M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Vodovodní baterie

Výběr správné vodovodní baterie je pro koupenu velmi důležitý. Správná vodovodní baterie nám totiž při mytí může poskytnout komfort, který hledáme a potřebujeme. Máme pro vás celou řadu baterií – s různými typy proudů vody, v různých barvách, provedeních povrchu, velikostech či možnostech instalace. Některé baterie jsou úsporné a mohou pomoci šetřit náklady na vodu. Jiné baterie mají také vytříbený design, protože je výrobci tvoří ve spolupráci s renomovanými návrháři. Rádi vám pomůžeme vybrat tu pravou baterii pro vaši koupelnu. V textu níže, pod přehledem sortimentu, se můžete inspirovat realizacemi koupelen našich zákazníků a dozvědět se o vodovodních bateriích více informací.

Série vodovodních baterií

Zobrazit všechny baterie (1)

Co se v následujících řádcích dozvíte?

 1. Jak vypadají některé z realizací koupelen našich zákazníků
 2. Proč je důležité řešit s námi výběr vodovodní baterie
 3. Jaké designové vodovodní baterie se mohou stát klenotem vaší koupelny
 

Inspirujte se realizacemi koupelen našich zákazníků

Když k černému obkladu a dlažbě s efektním podsvícením bohatě postačuje jednoduchá vodovodní baterie…

Pokud se jednoduchost skombinuje s nápaditostí a špetkou odvahy, výsledek bude stát za to! Důkazem toho je nová koupelna u jednoho z našich zákazníků. Ten měl poměrně střídmé požadavky na vodovodní baterii – k umyvadlům v koupelně upřednostnil jednoduchou pákovou baterii v chromovém provedení. Ostatní zařizovací předměty jsou už ale odvážnější. Jemnou extravaganci koupelně dodává červené podsvícení pod umyvadlovou skříňkou, kolem zrcadla a v nice u vany. Koupelna je od hlavy až k patě oblečená do černé barvy pomocí obkladu a dlažby Officine.

 
 

Jak se vám tato červeno-černá koupelna líbí? Kontaktujte nás a rádi vám navrhneme podobné řešení. Můžeme vám pomoci vybrat nejen vhodnou vodovodní baterii, ale také koupelnový obklad, dlažbu a další zařizovací předměty do koupelny.

 
 

Podomítkové baterie tvoří dokonalou harmonii s šedými obklady a dlažbou

Dvě elegantní koupelny v šedých barvách má od nás doma jedna z našich zákaznic.  K elegantním čistým liniím koupelny se skvěle hodí moderní baterie v chromovém provedení – k umyvadlu na desku, k vaně i do sprchového koutu zákaznice zvolila podomítkové baterie. Ze sprchy ve sprchovém koutu voda při sprchování tryská jako z vodopádu.

 
 

Vodovodní baterie dokonale ladí s obklady a dlažbou Urbanature v jemné imitaci kamene. Ve sprchovém koutu a v nice u umyvadla je položena mozaika Four seasons v šedé barvě.  Prostor za vanou zdobí dlažba v imitaci dřeva  Assi d´Alpe. Více o realizaci této koupelny si můžete přečíst v článku Koupelny v šedých barvách: Pochybnosti rychle vystřídalo nadšení.

 
 

Koupelna, ze které i díky kohoutkové sprchové baterii v retro stylu dýchá atmosféra starých časů

Při pohledu na fotografii níže srdce každého milovníka provence stylu neboli vintage stylu zaplesá radostí! Jedna z našich zákaznic dodala své koupelně pomocí vany, záchodu a dalších zařizovacích předmětů a koupelnových doplňků autentický starobylý nádech.

 
 

Nostalgie a atmosféra starých časů z koupelny doslova dýchá i díky kohoutkové sprchové baterii v retro stylu, která připomíná staré telefonní sluchátko. Na podlaze a kolem vany je položena dlažba v imitaci dřeva Vintage s patchworkovým dekorem.

 
 

Chtěli byste podobnou koupelnu? Obraťte se na nás a pomůžeme vám ji vyšperkovat tak, aby měla ten pravý nostalgický šmrnc.

 

Proč je důležité řešit s námi výběr vodovodní baterie?

Čert aby se v nich vyznal. Nejspíš to si řada lidí říká při výběru vodovodní baterie do koupelny či kuchyně. Dnešní moderní baterie mají totiž celou řadu designů a funkcí, ve kterých může být těžké orientovat se. Jinou baterii je třeba zvolit k umyvadlu a jinou k vaně či sprchovému koutu. Někdo hledá úspornou baterii, která bude šetřit vodu, další designovou baterii v retro stylu, jiný ultramoderní baterii se speciálními funkcemi a masážním systémem.

 
Designová vodovodní baterie Starck Organic.
 

Jak si s výběrem baterie nedělat zbytečně těžkou hlavu? Obraťte se na specialisty, kteří vám doporučí vhodnou vodovodní baterii na míru.

Jak vám s výběrem vodovodní baterie pomůžeme u nás v M.B.KERAMICE?

