Designový skleněný obklad Vetrite

Chtěli byste neobyčejným způsobem ozdobit váš interiér? Designový skleněný obklad Vetrite od italského výrobce Sicis může spolehlivě konkurovat dílům světoznámých umělců. Při pohledu na velkoformátové skleněné desky v rozměru 120 × 280 cm bude nadšen každý milovník prvotřídního umění. Mezi designy obkladu Vetrite patří například nadčasové drahokamy, jejichž krásu dokáže ještě posílit možnost podsvícení obkladu. Seznamte se s mnoha dalšími designy tohoto výjimečného obkladu.

Velkoplošný skleněný obklad Vetrite na stěně v jídelně
Dostupnost: Na dotaz

Čím je SICIS, výrobce série Vetrie, významný?

>

Italská společnost SICIS vyrábí ty nejluxusnější mozaiky a skleněné velkoformátové desky na světě. Produkty z portfolia firmy se objevují jak ve významných komerčních stavbách, jako například luxusních hotelech, tak v soukromých interiérech těch, kteří mají rádi speciální design. Sklo je materiálem pevně spojeným s „DNA“ společnosti SICIS. Luxusní skleněné obklady a mozaiky SICIS dovedou opravdu ohromit. A to platí i o novince v sortimentu, kterou je designový skleněný obklad Vetrite. Kouzlo drahých kamenů a fantazie imaginárních míst v kombinaci se sklem jako elegantním nosičem výjimečných vzorů, to je charakteristickým rysem této designové kolekce.

Spoustu inspirace najdete také na mozaiky Sicis, kde uvidíte další produkty od tohoto prestižního výrobce. Podívat se můžete také do galerie Inspirace pro interiéry, kde naleznete mnoho fotografií nejrůznějších interiérů.

Luxusní velkoformátový skleněný obklad v imitaci drahých kamenů v prostorách kanceláře na stěně s názvem Vetrite | Čím je SICIS, výrobce série Vetrie, významný?
Luxusní velkoformátový skleněný obklad v imitaci drahých kamenů v prostorách kanceláře na stěně s názvem Vetrite

Čím se vyznačují skleněné velkoformátové obklady Vetrie?

>

Designové skleněné desky Vetrite mají ve svém repertoáru mnoho vzhledů. Mohou vypadat například jako mramor, kámen nebo také akvarelové malby. Designový skleněný obklad se vždy vyznačuje bohatými, sytými barvami a výrazným stínováním. Vlnící se vzory vytvářejí nejrůznější barevné efekty. Některé desky vypadají jako krásné drahé kameny, další jako lávové kameny, jiné připomínají snové či měsíční krajiny. Do skleněné desky mohou být také vloženy textilie, které vyvolávají dojem luxusní tapety nebo kůže. Designový obklad může také interpretovat benátské sklo či starožitné zrcadlo…

Skleněné desky mohou mít neprůhledné, zcela průsvitné, bílé či chromované pozadí. Mají také různé povrchové úpravy. Skleněný povrch je obecně odolný proti skvrnám.

Díky kombinaci speciálních technik a postupů působí designové desky Vetrite takřka jako živé organismy, dají se také podsvítit. Designový obklad Vetrite tvoří dvě vrstvy bezpečnostního skla. Tenké skleněné desky se vyrábí až do rozměrů 120x280 cm v tloušťce 6 mm až 10 mm. Dají se využít na podlahy i na stěny, k obložení barového pultu či jako stylová deska na jídelní či konferenční stůl. Skleněné desky Vetrite mají mnoho možností využití. Kontaktujte nás online na chatu, rádi vám poradíme, jaký design, rozměr či tloušťka desek bude vhodná pro váš záměr či konkrétní realizaci.

Luxusní velkoformátový skleněný obklad Vetrite v interiéru | Čím se vyznačují skleněné velkoformátové obklady Vetrie?
Luxusní velkoformátový skleněný obklad Vetrite v interiéru

Parametry - Vetrite

BarvaModrá, Bílá
VzhledMramor
DostupnostNa dotaz
Formát120 × 280 cm
PoužitíInteriérová, Do chodby, Do koupelny, Do kuchyně
RektifikaceAno
TvarObdélník
Tloušťka1 cm
Použitelnoststěna

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Série

Články

Český interiér ve stylu hollywoodských hvězd
Procestujte ve fotografiích moderní dům jednoho z našich zákazníků a získejte inspiraci pro bydlení jako z Hollywoodu.
V celém domě vyniká krása kamene, dřeva a mramoru na velkoformátových obkladech a dlažbách
Proč zákazník do celého domu zvolil obklady a dlažby v imitaci kamene, mramoru a dřeva ve velkých formátech? Proč upřednostnil keramické imitace před pravými materiály? Jak se mu s námi spolupracovalo? Vše se dozvíte v tomto článku.
„Nové obklady a dlažby Versace imitují eben a meteorit, nebo mají zdobná písmena,“ říká obchodní ředitel Giancarlo Pelloni
Luxusní keramické obklady a dlažby v imitaci vzácného dřeva ebenu, nebo kamene, který je podobný meteoritu, luxusní velkoformátové dlaždice s novým barokním symbolem a dlaždice se zdobnými písmeny abecedy. O nových kolekcích jsme v rozhovoru mluvili s obchodním ředitelem značky Versace Giancarlem Pelloni.
„V designu koupelnového obkladu můžete mít také umyvadlo, nábytek či sprchový kout,“ říká Alessandro Bianchi z keramičky Mirage
Líbí se vám obklady a dlažba do koupelny v imitaci mramoru, kamene, či betonu? A co byste řekli na to, kdybyste mohli mít ze stejných dlaždic také koupelnové vybavení? Přesně s takovouto novinkou přichází výrobce obkladů a dlažeb Mirage.

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích či obkladů za kuchyňskými linkami a dalších.

Inspirovat se