M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Velkoformátové obklady a dlažby do koupelny

Velkoformátové obklady a dlažby se skvěle hodí jak do všech místností soukromého objektu – domu či bytu, tak i do komerčních prostor – obklad a dlažba recepcí, kanceláří, vstupních hal, schodišť, chodeb apod.  Z každé místnosti vytvoří skutečně designový a luxusní prostor. Použijte je také do koupelny a nebudete litovat.

Série

Zobrazit další dlažby

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
mbkeramika@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Pomůžeme vám s vaší koupelnou.

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na mbkeramika@mbkeramika.cz

 

Proč tedy použít velkoformátové obklady a dlažbu do koupelny? 

Velkoformátové obklady a dlažby mají skvělý design a výborné technické vlastnosti:

  • Mnoho různých designů – dlažba imitující dřevo, kámen, mramor, beton nebo klasické jednobarevné obklady a dlažby
  • Keramická dlažba vede teplo – je proto přímo předurčená pro použití podlahového vytápění, kterým si můžete prohřát chodbu nebo obývák. Použijte ho i do koupelny a bude vás po vykoupání krásně hřát do nohou
  • Možnost pokládky s minimální spárou –pouhých 1-2 mm, prostor je sjednocený a optický vypadá větší
  • Snížení počtu spár – snadnější údržba, méně spár = méně míst k čištění, místnost je hygieničtější. Především v koupelně nebo na toaletě tuto výhodu oceníte.

 

Výběr je velký

Velkoformátové obklady a dlažby u nás naleznete od rozměru 60/120 cm přes 150/150 cm až k úctyhodným 150/300 cm. Všechny tyto velkoformátové obklady a dlažby splňují technické a vzhledové požadavky pro použití do designové koupelny. Některé můžete použít jako obklad stěn i jako dlažbu na podlahu. Některé jsou přímo koupelnové kolekce a je přesně dáno, co je obklad a co dlažba. Barvy jsou dokonale vyladěny. Tyto koupelnové kolekce mají mnoho dekorací, kterými lze ozvláštnit koupelnu:

  • Velkoformátové květinové dekorace – Nemáte v koupelně okno? Velkoplošný dekor vám ho může nahradit. Bude to, jako se dívat přímo do větví stromu nebo do květinového pole. Vyberte si padající kapky vody, mořskou pláž, les, tohle všechno je možné.
  • Moderní 3D dekory – jde o 3D mozaiky, vlnky nebo různé prolisy, které na omak vystupují z obkladu. Vytvořte si designovou koupelnu.
  • Geometrické tvary – čtverce nebo kruhy prolínající se navzájem
  • Mozaiky všemožných tvarů – osmihrany, šestihrany, atypické tvary. Vše co do sebe zapadá, si můžete vyskládat na stěnu a vytvořit tak originální dekoraci.


Koupelnové obklady a dlažby se vyrábí v provedení matném i lesklém. Leštěná dlažba však ve vlhkém a kluzkém prostředí koupelny není vhodná. Hrozí nebezpečí uklouznutí. Naproti tomu se mnoho dlažeb vyrábí také v protiskluzném povrchu, který se skvěle hodí např. do sprchového koutu, ale do celé koupelny.

ico small menu