Velkoformátová dlažba v imitaci mramoru Cosmopolitan
Dlažba v imitaci mramoru Cosmopolitan je ztělesněním dokonalého luxusu. Výrobce se věnoval mnoho úsilí nalezení těch nejzajímavějších mramorů světa. V kolekci Cosmopolitan zachytil vzhled nejen těch mramorů, které se doposud těží, ale i takových, jejichž známá ložiska již byla vyčerpána. Tyto keramické imitace tak přináší unikátní příležitost dodat vaší domácnost skutečně neobyčejný design.
Produkty této série
Jaký je velkoformátový obklad a dlažba imitující mramor Comopolitan?
- Tloušťka: 6 a 9 mm
- Formáty: 80×80, 80×160, 120×120, 120×240 a 120×278 cm
- Všechna barevná provedení se nevyrábí ve všech formátech
- Povrchy: lesklé a matné
- Rektifikované – umožňují pokládku s minimální spárou
- Některé barvy se vyrábí jen v lesklém provedení
- Dokonalé imitace mramoru – díky novým výrobním technologiím
- Imitace také již vytěžených druhů mramorů – dopřejte si luxus za rozumnou cenu
- K dispozici také tvarovky
- Vhodné pro podlahové vytápění
Rozlišení vzoru na dlaždicích je dnes již dokonalé, výrobce totiž využívá nejmodernější technologie
Design dlažby v imitaci mramoru s názvem Cosmopolitan je výsledkem podrobného výzkumu a inovací. Při výrobě těchto dlaždic se využívá nejmodernější digitální technologie. Kvalitu rozlišení vzoru dlažby zlepšila oproti dřívějším možnostem přibližně o 30%, takže aktuální rozlišení na dlaždicích je na první pohled mnohem lepší.
Dnes se z keramických dlaždic v imitaci mramoru a v dalších designech vyrábí dokonce také umyvadla či nábytek. Více o inovacích a aktuálních trendech se dozvíte v článku Inovace v keramických obkladech a dlažbách. Součástí článku je také video rozhovor s jedním ze zástupců výrobce, který mluví mimo jiné o dlažbě Cosmopolitan a dalších jedinečných novinkách.
Na velkém formátu dlažby působí struktura a barvy mramoru ohromujícím dojmem
Dlažba imitující mramor se vyrábí ve velkých formátech - 80×80 cm, 80×160 cm, 120×120 cm a v dalších, ještě větších rozměrech. Proč je do interiéru vhodné použít právě dlažby ve velkých formátech? Protože krása mramoru – jeho struktura a barvy, nejdokonaleji vyniknou právě na velkém formátu a imitace mramoru pak působí ohromujícím dojmem. Čím větší rozměr, tím lépe. Spoustu inspirace pro váš interiér získáte v článku Rozměry a výhody velkoformátových obkladů a dlažeb.
Dlažba Cosmopolitan může mít povrch v lesku i v matu a lze ji pokládat s minimální spárou
Dlažba imitující mramor Cosmopolitan může mít povrch v lesku i v matu a je rektifikovaná, což znamená, že se dá pokládat s minimální spárou. A méně spár přispěje i k ucelenějšímu dojmu celého interiéru. Dlažba Cosmopolitan může dodat nádech luxusu také stěnám, když se použije jako obklad. Kde všude se dají dlažby v imitaci mramoru v interiéru využít? To se dočtete v článku Využití dlažby a obkladu v imitaci mramoru.
Parametry - Cosmopolitan
Barva | Zelená, Béžová, Bílá, Šedá |
Vzhled | Mramor |
Dostupnost | Běžně do 10 dnů |
Formát | 80 × 80 cm, 120 × 240 cm, 120 × 120 cm, 120 × 278 cm, 80 × 160 cm |
Materiál | Keramika |
Použití | Interiérová |
Protiskluznost | Ne, Ano |
Tvar | Čtverec, Obdélník |
Tloušťka | < 1 cm |
Povrch | Matný i lesklý |
Rektifikace | Ano |
Mrazuvzdornost | Ano |
Série
Články



Inspirační fotogalerie
Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích či obkladů za kuchyňskými linkami a dalších.


