Velkoformátové obklady se těší velké oblibě. Místnostem dodají glanc

Mají „kouzelnou“ moc rozzářit a zvětšit prostor. Působí luxusním a reprezentativním dojmem. Lze je pokládat téměř beze spár a snadno se čistí. A tak není divu, že velkoformátové keramické obklady a dlažby způsobily na poli designu a architektury naprostou revoluci. Věděli jste, že velkoformátové obklady opticky zvětšují například malé koupelny?

velkoformátové obklady a dlažba imitace kovu
Obklady a dlažby ve velkých formátech zaujmou i ty nejnáročnější. Na obrázku je obklad Ionic imitující kov.
 

Velkoformáty za skvělé ceny: Již od 798 Kč!

Obklady a dlažby ve velkých formátech mají tak širokou paletu vzhledů, barev, rozměrů a povrchových úprav, že dokáží zaujmout i toho nejnáročnějšího zákazníka. A my M.B.KERAMICE máme řadu těchto velkoformátových obkladů skladem a některé za opravdu bezkonkurenční ceny. Vytvořili jsme jednu z nejširších nabídek velkoformátových obkladů a dlažeb na českém trhu. Máme pro vás velkoformáty od rozměru 50×100 cm, přes 60×120 cm až po úctyhodných 160×320 cm.

Z hlediska poměru ceny a vzhledu jsou nejvýhodnější obklady v rozměru 60×120 cm. Metr čtvereční je k dostání již od neuvěřitelných 798 Kč včetně DPH.

DATA | /ODBORNE_CLANKY/velkoformaty-ceny-rozmery-vyhody-v-interieru | 457-dlazba-imitujici-mramor-statuario_1.jpg
Z hlediska poměru ceny a vzhledu jsou nejvýhodnější obklady v rozměru 60x120 cm. Na obrázku je obklad  a dlažba Statuario ve vzhledu mramoru.
 
Je i váš prostor vhodný pro velkoformátovou dlažbu a obklady?
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.

Velkoformátové obklady vyniknou prakticky všude…

Z reakcí našich zákazníků vyplývá, že dech beroucí velkoformátové obklady vypadají nádherně kdekoliv – ve velkých i menších místnostech. Rovněž i v prostorách, u kterých je žádoucí, aby působily reprezentativně, tedy v restauracích, vstupních halách, konferenčních místnostech…

 

Malé místnosti díky velkoformátům prokouknou

S velkoformátovými obklady a dlažbami jsme vytvořili dokonce již mnoho menších koupelen. A přesvědčili jsme se, že mají „kouzelnou“ moc opticky je zvětšit.  Shodli jsme se na tom i s odborníky na design. Už dávno neplatí mýtus, že do malých prostor se hodí jen menší obklady. Ty totiž mají více spár a místnost pak mnohdy vypadá stísněně a nesourodě. Naproti tomu velkoformátové obklady prostor rozzáří, a ten pak působí mnohem větším a ucelenějším dojmem. Na koupelny, ve kterých jsou použity velkoformáty, se podívejte zde.

koupelna s velkoformátovými obklady a dlažbou All Over 
S velkoformátovými obklady a dlažbami jsme vytvořili již mnoho menších koupelen. Na obrázku je obklad a dlažba All Over.
 
 

S velkoformátovými obklady lze obložit dveře i nábytek

Velkoformátové obklady a dlažby jsou pro své vlastnosti nejen vysoce originální, ale i praktické. Lze je použít nejen jako dlažbu či obklad stěn, ale i jako obklad za kuchyňskou linku, na pracovní desku či obklad fasády. Několika našim zákazníkům jsme dokonce s velkoformáty zajistili i obložení nábytku nebo nechali pro ně udělat obložky dveří.

nábytek obložený velkoformátovým obkladem
Ilustrační obrázek. Několika našim zákazníkům jsme s velkoformáty zajistili obložení nábytku nebo nechali pro ně udělat obložky dveří.
 

Síť propůjčuje obkladům pevnost a odolnost

Velkoformátové obklady a dlažby mají různou tloušťku – od 10 mm až po neuvěřitelnou ultratenkou 3,5 mm variantu, která je vyztužena sítí ze skelných vláken o tloušťce 0,5 mm. To zaručuje jejich dokonalou pevnost a odolnost proti poškození. Přesně tyto vynikající technické parametry má v našem sortimentu například kolekce obkladů a dlažeb Aisthesis a mnoho dalších. Že jsou velké formáty obkladů a dlažeb mezi našimi zákazníky velmi žádané, dokazuje skutečnost, že se každý týden věnujeme několika speciálním zakázkám s velkoformáty.

velkoformátové obklady a dlažba ExperienceNěkteré velkoformátové obklady a dlažby mají tloušťku jen 3,5 mm. Jako například obklad Experience na obrázku.

 

Pokládka se neobejde bez zkušených řemeslníků

Velkoformáty je možné rovněž lepit již na stávající obklady nebo dlažby. Ušetříte si tím práci, a také náklady na bourání. Důležitý je ovšem výborně srovnaný podklad. Některé velkoformátové obklady a dlažby je navíc možné použít i v exteriéru. Jsou pak vždy mrazuvzdorné, odolné vůči chemikáliím a některé mají protiskluzné povrchy. Práce s velkoformáty si vyžaduje velmi zkušené řemeslníky, spolupracujeme s řadou z nich a rádi vám je doporučíme.

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 21:30 vám naši experti odpovídají obratem.

 

Originální publikaci článku na portále Moderní byt najdete zde.