Český interiér ve stylu hollywoodských hvězd

Jeho pozemky sice nemají několik desítek hektarů, i tak ale připomíná domy, které se nacházejí v hollywoodských kopcích. Řeč je o luxusní nemovitosti našeho zákazníka. Chloubou 2 koupelen a kuchyně propojené s obývacím pokojem jsou keramické obklady a dlažby v imitaci mramoru ve velkém formátu. Také hollywoodské hvězdy často mívají ve svých domovech právě keramické velkoformátové imitace mramoru. Takové interiéry pak působí luxusním a ohromujícím dojmem. V podobně stylovém duchu je zařízena také terasa, kterou zdobí 2cm dlažba na terče v imitaci kamene. Procestujte ve fotografiích tento moderní dům a získejte inspiraci pro bydlení jako z Hollywoodu.

 
Pohledy na dům zákazníka večer a přes den.

Prohlídka domu začíná v exteriéru, kterému dominuje design kamene. Zákazník si u nás vybral 2 cm dlažbu na terasu a k bazénu v nádherné imitaci kamene. Venkovní dlažba je položena na terče. Toto řešení má v exteriéru řadu výhod. Spoustu inspirace najdete v článku Výhody dlažby na terče.

  
Dlažba na terase a u bazénu v imitaci kamene se jmenuje Frame.

Nyní navštívíme obývací pokoj propojený s kuchyní. Všimli jste si na fotografii níže jako první velkoformátovou dlažbu ve vysokém lesku? O to přesně výrobcům luxusních dlaždic jde – vytvářet produkty, které budou velkou pastvou pro oči a strhnou na sebe veškerou pozornost. Struktura mramoru je na velkoformátové dlažbě díky špičkovým digitálním technologiím vykreslena naprosto precizně. Kuchyni a obývacímu pokoji dodává noblesní atmosféru, žádného milovníka luxusu a noblesy nenechá chladným!


Realizace kuchyně. Na designové velkoformátové dlažbě dokonale vyniká struktura mramoru.

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online

V kombinaci s moderním bílým nábytkem, mramorovou deskou na kuchyňském ostrůvku nebo obkladem v imitaci mramoru za kuchyňskou linkou je výsledek stylově dokonalý a sladěný a neměl by mu co vytknout ani designér celebrit.

 
Velkoformátová dlažba imitující mramor v kuchyni a obývacím pokoji se jmenuje Jewels.


S luxusní dlažbou imitující mramor ladí prostorná sedací souprava v bílé barvě.

Prohlídka interiéru domu končí v koupelnách. Velkoformátová keramická imitace mramoru dodává koupelně luxusní, až přímo hollywoodsky nádech. Precizně vykreslená struktura žil mramoru vám vyrazí dech! Platí: Čím větší formát, tím dokonalejší design mramoru. Keramická imitace je pak doslova nerozeznatelná od své přírodní předlohy. Velkoformátová dlažba v obou koupelnách má rozměr 120x120 cm a obklad úctyhodných 120x278 cm.

Imitace mramoru je položena také ve sprchovém koutu na podlaze i na stěně. Koupelna díky tomu působí sjednoceným a opticky větším dojmem.


Realizace první koupelny. Luxusní nádech ji dodává keramická imitace mramoru s názvem Cosmopolitan.

Jak probíhal proces výběru velkoformátových obkladů a dlažby do 2 koupelen, kuchyně a obývacího pokoje? Když majitel domu oslovil naši firmu M.B.KERAMIKA a začal se zajímat o luxusní sortiment a možnosti pro svůj interiér, okamžitě jsme mu poskytli exkluzivní individuální služby. Přes chat, e-mail i telefon od počátku realizace komunikoval pouze s jednou specialistkou, která ihned řešila jeho požadavky.


V první koupelně nechybí také designové vybavení: vana, umyvadla, baterie a další doplňky.

Specialistka doporučovala zákazníkovi na základě jeho představ a přání keramické imitace mramoru s povrchem v lesku, které by se mu mohly líbit. Posílala fotografie a videa, zodpověděla i technické dotazy. Vybrané velkoformátové obklady a dlažby si pak byl zákazník ještě osobně prohlédnout v našem exkluzivním showroomu v Brně. Ten je zaměřený na luxusní obklady a dlažby od prvotřídních výrobců, a také světoznámých návrhářů, jako je Versace či Roberto Cavalli.

Keramickou imitaci mramoru majitel zvolil i do druhé koupelny. Dechberoucí atmosféru zde podtrhuje také vybavení – stylová vana do prostoru, umyvadla na desku, elegantní koupelnový nábytek nebo designové baterie a další doplňky. Z koupelny doslova vyzařuje prestiž.

 
Také ve druhé koupelně majitel vsadil na keramickou imitaci mramoru s názvem Cosmopolitan, je zde použit také obklad v zelené barvě.

I vy toužíte po luxusním interiéru či exteriéru? Kontaktujte nás se svou odvážnou představou. Rádi vám ji pomůžeme zrealizovat. V případě, že nebudete moci navštívit brněnský showroom luxusních obkladů a dlažeb, pošleme vám vzorky zboží až k vám domů. Řadě zákazníků jsme pomohli vytvořit designové bydlení pouze online bez návštěvy showroomu. Zkuste to i vy a přesvědčte se, že zařídit moderní koupelnu, kuchyň či obývací pokoj je s námi jednoduché.

Související články: 
V celém domě vyniká krása kamene, dřeva a mramoru na velkoformátových obkladech a dlažbách
Velkoformátové obklady a dlažby: jaké jsou jejich ceny, rozměry a výhody v interiéru?

Dokonalá hra kombinací: Jak vypadají v domě zákazníka imitace dřeva, mramoru a betonu ve velkých formátech
Velkoformátové obklady a dlažby: velký zázrak do malé koupelny