Komerční prostory inspirace

Mobil-banner-CTA-plain-interier Banner-CTA-plain-interier

Ve fotogalerii komerčních prostor níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi. Naleznete zde jak designové inspirační fotografie od výrobců, tak fotografie ze skutečných realizací našich zákazníků a vizualizace.

Barva
Styl
Formát

Proč zvolit do komerčních prostor, jako jsou hotely, restaurace, wellness centra nebo jiná zařízení, právě keramickou dlažbu či obklad? Důvodů je hned několik. Jedním z nich je krásný design, který mluví za vše. Vybírat lze z řady vzhledů. Samozřejmostí je také řada barev, rozměrů a povrchových úprav. Keramické dlažby mají také vynikající technické vlastnosti, jako jsou protiskluznost nebo otěruvzdornost a jsou tak do komerčních budov přímo ideálním řešením.

Budete zařizovat komerční či obchodní prostor, jako třeba kadeřnictví, kavárnu, knihovnu či kancelář v určitém stylu? Líbil by se vám moderní, skandinávský, retro, vintage, rustikální, provence či jiný styl vašich prostor? Se zařizováním je třeba začít, jak se říká, od podlahy. A právě keramické dlažby či obklady dovedou navodit jakoukoliv atmosféru a dodat komerčnímu prostoru přesně ten styl, který preferujete. Keramické imitace dřeva, mramoru, kamene, kovu či betonu se dnes vyrábějí špičkovými digitálními technologiemi a jejich povrch tak dokonale připomíná pravé materiály, jako jsou dřevo, kámen či mramor… Rozdíl prakticky nejde poznat.

Jak hezky může v interiéru vypadat například dlažba v imitaci mramoru, či dlažba v imitaci betonu? A kde všude se kromě podlahy dají dlažby využít? Spoustu inspirace a fotografie najdete v článcích Využití dlažby v imitaci mramoru a Využití dlažby v imitaci betonu. Jak se dají v komerčních prostorách využít i další dlažby, jako například dlažba v imitaci kamene, kovu či v jiném designu? Rádi vám poskytneme rady, tipy a návrhy řešení vaší realizace či další inspirační fotogalerie. Rádi vám vytvoříme 3D grafický návrhTaké si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru. 

Dlažba, kterou do komerčního prostoru zvolíte, se dá použít i na stěnu jako obklad. Celý komerční či obchodní prostor tak bude dokonale sladěný a mít jednotný design. Dlažby se dnes jako obklady využívají v interiérech zcela běžně, a to nejen v komerčních prostorách. Velmi stylově vypadá kombinace různých designů v jednom prostoru, jako například dlažby v imitaci betonu či dřeva s barevnými či vzorovanými obklady. Můžeme vám udělat návrhy řešení přesně dle vašich představ.

Na stěny komerčního prostoru lze položit také běžné obklady do koupelny, které mají spoustu krásných designů. Preferujete přírodní design komerčního prostoru a líbí se vám dekor dřeva, kamene či mramoru? Dokonale vykreslená struktura každého přírodního materiálu nejdokonaleji vynikne na obkladech a dlažbách ve velkých formátech. Každý si pak při vstupu do vašeho komerčního prostoru řekne „wau, to je krása!“

Velkoformátové obklady a dlažby také každou místnost opticky zvětší a jsou vhodné i do menších pokojů. Více se dočtete v článku Výhody velkoformátových obkladů a dlažeb pro interiér