Designové obklady a dlažby Bardelli

Toužíte po zajímavém interiéru v nevšedním stylu? Vsaďte na designové obklady a dlažby italské značky Bardelli, které jsou exkluzivní novinkou v našem sortimentu. Tento progresivní výrobce vytváří stylové keramické obklady a dlažby v celé řadě rozměrů, barev a povrchových úprav. Jednotlivé kolekce vznikají ve spolupráci se světoznámými umělci a designéry s cílem učinit vaše bydlení jedinečným. V textu níže, pod přehledem sortimentu,  se dočtete o luxusních obkladech a dlažbách Bardelli více informací.

Série

Barva
Vzhled
Formát
Použití
Rektifikace
Mrazuvzdornost
Protiskluznost
Tvar
Tloušťka
Povrch
Další filtry
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online

Představení společnosti – Kdo je výrobce Bardelli?

>

Tradice, inovace a prvotřídní design v kombinaci s nejlepším italským řemeslem a s velkým respektem k životnímu prostředí. To jsou základní hodnoty, na kterých stojí kolekce designových obkladů a dlažeb značky Ceramica Bardelli. Společnost byla původně založena jako zasklívací linka v 60. letech 20. století a hned vynikala výjimečnou kvalitou svých výrobků. Na počátku 80. let začala provádět esteticky založený výzkum aplikovaný na designovou keramiku. Brzy se stala klíčovým interpretem trendů v širším sektoru bytového zařízení a designu.

Designový obklad Palladiana od Bardelli zaujme působivými geometrickými tvary. | Představení společnosti – Kdo je výrobce Bardelli?
Designový obklad Palladiana od Bardelli zaujme působivými geometrickými tvary.

Dnes je Ceramica Bardelli ve světě známá jako prvotřídní výrobce designových obkladů a dlažeb z keramiky do koupelny, kuchyně a dalších částí interiéru. Vyrábí je v řadě rozměrů, barev a povrchových úprav, ať už je to lesk, mat či plastický 3D povrch. Svým zákazníkům tak nabízí nekonečné estetické a dekorativní možnosti pro koupelnu, kuchyni, ložnici, obývací pokoj či komerční prostory, jako jsou restaurace, bary nebo hotely… Na své si přijdou milovníci moderního stylu i novodobého retra.

Výrobky značky Bardelli mají nejen široké designové možnosti, ale také vynikající technické vlastnosti. Jsou proto oblíbené jak mezi architekty, kteří rádi kombinují materiály, tak koncovými zákazníky, kteří touží po jedinečném bydlení v duchu nadčasových trendů.

Chtěli byste získat spoustu inspirace a prohlédnout si moderní realizace interiéru? Podívejte se na luxusní koupelny inspirace nebo moderní kuchyně.

Designový obklad a dlažba Soda vytvoří v ploše patchwork efekt. | pokračování
Designový obklad a dlažba Soda vytvoří v ploše patchwork efekt.

Čím jsou designové obklady a dlažby Bardelli výjimečné?

>

Společnost Bardelli při navrhování svých originálních keramických obkladů a dlažeb spolupracuje s řadou mezinárodně uznávaných designérů a umělců. A tak nikoho nepřekvapuje, že moderní produkty Bardelli získávají mezinárodní uznání a ocenění.

Stylový obklad Zip má zajímavě řešené spáry. | Čím jsou designové obklady a dlažby Bardelli výjimečné?
Stylový obklad Zip má zajímavě řešené spáry.

Bardelli pohlíží na své obklady a dlažby do koupelny či kuchyně po celou dobu výrobního procesu jako na hodnotná umělecká díla. Vedení společnosti je přesvědčené, že k vytvoření skutečně designové keramiky je ve výrobě potřebný „dotek lidské ruky.“ Protože jedině tak může být až do posledního detailu plně zachována myšlenka určitého umělce, který dohlíží na výrobu od začátku až do konce realizace. Tedy od návrhu a vlastnoručního nákresu obkladu či dlažby, přes vytváření šablony až po samotný výpal v peci. Umělec tak dohlíží na každý detail.

Designový obklad Fleurs připomíná tapety. | pokračování 2
Designový obklad Fleurs připomíná tapety.

Někdy dekorace jedné dlaždice vyžaduje až tucet nebo více výrobních fází. Tento styl výroby pak věrně zobrazuje umělcovu tvorbu na keramice. Bardelli nabízí velmi kvalitní designový produkt spojením moderních průmyslových procesů a důmyslných dekoračních technik, typických pro tradici ruční výroby.

Chtěli byste si designové obklady a dlažby Bardelli prohlédnout? Navštivte oddělení pro luxusní a designové produkty v našem brněnském studiu. Kontaktovat nás můžete také online na chatu.  Naši specialisté vám pošlou spoustu inspirace – fotografie či videa obkladů a dlažeb i realizace zákazníků. Uděláte si tak slušný obrázek o tom, jestli právě obkladačky a dlažby Bardelli budou pro vaši koupelnu, obývací pokoj či komerční prostor vhodnou volbou.

Hledáte nejen designový či luxusní obklad a dlažbu, ale také exkluzivní individuální služby? Podívejte se na M.B.KERAMIKA Exclusive.

Designový obklad Volume může mít také černou barvu. | pokračování 3
Designový obklad Volume může mít také černou barvu.

Jaké kolekce designových obkladů a dlažeb značky Bardelli u nás najdete?

>

Designová dlažba Monoscopio – má zajímavé geometrické tvary, formát 25x25 cm, skvěle bude vypadat i jako obklad na stěnu

Designový obklad a dlažba Palladiana -  má působivé geometrické tvary, formát 60×60 cm a 60× 120 cm

Designová dlažba Monoscopio | Jaké kolekce designových obkladů a dlažeb značky Bardelli u nás najdete?
Designová dlažba Monoscopio

Designový obklad a dlažba Primitiva –  bílý základ oživují atraktivní černé a béžové linky, rozměr 25x25 cm

Designový obklad a dlažba Zip – na vybraných stranách má vroubky, které spojením dvou kachlí vytvoří zajímavou spáru. Rozměry 60×60 cm a 60 × 120 cm

Designový obklad a dlažba Primitiva | pokračování 3
Designový obklad a dlažba Primitiva

Designový obklad Fleurs -  netradiční dekory připomínají fototapety, rozměr 26x26 cm

Designový obklad Lines –  součástí jsou dekorace se zlatou linkou a mozaikové dekorace, formáty 60×60 cm a 60×120 cm

Designový obklad Fleurs | pokračování 4
Designový obklad Fleurs

Designový obklad Pittorica – atraktivní geometrické tvary, rozměry 25x25 cm, 6x25 cm a 25x25x35 cm

Designový obklad Soda -  různorodé geometrické vzory vytvoří na jedné ploše patchwork efekt, formát 25x25 cm

Designový obklad Pittorica | pokračování 5
Designový obklad Pittorica

Designový obklad Volume – součástí hladkého obkladu může být výrazný, dekorativní 3D obklad, formát 10x40 cm

Designový obklad  Volume | pokračování 6
Designový obklad Volume
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme