M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Designový skleněný obklad Vetrite

Chtěli byste neobyčejným způsobem ozdobit váš interiér? Designový skleněný obklad Vetrite od italského výrobce Sicis může spolehlivě konkurovat dílům světoznámých umělců. Při pohledu na velkoformátové skleněné desky v rozměru 120 × 280 cm bude nadšen každý milovník prvotřídního umění. Mezi designy obkladu Vetrite patří například nadčasové drahokamy, jejichž krásu dokáže ještě posílit možnost podsvícení obkladu. Seznamte se s mnoha dalšími designy tohoto výjimečného obkladu.

Velkoplošný skleněný obklad Vetrite na stěně v jídelně
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaký je designový skleněný obklad Vetrite?

    • Materiál: sklo
    • Formát: 120 × 280 cm, další formáty jsou na dotaz
    • Přináší mnoho designů: mramor, kámen, akvarel,...
    • Hodí se zejména pro pokládku na větší stěny, kde dokonale vyzní jeho design
    • Lze ho podsvítit a dodat tak místnosti výjimečnou atmosféru

Čím je SICIS, výrobce série Vetrie, významný?

Italská společnost SICIS vyrábí ty nejluxusnější mozaiky a skleněné velkoformátové desky na světě. Produkty z portfolia firmy se objevují jak ve významných komerčních stavbách, jako například luxusních hotelech, tak v soukromých interiérech těch, kteří mají rádi speciální design. Sklo je materiálem pevně spojeným s „DNA“ společnosti SICIS. Luxusní skleněné obklady a mozaiky SICIC dovedou opravdu ohromit. A to platí i o novince v sortimentu, kterou je designový skleněný obklad Vetrite. Kouzlo drahých kamenů a fantazie imaginárních míst v kombinaci se sklem jako elegantním nosičem výjimečných vzorů, to je charakteristickým rysem této designové kolekce.

Spoustu inspirace najdete také na mozaiky Sicis, kde uvidíte další produkty od tohoto prestižního výrobce. Podívat se můžete také do galerie Inspirace pro interiéry, kde naleznete mnoho fotografií nejrůznějších interiérů.

Čím se vyznačují skleněné velkoformátové obklady Vetrie?

Designové skleněné desky Vetrite mají ve svém repertoáru mnoho vzhledů. Mohou vypadat například jako mramor, kámen nebo také akvarelové malby. Designový skleněný obklad se vždy vyznačuje bohatými, sytými barvami a výrazným stínováním. Vlnící se vzory vytvářejí nejrůznější barevné efekty. Některé desky vypadají jako krásné drahé kameny, další jako lávové kameny, jiné připomínají snové či měsíční krajiny. Do skleněné desky mohou být také vloženy textilie, které vyvolávají dojem luxusní tapety nebo kůže. Designový obklad může také interpretovat benátské sklo či starožitné zrcadlo…

Skleněné desky mohou mít neprůhledné, zcela průsvitné, bílé či chromované pozadí. Mají také různé povrchové úpravy. Skleněný povrch je obecně odolný proti skvrnám.

Díky kombinaci speciálních technik a postupů působí designové desky Vetrite takřka jako živé organismy, dají se také podsvítit. Designový obklad Vetrite tvoří dvě vrstvy bezpečnostního skla. Tenké skleněné desky se vyrábí až do rozměrů 120x280 cm v tloušťce 6 mm až 10 mm. Dají se využít na podlahy i na stěny, k obložení barového pultu či jako stylová deska na jídelní či konferenční stůl. Skleněné desky Vetrite mají mnoho možností využití. Kontaktujte nás online na chatu, rádi vám poradíme, jaký design, rozměr či tloušťka desek bude vhodná pro váš záměr či konkrétní realizaci.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Série