Fotogalerie bílých koupelen

DATA | bannery | CTA_Banner_MOBIL_final.png DATA | bannery | CTA_Banner_PC_final.png

V této galerii naleznete jak designové inspirační fotografie od výrobců, tak fotografie ze skutečných realizací našich zákazníků a vizualizace. Více o bílých obkladech do koupelny se můžete dočíst níže pod fotogalerií inspirací.

Barva
Styl
Formát

S bílou barvou koupelnových obkladů se dá doslova kouzlit. Koupelna bude díky nim nadčasová a také bude působit opticky větší. V textu níže se dočtete o bílých obkladech a dlažbách více informací a najdete v něm spoustu inspirace pro bílé koupelny. Všechny produkty našeho sortimentu můžete nakoupit online.

Bílé obklady jsou univerzální a v koupelně se stanou dokonalým základem pro ostatní barvy

>

Snad neexistuje na světě univerzálnější barva, než je právě bílá, která se stane doslova královnou každé koupelny. Bílá koupelna bude vždy nadčasová, elegantní a moderní. Bílé obklady a dlažby se v koupelně stanou dokonalým základem pro ostatní barvy. Dají se kombinovat s jakoukoliv jinou barvou obkladů a dlažeb, a také s různými barvami koupelnového vybavení, jako jsou vany, baterie, nábytek či umyvadla.

Jak bude bílá koupelna působit v kombinaci s jinými barvami? Její atmosféru dotvoří třeba barevné dekorace

>

V kombinaci s tmavšími barvami obkladů či dlažby, jako je černá nebo tmavě hnědá, bude koupelna působit luxusně, společně se světlými barvami – béžovou, smetanovou, šedou či světle modrou, získá jas a hloubku. Bílé koupelnové obklady dokážou v koupelně vyniknout i samostatně, jen je třeba dávat pozor na to, aby nepůsobily příliš sterilně. Bílé obklady vhodně doplní a oživí také barevné dekorace, což mohou být koupelnové předložky, ručníky, poličky či zrcadlo. To všechno jsou důležité detaily, které umocní celkový dojem z koupelny.

Bílá koupelna může mít mnoho tváří. Její design se odvíjí například od rozměru obkladů, jejich povrchu a zvolených dekorů

>

Bílé koupelnové obklady představují perfektní řešení pro malé, středně i velké prostory. Větším koupelnám dodají nádech luxusu, menší koupelny opticky zvětší a prosvětlí. Obklady v bílé barvě jsou dostupné v řadě rozměrů – od 20x30 cm, přes 20x50 cm, 25x75 cm až po velkoformátové obklady v rozměrech 60x120 cm, 100x100 cm, 120×120 cm a další.

Bílá koupelna s obklady s povrchem v lesku bude působit stylově a luxusně. Obklady v matu budou v koupelně známkou čistoty, jednoduchosti a elegance. Součástí kolekcí bílých obkladaček bývají nejrůznější dekorace z keramiky – jsou to mozaiky, obklady s patchworkovými, geometrickými, květinovými a mnoha dalšími vzory. Některé z nich mají plastický 3D povrch. Koupelna tak může mít nespočet tváří. . Nahlédněte do naší inspirační fotogalerie, může vám pomoci získat tipy pro vaši koupelnu.

O celkovém vyznění koupelny rozhodne také to, s jakými dalšími designovými prvky se bílé kachličky zkombinují

>

Díky své univerzálnosti jsou bílé obklady vhodné pro každý styl. O celkovém designu rozhodne každý detail. Nejen rozměr obkladu, jeho povrch, či kombinace s vanou, bateriemi, nábytkem nebo umyvadly. Ale také to, jaký bude celkový design bílých obkladů a s jakými dalšími styly obkladů a dlažeb je budete kombinovat.

    • Chtěli byste svou bílou koupelnu obléci do chladnějšího, minimalistického stylu? Máme pro vás řešení: Bílé obklady zkombinujte s dlažbou v imitaci cementové stěrky.
    • Líbí se vám spíše útulný, rustikální styl? Pak není nic jednoduššího než doplnit bílé obklady a dlažbou v imitaci dřeva či kamene.
    • Preferujete retro styl? Doplňte bílé obklady s dlažbou s výraznými, doslova dech beroucími retro vzory.
    • Upřednostňujete luxusní styl? Nejlepším řešením budou bílé koupelnové obklady v imitaci mramoru.

Chtěli byste poradit, jaký typ obkladu a dlažby bude pro vaši bílou koupelnu nejvhodnější? Rádi vám poskytneme tipy, rady a další koupelnové inspirace a seznámíme vás s nejnovějšími trendy v oblasti koupelen. Doporučíme vám také vhodné koupelnové vybavení – vanu, baterie, umyvadlo nebo nábytek. Ať už zařizujete novou koupelnu nebo plánujete rekonstrukci. Rádi vám poskytneme další fotografie, či vytvoříme 3D grafický návrhTaké si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru.