M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Inspirace bílé koupelny

DATA | bannery | CTA_Banner_MOBIL_final.png DATA | bannery | CTA_Banner_PC_final.png

V této galerii naleznete jak designové fotografie od výrobců, nebo také vizualizace, tak skutečné realizace našich zákazníků. Více o bílých obkladech do koupelny se můžete dočíst níže pod fotogalerií inspirací.

S bílou barvou koupelnových obkladů se dá doslova kouzlit. Koupelna bude díky nim nadčasová a také bude působit opticky větší. V textu níže se dočtete o bílých obkladech a dlažbách více informací a najdete v něm spoustu inspirace pro bílé koupelny. Všechny produkty našeho sortimentu můžete nakoupit online.

Bílé obklady jsou univerzální a v koupelně se stanou dokonalým základem pro ostatní barvy

Snad neexistuje na světě univerzálnější barva, než je právě bílá, která se stane doslova královnou každé koupelny. Bílá koupelna bude vždy nadčasová, elegantní a moderní. Bílé obklady a dlažby se v koupelně stanou dokonalým základem pro ostatní barvy. Dají se kombinovat s jakoukoliv jinou barvou obkladů a dlažeb, a také s různými barvami koupelnového vybavení, jako jsou vany, baterie, nábytek či umyvadla.

Jak bude bílá koupelna působit v kombinaci s jinými barvami? Její atmosféru dotvoří třeba barevné dekorace

V kombinaci s tmavšími barvami obkladů či dlažby, jako je černá nebo tmavě hnědá, bude koupelna působit luxusně, společně se světlými barvami – béžovou, smetanovou, šedou či světle modrou, získá jas a hloubku. Bílé koupelnové obklady dokážou v koupelně vyniknout i samostatně, jen je třeba dávat pozor na to, aby nepůsobily příliš sterilně. Bílé obklady vhodně doplní a oživí také barevné dekorace, což mohou být koupelnové předložky, ručníky, poličky či zrcadlo. To všechno jsou důležité detaily, které umocní celkový dojem z koupelny.

Bílá koupelna může mít mnoho tváří. Její design se odvíjí například od rozměru obkladů, jejich povrchu a zvolených dekorů

Bílé koupelnové obklady představují perfektní řešení pro malé, středně i velké prostory. Větším koupelnám dodají nádech luxusu, menší koupelny opticky zvětší a prosvětlí. Obklady v bílé barvě jsou dostupné v řadě rozměrů – od 20x30 cm, přes 20x50 cm, 25x75 cm až po velkoformátové obklady v rozměrech 60x120 cm, 100x100 cm, 120×120 cm a další.

Bílá koupelna s obklady s povrchem v lesku bude působit stylově a luxusně. Obklady v matu budou v koupelně známkou čistoty, jednoduchosti a elegance. Součástí kolekcí bílých obkladaček bývají nejrůznější dekorace z keramiky – jsou to mozaiky, obklady s patchworkovými, geometrickými, květinovými a mnoha dalšími vzory. Některé z nich mají plastický 3D povrch. Koupelna tak může mít nespočet tváří.

O celkovém vyznění koupelny rozhodne také to, s jakými dalšími designovými prvky se bílé kachličky zkombinují

Díky své univerzálnosti jsou bílé obklady vhodné pro každý styl. O celkovém designu rozhodne každý detail. Nejen rozměr obkladu, jeho povrch, či kombinace s vanou, bateriemi, nábytkem nebo umyvadly. Ale také to, jaký bude celkový design bílých obkladů a s jakými dalšími styly obkladů a dlažeb je budete kombinovat.

    • Chtěli byste svou bílou koupelnu obléci do chladnějšího, minimalistického stylu? Máme pro vás řešení: Bílé obklady zkombinujte s dlažbou v imitaci cementové stěrky.
    • Líbí se vám spíše útulný, rustikální styl? Pak není nic jednoduššího než doplnit bílé obklady a dlažbou v imitaci dřeva či kamene.
    • Preferujete retro styl? Doplňte bílé obklady s dlažbou s výraznými, doslova dech beroucími retro vzory.
    • Upřednostňujete luxusní styl? Nejlepším řešením budou bílé koupelnové obklady v imitaci mramoru.

Chtěli byste poradit, jaký typ obkladu a dlažby bude pro vaši bílou koupelnu nejvhodnější? Rádi vám poskytneme tipy, rady a další koupelnové inspirace a seznámíme vás s nejnovějšími trendy v oblasti koupelen. Doporučíme vám také vhodné koupelnové vybavení – vanu, baterie, umyvadlo nebo nábytek. Ať už zařizujete novou koupelnu nebo plánujete rekonstrukci.