M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Vodovodní baterie

Výběr správné vodovodní baterie je pro koupenu velmi důležitý. Správná vodovodní baterie nám totiž při mytí může poskytnout komfort, který hledáme a potřebujeme. Máme pro vás celou řadu baterií – s různými typy proudů vody, v různých barvách, provedeních povrchu, velikostech či možnostech instalace. Některé baterie jsou úsporné a mohou pomoci šetřit náklady na vodu. Jiné baterie mají také vytříbený design, protože je výrobci tvoří ve spolupráci s renomovanými návrháři. Rádi vám pomůžeme vybrat tu pravou baterii pro vaši koupelnu. V textu níže, pod přehledem sortimentu, se můžete inspirovat realizacemi koupelen našich zákazníků a dozvědět se o vodovodních bateriích více informací.

Série vodovodních baterií

Zobrazit všechny baterie (1)

Co se v následujících řádcích dozvíte?

 1. Jak vypadají některé z realizací koupelen našich zákazníků
 2. Proč je důležité řešit s námi výběr vodovodní baterie
 3. Jaké designové vodovodní baterie se mohou stát klenotem vaší koupelny
 

Inspirujte se realizacemi koupelen našich zákazníků

Když k černému obkladu a dlažbě s efektním podsvícením bohatě postačuje jednoduchá vodovodní baterie…

Pokud se jednoduchost skombinuje s nápaditostí a špetkou odvahy, výsledek bude stát za to! Důkazem toho je nová koupelna u jednoho z našich zákazníků. Ten měl poměrně střídmé požadavky na vodovodní baterii – k umyvadlům v koupelně upřednostnil jednoduchou pákovou baterii v chromovém provedení. Ostatní zařizovací předměty jsou už ale odvážnější. Jemnou extravaganci koupelně dodává červené podsvícení pod umyvadlovou skříňkou, kolem zrcadla a v nice u vany. Koupelna je od hlavy až k patě oblečená do černé barvy pomocí obkladu a dlažby Officine.

 
 

Jak se vám tato červeno-černá koupelna líbí? Kontaktujte nás a rádi vám navrhneme podobné řešení. Můžeme vám pomoci vybrat nejen vhodnou vodovodní baterii, ale také koupelnový obklad, dlažbu a další zařizovací předměty do koupelny.

 
 

Podomítkové baterie tvoří dokonalou harmonii s šedými obklady a dlažbou

Dvě elegantní koupelny v šedých barvách má od nás doma jedna z našich zákaznic.  K elegantním čistým liniím koupelny se skvěle hodí moderní baterie v chromovém provedení – k umyvadlu na desku, k vaně i do sprchového koutu zákaznice zvolila podomítkové baterie. Ze sprchy ve sprchovém koutu voda při sprchování tryská jako z vodopádu.

 
 

Vodovodní baterie dokonale ladí s obklady a dlažbou Urbanature v jemné imitaci kamene. Ve sprchovém koutu a v nice u umyvadla je položena mozaika Four seasons v šedé barvě.  Prostor za vanou zdobí dlažba v imitaci dřeva  Assi d´Alpe. Více o realizaci této koupelny si můžete přečíst v článku Koupelny v šedých barvách: Pochybnosti rychle vystřídalo nadšení.

 
 

Koupelna, ze které i díky kohoutkové sprchové baterii v retro stylu dýchá atmosféra starých časů

Při pohledu na fotografii níže srdce každého milovníka provence stylu neboli vintage stylu zaplesá radostí! Jedna z našich zákaznic dodala své koupelně pomocí vany, záchodu a dalších zařizovacích předmětů a koupelnových doplňků autentický starobylý nádech.

 
 

Nostalgie a atmosféra starých časů z koupelny doslova dýchá i díky kohoutkové sprchové baterii v retro stylu, která připomíná staré telefonní sluchátko. Na podlaze a kolem vany je položena dlažba v imitaci dřeva Vintage s patchworkovým dekorem.

 
 

Chtěli byste podobnou koupelnu? Obraťte se na nás a pomůžeme vám ji vyšperkovat tak, aby měla ten pravý nostalgický šmrnc.

 

Proč je důležité řešit s námi výběr vodovodní baterie?

Čert aby se v nich vyznal. Nejspíš to si řada lidí říká při výběru vodovodní baterie do koupelny či kuchyně. Dnešní moderní baterie mají totiž celou řadu designů a funkcí, ve kterých může být těžké orientovat se. Jinou baterii je třeba zvolit k umyvadlu a jinou k vaně či sprchovému koutu. Někdo hledá úspornou baterii, která bude šetřit vodu, další designovou baterii v retro stylu, jiný ultramoderní baterii se speciálními funkcemi a masážním systémem.

 
Designová vodovodní baterie Starck Organic.
 

Jak si s výběrem baterie nedělat zbytečně těžkou hlavu? Obraťte se na specialisty, kteří vám doporučí vhodnou vodovodní baterii na míru.

Jak vám s výběrem vodovodní baterie pomůžeme u nás v M.B.KERAMICE?