  • Sdělíte nám vaše požadavky na design či funkce vodovodní baterie a stanovený rozpočet. Na základě toho vám doporučíme k výběru ty nejlepší vodovodní baterie přímo dle vašich požadavků.
  • Ušetříte spoustu času, který byste sami věnovali hledání té nejvhodnější vodovodní baterie do vaší koupelny
  • Můžeme vám také pomoci sladit vodovodní baterii s koupelnovými obklady a dlažbou, umyvadlem, vanou či sprchovým koutem a dalšími doplňky a zařizovacími předměty  v koupelně
 
Vodovodní baterie Montreux v retro stylu.
 

Jak se na nás můžete při výběru vodovodní baterie obrátit?

  • osobně - v jednom z našich pěti studií.
  • online na chatudostanete okamžitou odpověď, v pracovních dnech i ve večerních hodinách. Pro inspiraci vám můžeme poslat fotografie či videa vodovodních baterií. Prostřednictvím chatu od nás nakupují vodovodní baterie, vany, toalety, sprchové kouty, bidety i další koupelnové vybavení zákazníci z celé republiky.
 
Elegantní vodovodní baterie Starck.
 

Seznamte se s designovými vodovodními bateriemi, které se stanou klenotem koupelny

Některé vodovodní baterie jsou ve světě koupelen skutečnou lahůdkou. Svým provedením působí jako drahý šperk a vy máte chuť zamknout je do vitríny a vystavit na obdiv. Byla by to však škoda. Tyto vodovodní baterie mají totiž kromě dokonalého designu také řadu skvělých funkcí, které při používání v koupelně oceníte.

 
Voda, které teče z baterie, má vodopádový efekt.
 

Někteří výrobci vodovodních baterií spolupracují při jejich navrhování s renomovanými designéry. Výsledkem této spolupráce jsou až neuvěřitelně krásné baterie v v ultramoderním stylu, v rustikálním a vintage stylu a mnoha dalších. Někdy designér vytvoří k vodovodní baterii také umyvadlo či vanu. A když se navíc ještě sanita a baterie sladí s koupelnovým nábytkem a dalšími doplňky, podlomí se vám z takové koupelny kolena!

Rádi vám pomůžeme vybrat do koupelny nejen vodovodní baterii, ale i vanu, nebo umyvadlo a vše sladit s obklady a dlažbou.

 
Vodovodní a sprchové baterie vynikají v koupelně v retro stylu.
 

Jedním z výrobců, který při vývoji a navrhování vodovodních a sprchových baterií spolupracuje s designéry, je firma Hansgrohe. Níže vám pro inspiraci představíme tři vodovodní baterie ze serie Axor od Hansgrohe.

 

1. Tekoucí voda z vodovodní baterie připomíná vodopád uprostřed panenské přírody

Když z této vodovodní nebo sprchové baterie teče voda, připomíná vodopád, který se má stát rájem pro naše smysly. Vodovodní baterii Massaud pro Axor navrhl francouzský architekt a designér Jean-Marie Massaud. Vodovodní baterie má symbolizovat spojení člověka s nedotčenou přírodou a navodit mysl k pokoji a rozjímání. Vodovodní baterie Massaud zároveň ctí moderní trendy – má ultramoderní tvary a křivky. Tato vodovodní baterie se pyšní také hospodárnou spotřebu vody – 4 litry za minutu.

 
Tekoucí voda z vodovodní baterie Massaud připomíná vodopád.
 

2. Vodovodní baterie v retro stylu dokonale navodí atmosféru 20. let minulého století

„Opravdu se nacházím v moderním tisíciletí?“ To si nejspíš budete říkat, když vstoupíte do koupelny, které bude vévodit kohoutková vodovodní baterie Carlton v retro stylu. Vodovodní baterie má chrómový anebo chrómovo-zlatý povrch a je inspirována 20. léty minulého století. V koupelně vytvoří atmosféru, jaká panovala v luxusních hotelech tehdejší doby. Krása této vodovodní baterie bude ve vaší koupelně věcná. A když se zkombinuje s umyvadlem, či vanou ve stejném stylu, to bude teprve podívaná!

 
Vodovodní baterie Carlton v retro stylu.
 

3. Neoklasická baterie s hranatě-oblými prvky přináší do koupelny hru světla

Opravdovým mistrovským dílem je vodovodní baterie Citterio. Svým provedením přenese svého majitele do období neoklasicizmu 30. let minulého století, který byl architektonickým trendem v Itálii. Vodovodní baterii pro Axor navrhl populární italský architekt Antonio Citterio. Vodovodní baterie má až 15 povrchových úprav a každá může být v koupelně mistrovským dílem! Vodovodní baterie Citterio mají hranatý design s oblými prvky a dokonale se na nich odráží světlo, což působí monumentálně. Při koupeli či mytí rukou si budete připadat jako hvězda filmového plátna.

 
Vodovodní baterie Citterio je inspirována neoklasicismem.
 

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít