M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Obklady a dlažby

Hledáte vhodnou keramickou dlažbu nebo obklad do interiéru či exteriéru? V našich showroomech najdete kvalitní dlaždice a kachličky v mnoha stylech – spoustu „kousků“ nikde jinde neseženete. V textu níže, pod přehledem sortimentu, se dozvíte o jednotlivých typech našeho sortimentu více informací.

Proč nakupovat právě u nás?

  • zboží vozíme z Itálie, Španělska, Turecka i Česka, třetinu zboží nikde jinde neseženete
  • mnoho produktů máme skladem k okamžitému odběru
  • přes náš online chat vám můžeme pro inspiraci poslat fotografie realizací našich zákazníků, videa z prodejny
  • poradíme  vám i s technickým řešením, zodpovíme veškeré vaše dotazy


Co se v následujících řádcích dozvíte?

 1. Jaké keramické obklady a dlažby najdete v Akční nabídce?
 2. Z jakých keramických dlažeb do interiéru můžete vybírat?
 3. Jaké obklady do koupelny u nás najdete?
 4. Čím jsou charakteristické 2cm dlažby?
 5. Seznamte se s luxusními a designovými obklady a dlažbami věhlasných značek
 6. Proč jsou do interiéru vhodné velkoformátové obklady a dlažby?
 7. Proč je keramická dlažba k bazénu nejvhodnější, a jaké má designy?
 8. Jaké koupelnové vybavení u nás najdete?

Jaké keramické obklady a dlažby najdete v Akční nabídce?

Hledáte pár metrů staré dlažby pro rekonstrukci koupelny, anebo chcete novou koupelnu zařídit levně? Právě pro vás je určena naše Akční nabídka. Najdete v ní levné, a přitom velmi kvalitní keramické obklady a dlažby v mnoha moderních a nadčasových designech – jako například v imitaci dřeva, v imitaci mramoru, kamene, cementové stěrky a mnoha dalších vzhledech.

V Akční nabídce vám nabízíme také obklady, dlažby a koupelnové vybavení v doprodeji. Proč zboží v doprodeji nabízíme s výraznými slevami? Protože se zpravidla již nevyrábí, anebo mohlo být vystavené v jednom z našich pěti showroomů.


Tyto levné obklady do koupelny se jmenují Coast a najdete je v naší Akční nabídce.

Z jakých keramických dlažeb do interiéru můžete vybírat?

Dlažby v nespočtu barev a v mnoha povrchových úpravách. Imitace dřeva, kamene či mramoru, které jsou lidským okem nerozeznatelné od pravých přírodních materiálů. Ale také dlažby v nadčasové imitaci betonu nebo dlažby s překrásnými, originálními vzory. To vše a mnoho dalšího najdete v naší sekci interiérových Dlažeb. Najdete tam dlažbu do soukromých i komerčních prostor – obýváku, ložnice, vstupní haly či kavárny. S našimi keramickými dlažbami lze vytvořit bydlení v mnoha stylech – v moderním, v rustikálním, v retro nebo vintage…


Dlažba v imitaci mramoru Canova. Její podoba s pravým mramorem je dokonalá.

Dlažbu do interiéru bychom měli vybírat nejen podle designu. Ale také podle technických vlastností v závislosti na místě, kde dlažbu plánujete položit. Inspirujte se v článku Jak co nejlépe vybrat obklady a dlažbu do interiéru?


Dlažba v imitaci dřeva Noon má také formát „chevron“ pro parketovou pokládku.

Jaké obklady do koupelny u nás najdete?

Zařídit koupelnu snů nikdy nebylo jednodušší! Hledáte moderní obklad do koupelny nebo obkladačky do koupelny v retro stylu? Preferujete neutrální nebo výrazné barvy kachliček? Líbí se vám koupelnové obklady s patchworkovými, geometrickými či jinými vzory? Ať už jsou vaše sny o dokonalé koupelně jakékoliv, naše nabídka Obkladů do koupelny je může proměnit ve skutečnost.


Obkladačky do koupelny a dlažba v imitaci mramoru Jewels imitují 16 druhů mramorů.

Aby vaše koupelna byla nejen krásná, ale také pohodlná a praktická, vybírejte obklad do koupelny nejen podle designu. Ale také dle technických vlastností. Více se dočtete v článku Jak co nejlépe vybrat obklady a dlažbu do koupelny?


Obklad a dlažba do koupelny Hydraulic mají působivé vzory.

Koupelnu snů jsme pomohli vytvořit již řadě našich zákazníků. Inspirovat se můžete například v článku o realizaci koupelny v moderním stylu.


Naší zákaznici jsme do koupelny doporučili velkoformátový obklad a dlažbu Urbanature.

Čím jsou charakteristické 2cm dlažby?

Venkovní dlažba o tloušťce 2 cm je v současnosti tím nejlepším možným řešením pro terasy, balkony, střešní konstrukce nebo k bazénu. Tyto venkovní dlaždice mají mnoho krásných designů. Mohou vypadat jako pravý kámen či dřevo, imitovat betonové dlaždice a mít také originální provedení v patchwork stylu či ve stylu perského koberce. 2cm dlaždice na terasu se snadno čistí – stačí je umývat čistou vodou nebo saponátem a jejich barvy ani po letech nevyblednou. Co ale dělá tuto venkovní dlažbu opravdu jedinečnou, je jednoduchý systém pokládky na terče, do trávy nebo štěrku. Více se dočtete v článku o typech pokládky 2cm dlaždic.


Venkovní dlažba Horizon v imitaci kamene.

