M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Nabízíme

Hledáte vhodnou keramickou dlažbu nebo obklad do interiéru či exteriéru? V našich showroomech najdete kvalitní dlaždice a kachličky v mnoha stylech – spoustu „kousků“ nikde jinde neseženete. V textu níže, pod přehledem sortimentu, se dozvíte o jednotlivých typech našeho sortimentu více informací.

Proč nakupovat právě u nás?

  • zboží vozíme z Itálie, Španělska, Turecka i Česka, třetinu zboží nikde jinde neseženete
  • mnoho produktů máme skladem k okamžitému odběru
  • přes náš online chat vám můžeme pro inspiraci poslat fotografie realizací našich zákazníků, videa z prodejny
  • poradíme  vám i s technickým řešením, zodpovíme veškeré vaše dotazy


Co se v následujících řádcích dozvíte?

 1. Jaké keramické obklady a dlažby najdete v Akční nabídce?
 2. Z jakých keramických dlažeb do interiéru můžete vybírat?
 3. Jaké obklady do koupelny u nás najdete?
 4. Čím jsou charakteristické 2cm dlažby?
 5. Seznamte se s luxusními a designovými obklady a dlažbami věhlasných značek
 6. Proč jsou do interiéru vhodné velkoformátové obklady a dlažby?
 7. Proč je keramická dlažba k bazénu nejvhodnější, a jaké má designy?
 8. Jaké koupelnové vybavení u nás najdete?

Jaké keramické obklady a dlažby najdete v Akční nabídce?

Hledáte pár metrů staré dlažby pro rekonstrukci koupelny, anebo chcete novou koupelnu zařídit levně? Právě pro vás je určena naše Akční nabídka. Najdete v ní levné, a přitom velmi kvalitní keramické obklady a dlažby v mnoha moderních a nadčasových designech – jako například v imitaci dřeva, v imitaci mramoru, kamene, cementové stěrky a mnoha dalších vzhledech.

V Akční nabídce vám nabízíme také obklady, dlažby a koupelnové vybavení v doprodeji. Proč zboží v doprodeji nabízíme s výraznými slevami? Protože se zpravidla již nevyrábí, anebo mohlo být vystavené v jednom z našich pěti showroomů.


Tyto levné obklady do koupelny se jmenují Coast a najdete je v naší Akční nabídce.

Z jakých keramických dlažeb do interiéru můžete vybírat?

Dlažby v nespočtu barev a v mnoha povrchových úpravách. Imitace dřeva, kamene či mramoru, které jsou lidským okem nerozeznatelné od pravých přírodních materiálů. Ale také dlažby v nadčasové imitaci betonu nebo dlažby s překrásnými, originálními vzory. To vše a mnoho dalšího najdete v naší sekci interiérových Dlažeb. Najdete tam dlažbu do soukromých i komerčních prostor – obýváku, ložnice, vstupní haly či kavárny. S našimi keramickými dlažbami lze vytvořit bydlení v mnoha stylech – v moderním, v rustikálním, v retro nebo vintage…


Dlažba v imitaci mramoru Canova
. Její podoba s pravým mramorem je dokonalá.

Dlažbu do interiéru bychom měli vybírat nejen podle designu. Ale také podle technických vlastností v závislosti na místě, kde dlažbu plánujete položit. Inspirujte se v článku Jak co nejlépe vybrat obklady a dlažbu do interiéru?


Dlažba v imitaci dřeva Noon
má také formát „chevron“ pro parketovou pokládku.

Jaké obklady do koupelny u nás najdete?

Zařídit koupelnu snů nikdy nebylo jednodušší! Hledáte moderní obklad do koupelny nebo obkladačky do koupelny v retro stylu? Preferujete neutrální nebo výrazné barvy kachliček? Líbí se vám koupelnové obklady s patchworkovými, geometrickými či jinými vzory? Ať už jsou vaše sny o dokonalé koupelně jakékoliv, naše nabídka Obkladů do koupelny je může proměnit ve skutečnost.


Obkladačky do koupelny a dlažba v imitaci mramoru Jewels
 imitují 16 druhů mramorů.

Aby vaše koupelna byla nejen krásná, ale také pohodlná a praktická, vybírejte obklad do koupelny nejen podle designu. Ale také dle technických vlastností. Více se dočtete v článku Jak co nejlépe vybrat obklady a dlažbu do koupelny?


Obklad a dlažba do koupelny Hydraulic
mají působivé vzory.

Koupelnu snů jsme pomohli vytvořit již řadě našich zákazníků. Inspirovat se můžete například v článku o realizaci koupelny v moderním stylu.


Naší zákaznici jsme do koupelny doporučili velkoformátový obklad a dlažbu Urbanature.

Čím jsou charakteristické 2cm dlažby?

Venkovní dlažba o tloušťce 2 cm je v současnosti tím nejlepším možným řešením pro terasy, balkony, střešní konstrukce nebo k bazénu. Tyto venkovní dlaždice mají mnoho krásných designů. Mohou vypadat jako pravý kámen či dřevo, imitovat betonové dlaždice a mít také originální provedení v patchwork stylu či ve stylu perského koberce. 2cm dlaždice na terasu se snadno čistí – stačí je umývat čistou vodou nebo saponátem a jejich barvy ani po letech nevyblednou. Co ale dělá tuto venkovní dlažbu opravdu jedinečnou, je jednoduchý systém pokládky na terče, do trávy nebo štěrku. Více se dočtete v článku o typech pokládky 2cm dlaždic.


Venkovní dlažba Horizon
v imitaci kamene.

Proč jeden z našich zákazníků zvolil právě pokládku dlažby na terče, a v čem mu vyhovuje? To se dozvíte v článku O realizaci terasy.


Náš zákazník zvolil na terasu dlažbu na terče Urbanature v imitaci cementové stěrky.

Seznamte se s luxusními a designovými obklady a dlažbami věhlasných značek

Toužíte po interiéru, ze kterého bude dýchat luxus ze všech stran? Pak vás jistě oslní naše nabídka. Na luxusní a designové obklady a dlažby najdete luxusní obklady a dlažby od věhlasných značek, jako Versace a Valentino. Ale také designové obklady, dlažby a mozaiky, které mají atraktivní design a prvotřídní kvalitu, ale nevznikají ve spolupráci s prestižními módními domy Versace a Valentino.


Luxusní koupelna Versace Gold
.

Luxusní obklady Versace i luxusní obklady Valentino mohou mít zdobný až zámecký design i moderní a nebývale elegantní design. Jaké jsou trendy v keramických obkladech a dlažbách Versace pro rok 2020? To se dozvíte ve video rozhovoru Novinky v luxusních obkladech Versace.

Víte, že nejnovější kolekce luxusních obkladů Versace umožňují sladit vaši garderobu - boty Versace, šperky či kabelky Versace s keramickými obklady a dlažbou stejnojmenné značky? Tuto možnost nabízí i značka Valentino. Více o těchto unikátních kolekcích se dočtete v textu Luxusní šaty Versace či luxusní boty Valentino. Jak je sladit s obklady těchto značek?

 
Luxusní obklad Valentino
je možné sladit třeba s botami a dalšími módními doplňky této značky.

Proč jsou do interiéru vhodné velkoformátové obklady a dlažby?

Velkoformátové obklady a dlažby v imitaci mramorů, kamenů, kovů a v jiných designech jsou v současných interiérech velmi žádané. Jejich celkový dojem je v interiéru přímo ohromující. Čím to je? Především tím, že na velkém formátu keramických dlaždic vynikne struktura určitého materiálu – kamene či mramoru, mnohem dokonaleji než na menších kachličkách. A také proto, že velkoformátové dlaždice mají schopnost opticky zvětšit a celkově projasnit interiér. Hodí se dokonce i do malých místností, včetně koupelen. Inspirujte se v článku Velkoformátové obklady a dlažby: Velký zázrak do malé koupelny.


Velkoformátový obklad Cosmopolitan
v nádherné  imitaci  mramoru. Součástí této kolekce jsou i imitace mramorů, které se dnes již v přírodě nevyskytují.

V našem sortimentu máme pro vás velkoformátovou dlažbu i obklad v mnoha rozměrech – od 45×90cm, přes 60×120cm až po obří rozměr 320×160cm. S velkoformátovými dlažbami, obklady, jejich cenami a úžasnými vlastnostmi pro interiér vás detailně seznámí článek Velkoformátové obklady a dlažby: Jaké jsou jejich ceny, rozměry a výhody v interiéru?


Velkoformátová dlažba Carpet
v imitaci ochozeného peršanu.

Proč je k bazénu nejvhodnější keramická dlažba, a jaké má designy?

Keramická dlažba je jak k venkovním, tak vnitřním soukromým i komerčním bazénům tou nejlepší podlahovou krytinou současnosti. Bazénové dlažby v našem sortimentu mají řadu skvělých technických vlastností – jsou mrazuvzdorné a protiskluzové, jsou dokonale nenasákavé, odolné vůči extrémnímu střídání teplot a mají i jiné důležité vlastnosti. Bazénovou dlažbu je možné pokládat lepením anebo na terče bez použití lepidla. Na našem online chatu vás rádi seznámíme s možnostmi pokládek dlažeb k bazénu a jejich jedinečnými vlastnostmi pro exteriér.


Dlažba k bazénu Quarziti
v imitaci kamene.

Vybírat můžete například z bazénové dlažby v imitaci dřeva, kamene či betonu. Inspirovat se můžete také realizací naší zákaznice, které jsme k vnitřnímu bazénu doporučili bazénovou dlažbu v imitaci kamene.

K některým bazénovým dlažbám lze pořídit také speciální tvarovky – bazénové lemy či odtokové kanálky, které mají stejný design jako dlažba a jsou vyrobeny ze stejného materiálu.


dlažbě Chalet v imitaci dřevěných prken se dají pořídit také bazénové tvarovky.

Jaké koupelnové vybavení u nás najdete?

Jaký bude celkový dojem z koupelny, se bude odvíjet nejen od vybraného stylu keramických obkladů a dlažeb. Ale také od veškerého koupelnového vybavení. V našem sortimentu máme pro vás široký výběr umyvadel, WC, bidetů, pisoárů, van, sprchových koutů, vodovodních a sprchových baterií, koupelnového nábytku a řadu dalšího příslušenství do koupelen.


Umyvadla, WC nebo bidety z kolekce IlbagnoAlessi One
mají stejný design pro dokonalé sladění koupelny.

Najdete u nás jak zcela běžná umyvadla, WC, vany a další koupelnové doplňky, tak designové kousky, které vznikají ve spolupráci s renomovanými designéry. Budete chtít třeba vodovodní baterii, která bude nejen hezká, ale také ušetří mnoho litrů vodu? Kontaktujte nás. Splníme vám všechna přání o dokonalé koupelně.


Vodovodní baterie Axor Starck Organic
má nejen atraktivní design, ale také velmi úsporný průtok vody 3,5 litru za minutu (běžné baterie se pohybují mezi 6 a 8 litry).

ico small menu
    Umíme to bez prodejny

Výběr a nákup z bezpečí domova

Mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny - stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Zboží si můžete vyzvednout na našich skladech, nebo si ho nechat doručit.

Kontaktujte nás na online chatutelefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Rozumím