  • Sdělíte nám vaše požadavky na design či funkce vodovodní baterie a stanovený rozpočet. Na základě toho vám doporučíme k výběru ty nejlepší vodovodní baterie přímo dle vašich požadavků.
  • Ušetříte spoustu času, který byste sami věnovali hledání té nejvhodnější vodovodní baterie do vaší koupelny
  • Můžeme vám také pomoci sladit vodovodní baterii s koupelnovými obklady a dlažbou, umyvadlem, vanou či sprchovým koutem a dalšími doplňky a zařizovacími předměty  v koupelně
 
Vodovodní baterie Montreux v retro stylu.
 

Jak se na nás můžete při výběru vodovodní baterie obrátit?

  • osobně - v jednom z našich pěti studií.
  • online na chatudostanete okamžitou odpověď, v pracovních dnech i ve večerních hodinách. Pro inspiraci vám můžeme poslat fotografie či videa vodovodních baterií. Prostřednictvím chatu od nás nakupují vodovodní baterie, vany, toalety, sprchové kouty, bidety i další koupelnové vybavení zákazníci z celé republiky.
 
Elegantní vodovodní baterie Starck.
 

Seznamte se s designovými vodovodními bateriemi, které se stanou klenotem koupelny

Některé vodovodní baterie jsou ve světě koupelen skutečnou lahůdkou. Svým provedením působí jako drahý šperk a vy máte chuť zamknout je do vitríny a vystavit na obdiv. Byla by to však škoda. Tyto vodovodní baterie mají totiž kromě dokonalého designu také řadu skvělých funkcí, které při používání v koupelně oceníte.

 
Voda, které teče z baterie, má vodopádový efekt.
 

Někteří výrobci vodovodních baterií spolupracují při jejich navrhování s renomovanými designéry. Výsledkem této spolupráce jsou až neuvěřitelně krásné baterie v v ultramoderním stylu, v rustikálním a vintage stylu a mnoha dalších. Někdy designér vytvoří k vodovodní baterii také umyvadlo či vanu. A když se navíc ještě sanita a baterie sladí s koupelnovým nábytkem a dalšími doplňky, podlomí se vám z takové koupelny kolena!

Rádi vám pomůžeme vybrat do koupelny nejen vodovodní baterii, ale i vanu, nebo umyvadlo a vše sladit s obklady a dlažbou.

 
Vodovodní a sprchové baterie vynikají v koupelně v retro stylu.
 

Jedním z výrobců, který při vývoji a navrhování vodovodních a sprchových baterií spolupracuje s designéry, je firma Hansgrohe. Níže vám pro inspiraci představíme tři vodovodní baterie ze serie Axor od Hansgrohe.

 

1. Tekoucí voda z vodovodní baterie připomíná vodopád uprostřed panenské přírody

Když z této vodovodní nebo sprchové baterie teče voda, připomíná vodopád, který se má stát rájem pro naše smysly. Vodovodní baterii Massaud pro Axor navrhl francouzský architekt a designér Jean-Marie Massaud. Vodovodní baterie má symbolizovat spojení člověka s nedotčenou přírodou a navodit mysl k pokoji a rozjímání. Vodovodní baterie Massaud zároveň ctí moderní trendy – má ultramoderní tvary a křivky. Tato vodovodní baterie se pyšní také hospodárnou spotřebu vody – 4 litry za minutu.

 
Tekoucí voda z vodovodní baterie Massaud připomíná vodopád.
 

2. Vodovodní baterie v retro stylu dokonale navodí atmosféru 20. let minulého století

„Opravdu se nacházím v moderním tisíciletí?“ To si nejspíš budete říkat, když vstoupíte do koupelny, které bude vévodit kohoutková vodovodní baterie Carlton v retro stylu. Vodovodní baterie má chrómový anebo chrómovo-zlatý povrch a je inspirována 20. léty minulého století. V koupelně vytvoří atmosféru, jaká panovala v luxusních hotelech tehdejší doby. Krása této vodovodní baterie bude ve vaší koupelně věcná. A když se zkombinuje s umyvadlem, či vanou ve stejném stylu, to bude teprve podívaná!

 
Vodovodní baterie Carlton v retro stylu.
 

3. Neoklasická baterie s hranatě-oblými prvky přináší do koupelny hru světla

Opravdovým mistrovským dílem je vodovodní baterie Citterio. Svým provedením přenese svého majitele do období neoklasicizmu 30. let minulého století, který byl architektonickým trendem v Itálii. Vodovodní baterii pro Axor navrhl populární italský architekt Antonio Citterio. Vodovodní baterie má až 15 povrchových úprav a každá může být v koupelně mistrovským dílem! Vodovodní baterie Citterio mají hranatý design s oblými prvky a dokonale se na nich odráží světlo, což působí monumentálně. Při koupeli či mytí rukou si budete připadat jako hvězda filmového plátna.

 
Vodovodní baterie Citterio je inspirována neoklasicismem.
 
ico small menu
    Umíme to bez prodejny