M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Obklady a dlažby do koupelny

Mnoho lidí chce dnes mít z koupelny místnost, která nebude sloužit pouze k hygieně. Ale stane se dokonalou oázou klidu a relaxace. Toužíte po koupelně, ve které budou horká koupel při svíčkách, líčení před zrcadlem na večerní akci, ale i každodenní rutinní záležitost jako například čištění zubů, doslova zážitkem? Vyberte si obklady do koupelny, které budou plně vyhovovat vašim potřebám a představám.

Koupelna vám bude sloužit několik let, proto koupelnové obklady vybírejte pečlivě, aby vás zvolený „vodní ráj“ časem neomrzel. Jenže nabídka je natolik široká, že je někdy těžké se v ní orientovat. „Jakou barvu zvolit?“ „Jaký formát bude nejvhodnější?“ Nejen na tyto, ale i mnohé další otázky byste před výběrem vaší koupelny měli znát odpovědi. A my vám s tím rádi pomůžeme, protože každý si zaslouží mít doma koupelnu snů.

Níže vám pro inspiraci přinášíme ukázku z naší nabídky, celý sortiment vám rádi představíme na prodejnách.

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny obklady a dlažby (75)

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Malé i velké formáty

Obklady do koupelny pro vás vozíme z Itálie, Španělska, Turecka i České republiky. Spolu s našimi zákazníky jsme už vytvořili tisíce koupelen. Známe moderní designové trendy a nejnovější výrobní technologie. Máme pro vás obklady do koupelny v rozměru od 15×15 cm, přes 20×50 cm či 25×75 cm až po obklady do koupelny velkých formátů, například v rozměru 60×120 cm či dokonce 150×300 cm a mnoha dalších. Máte malou koupelnu a líbí se vám velkoformátové obklady do koupelny? Jen do toho! Díky těmto obkladům budete mít v koupelně méně spár a ještě se opticky zvětší prostor. Vaši koupelnu doslova rozzáří, a ta pak bude působit mnohem elegantnějším a ucelenějším dojmem.

Mat, nebo lesk?

Samozřejmostí v naší nabídce je také široká paleta barev dekorů a obkladů do koupelny – od jednoduché bílé, přes béžovou a černou, až po velmi pestré odstíny červené či tyrkysové, metalické odstíny a barevné vzory. Volit budete také z několika povrchových úprav, například matu a lesku. Lesklé obklady do koupelny a dlažba jsou krásné. Jejich povrch působí doslova hypnoticky, až zrcadlově. Odrážejí světlo, zvětšují místnosti a skvěle vyniknou v menších interiérech. Matné obklady do koupelny dodávají místnostem na útulnosti a snadněji se udržují. Pokud máte malé děti, bude pro vás nejspíš praktičtější dlažba do koupelny v matném provedení, a to kvůli její přirozeně větší protiskluznosti.

MODERNÍ KOUPELNY

Nabídka obkladů a dlažeb pro moderní koupelny je bohatá. Jde především o obklady a dlažby v imitaci kovu nebo betonu, které jsou jako stvořené pro industriální prostory – a nemusí to být jen koupelna, ale také komerční prostory. Kombinovat můžete řadu formátů a barev. Použijete-li tyto moderní obklady a dlažby, bude vaše koupelna vskutku designová.

OBLÍBENÁ KLASICKÁ KOUPELNA

Jsou to klasické kombinace světlejšího a tmavšího obkladu doplněného listelem, dekorem (velkoplošným, květinovým, geometrickým), různými dekorativními prvky apod. K těmto obkladům se zvlášť vyrábí dlažba, která je barevně vyladěná k obkladům. Vše tvoří dokonalý celek. U těchto materiálů ale doporučujeme použít obklad výhradně na stěnu – kvůli jeho technickým vlastnostem, které dovolují pouze použití jako obklad stěny. U výše uvedených materiálů toto rozdělení není.

JEDNOBAREVNÁ KOUPELNA

Spoustu barevných obkladů a dlažeb máme pro ty, kteří rádi kombinují a vytváří originální výtvory dle vlastní fantazie. Máme v nabídce obklady a dlažbu, u kterých lze kombinovat i různé rozměry dlaždic jedné barvy. Je to díky jejich modularitě – rozměry jsou odstupňovány tak, aby spáry jednotlivých rozměrů byly v jedné rovině. Nabízí se tak ještě více možností pro vlastní tvorbu. Výsledkem může být i ekonomická a současně velmi luxusně působící koupelna.

ico small menu