Ložnice inspirace

Mobil-banner-CTA-plain-interier Banner-CTA-plain-interier

Ve fotogalerii ložnic níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi. Naleznete zde jak designové inspirační fotografie od výrobců, tak fotografie ze skutečných realizací našich zákazníků a vizualizace

Barva
Styl
Formát

Toužíte po ložnici, která bude nejen komfortní, ale také mít vytříbený design? Přesně takovou můžete mít díky keramickým obkladům a dlažbě, které jsou vyrobeny pomocí nejnovějších technologií digitálního tisku. Mohou tak být nerozeznatelné od pravého dřeva, kamene, mramoru, betonu či kovu. V ložnicích jsou trendem také obklady s různými vzory či ve tvaru hexagonů. Získejte inspiraci ve fotogalerii, která vám napoví, jak může mít vaše ložnice přesně ten styl, po kterém toužíte. Všechny produkty z našeho sortimentu můžete nakoupit také online.

Keramický obklad a dlažba nabízí řadu stylů, který zvolíte?

>

Nejen postel, komoda, skříně, či jiný nábytek, doplňky a různé dekorace, ale především podlaha a stěny vytváří v prostoru ložnice tu hlavní „stavební kostru“, která je základem jejího designu. Jedním ze skvělých řešení pro ložnici jsou v současnosti keramické obklady a dlažby. Vybírat můžete z mnoha stylů zahrnujících třeba imitace přírodních materiálů, betonu či kovu. Velmi populární jsou také obklady a dlažby s různými abstraktními vzory.  Líbí se vám moderní, venkovský, industriální, skandinávský nebo jakýkoliv jiný styl? Rádi vám poskytneme rady, tipy a návrhy řešení vaší realizace ložnice tak, aby jí obklad a dlažba vtiskly přesně ten styl, který je vašemu srdci nejbližší. Zaměříme se na každý detail. Můžeme vám také pro zaslat další inspirační fotogalerie, či vytvoříme 3D grafický návrhTaké si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru.  

Dlažba do ložnice se často pokládá i jako stylový obklad na stěnu

>

Jak zařídit ložnici tak, aby byla pro vás jedinečná a nejkrásnější na světě? Tak, že si na podlahu zvolíte svůj oblíbený design dlažby – ať už půjde o imitaci mramoru, dřeva, či betonu nebo úplně jiný vzhled.  Dlaždice, které si vyberete na podlahu, se dají použít i na stěnu jako obklad. Můžete tak ozdobit třeba zeď za čelem postele, komodou nebo psacím stolem. Toto je velmi moderní a stylové řešení, které dodá ložnici šmrnc. Součástí kolekcí dlažeb do ložnice bývají také různé dekory s patchworkovými, květinovými i jinými vzory nebo dlaždice ve tvaru hexagonů. Všechny tyto dekorativní prvky vypadají velmi efektně.

Stylovou možností může být také kombinování designů v ložnici. Na podlahu můžete zvolit například dlažbu v imitaci dřeva a zkombinovat ji s imitací mramoru, která bude položena jako obklad na stěně. Možností kombinování designů v ložnici je celá řada – poskytneme vám spoustu inspirace.

Moderní keramické obklady a dlažby jsou nejen krásné, ale také se snadno čistí, stačí je vytírat prostředkem na keramickou dlažbu. Dlažby mají obecně skvělou tepelnou vodivost, takže si výborně rozumí s podlahovým vytápěním.

Hledáte také obklady do koupelny? Prohlédněte si naše koupelnové obklady a dlažby.