Proč jeden z našich zákazníků zvolil právě pokládku dlažby na terče, a v čem mu vyhovuje? To se dozvíte v článku O realizaci terasy.


Náš zákazník zvolil na terasu dlažbu na terče Urbanature v imitaci cementové stěrky.

Seznamte se s luxusními a designovými obklady a dlažbami věhlasných značek

Toužíte po interiéru, ze kterého bude dýchat luxus ze všech stran? Pak vás jistě oslní naše nabídka. Na luxusní a designové obklady a dlažby najdete luxusní obklady a dlažby od věhlasných značek, jako Versace a Valentino. Ale také designové obklady, dlažby a mozaiky, které mají atraktivní design a prvotřídní kvalitu, ale nevznikají ve spolupráci s prestižními módními domy Versace a Valentino.


Luxusní koupelna Versace Gold.

Luxusní obklady Versace i luxusní obklady Valentino mohou mít zdobný až zámecký design i moderní a nebývale elegantní design. Jaké jsou trendy v keramických obkladech a dlažbách Versace pro rok 2020? To se dozvíte ve video rozhovoru Novinky v luxusních obkladech Versace.

Víte, že nejnovější kolekce luxusních obkladů Versace umožňují sladit vaši garderobu - boty Versace, šperky či kabelky Versace s keramickými obklady a dlažbou stejnojmenné značky? Tuto možnost nabízí i značka Valentino. Více o těchto unikátních kolekcích se dočtete v textu Luxusní šaty Versace či luxusní boty Valentino. Jak je sladit s obklady těchto značek?

 
Luxusní obklad Valentino je možné sladit třeba s botami a dalšími módními doplňky této značky.

Proč jsou do interiéru vhodné velkoformátové obklady a dlažby?

Velkoformátové obklady a dlažby v imitaci mramorů, kamenů, kovů a v jiných designech jsou v současných interiérech velmi žádané. Jejich celkový dojem je v interiéru přímo ohromující. Čím to je? Především tím, že na velkém formátu keramických dlaždic vynikne struktura určitého materiálu – kamene či mramoru, mnohem dokonaleji než na menších kachličkách. A také proto, že velkoformátové dlaždice mají schopnost opticky zvětšit a celkově projasnit interiér. Hodí se dokonce i do malých místností, včetně koupelen. Inspirujte se v článku Velkoformátové obklady a dlažby: Velký zázrak do malé koupelny.


Velkoformátový obklad Cosmopolitan v nádherné  imitaci  mramoru. Součástí této kolekce jsou i imitace mramorů, které se dnes již v přírodě nevyskytují.

V našem sortimentu máme pro vás velkoformátovou dlažbu i obklad v mnoha rozměrech – od 45×90cm, přes 60×120cm až po obří rozměr 320×160cm. S velkoformátovými dlažbami, obklady, jejich cenami a úžasnými vlastnostmi pro interiér vás detailně seznámí článek Velkoformátové obklady a dlažby: Jaké jsou jejich ceny, rozměry a výhody v interiéru?


Velkoformátová dlažba Carpet v imitaci ochozeného peršanu.

Proč je k bazénu nejvhodnější keramická dlažba, a jaké má designy?

Keramická dlažba je jak k venkovním, tak vnitřním soukromým i komerčním bazénům tou nejlepší podlahovou krytinou současnosti. Bazénové dlažby v našem sortimentu mají řadu skvělých technických vlastností – jsou mrazuvzdorné a protiskluzové, jsou dokonale nenasákavé, odolné vůči extrémnímu střídání teplot a mají i jiné důležité vlastnosti. Bazénovou dlažbu je možné pokládat lepením anebo na terče bez použití lepidla. Na našem online chatu vás rádi seznámíme s možnostmi pokládek dlažeb k bazénu a jejich jedinečnými vlastnostmi pro exteriér.


Dlažba k bazénu Quarziti v imitaci kamene.

Vybírat můžete například z bazénové dlažby v imitaci dřeva, kamene či betonu. Inspirovat se můžete také realizací naší zákaznice, které jsme k vnitřnímu bazénu doporučili bazénovou dlažbu v imitaci kamene.

K některým bazénovým dlažbám lze pořídit také speciální tvarovky – bazénové lemy či odtokové kanálky, které mají stejný design jako dlažba a jsou vyrobeny ze stejného materiálu.


dlažbě Chalet v imitaci dřevěných prken se dají pořídit také bazénové tvarovky.

Jaké koupelnové vybavení u nás najdete?

Jaký bude celkový dojem z koupelny, se bude odvíjet nejen od vybraného stylu keramických obkladů a dlažeb. Ale také od veškerého koupelnového vybavení. V našem sortimentu máme pro vás široký výběr umyvadel, WC, bidetů, pisoárů, van, sprchových koutů, vodovodních a sprchových baterií, koupelnového nábytku a řadu dalšího příslušenství do koupelen.


Umyvadla, WC nebo bidety z kolekce IlbagnoAlessi One mají stejný design pro dokonalé sladění koupelny.

Najdete u nás jak zcela běžná umyvadla, WC, vany a další koupelnové doplňky, tak designové kousky, které vznikají ve spolupráci s renomovanými designéry. Budete chtít třeba vodovodní baterii, která bude nejen hezká, ale také ušetří mnoho litrů vodu? Kontaktujte nás. Splníme vám všechna přání o dokonalé koupelně.


Vodovodní baterie Axor Starck Organic má nejen atraktivní design, ale také velmi úsporný průtok vody 3,5 litru za minutu (běžné baterie se pohybují mezi 6 a 8 litry).

 

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 20:00 vám naši experti odpovídají obratem.