lesku a matu, jako například matné dlažby a lesklých obkladů. Téměř každá kolekce šedých koupelnových obkladů se dá oživit také dekoracemi z keramiky, jako například s patchworkovými, květinovými, abstraktními a jinými vzory či mozaikou. Pro lepší představu nahlédněte do naší inspirační fotogalerie.

Šedá je krásná také na keramických imitacích tradičních materiálů

>

Velmi oblíbené řešení je kombinace šedých kachliček s dlažbou v imitaci dřeva. Pokud máte kromě dřeva rádi i jiné tradiční či přírodní materiály, možná vás osloví myšlenka použít dlažbu v imitaci mramoru nebo dlažbu imitující beton či kámen. Tyto dlažby se běžně používají i jako obklad na stěnu, často také třeba do sprchy. Máte rádi barvy? Šedé koupelnové obklady se dají skvěle kombinovat s jakoukoliv jinou barvou kachliček. Kombinace neutrálních barev, jakou je šedá, bílá či hnědá a pestrých barev, jako je třeba zelená, modrá či růžová, je velmi moderní a trendy řešení.

Rádi vám poskytneme další inspirační fotogalerie pro vaši šedou koupelnu. Dostanete od nás také rady, tipy a návrhy řešení. Doporučit vám můžeme také moderní vany, umyvadla, baterie či sprchové kouty. Kontaktujte nás, rádi vám vytvoříme i 3D grafický návrhTaké si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru.