Designové vodovodní baterie

Designové vodovodní baterie jsou ve světě koupelen skutečnou lahůdkou. Vypadají jako luxusní šperk. Až je má člověk chuť zamknout do vitríny a vystavit na obdiv. Byla by to však škoda. Stylové baterie mají totiž nejen krásný design. Ale také řadu užitečných funkcí, jako je značná úspora vody či různé typy proudů tekoucí vody. Výrobci luxusních baterií obvykle spolupracují při jejich navrhovaní s renomovanými designéry. Když se navíc tyto baterie sladí s nábytkem a dalšími doplňky, podlomí se každému z takové koupelny kolena! Inspirujte se, jaké baterie se mohou stát klenotem vaší koupelny.

Série vodovodních baterií

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online

Možnosti v sortimentu designových vodovodních baterií

>

Na výrobu luxusních baterií se specializuje zejména koncern Hansgrohe, pod který spadají designové značky Hansgrohe a Axor. Výsledkem spolupráce s renomovaným designérem jsou až neuvěřitelně krásné baterie v ultramoderním, či vintage, retro a v jiném stylu. Každý si tak může vybrat to nejlepší řešení.

Rádi vám pomůžeme stylové umyvadlové, dřezové či vanové baterie sladit s koupelnovým nábytkem, sanitární keramikou či koupelnovými obklady a dlažbou. Můžeme vám také doporučit vhodné baterie do vany či sprchy. Zejména do spchových koutů se hodí velice elegantní podomítkové baterie, které v koupelně působí luxusně a navíc šetří prostor.

Jak našim zákazníkům pomáháme zařizovat stylové koupelny? Inspirovat se můžete naší zákaznicí, která si od nás celou luxusní koupelnu vybrala online z pohodlí svého domova. Více se dočtete v článku Mramorová koupelna. Uvidíte v něm také fotografie koupelny naší zákaznice.

Luxusní vodovodní baterie od firmy Hansgrohe se jmenuje Axor Starck Organic. | Možnosti v sortimentu designových vodovodních baterií
Luxusní vodovodní baterie od firmy Hansgrohe se jmenuje Axor Starck Organic.

1. Voda, která teče z luxusní baterie, připomíná tekoucí vodopád uprostřed panenské přírody

Když z této luxusní baterie teče voda, připomíná vodopád, který se má stát rájem pro naše smysly. Umyvadlové, vanové, sprchové a bidetové baterie Massaud pro Axor navrhl francouzský architekt a designér Jean-Marie Massaud. Stylová baterie má symbolizovat spojení člověka s nedotčenou přírodou a navodit mysl k pokoji a rozjímání. Baterie zároveň ctí moderní trendy – má ultramoderní tvary a křivky. Má také hospodárnou spotřebu vody – 4 litry za minutu.

Voda, tekoucí  z luxusní baterie Hansgrohe Axor Massaud, připomíná vodopád. | 1. Voda, která teče z luxusní baterie, připomíná tekoucí vodopád uprostřed panenské přírody
Voda, tekoucí z luxusní baterie Hansgrohe Axor Massaud, připomíná vodopád.

2. Stylová baterie v retro stylu v koupelně dokonale navodí atmosféru 20. let minulého století

„Opravdu se nacházím v moderním tisíciletí?“ To si nejspíš budete říkat, když vstoupíte do koupelny, které bude vévodit baterie Montreux v retro stylu. Designová baterie pro umyvadla, vany či sprchy je inspirována průmyslově vyráběnými bateriemi z počátku 20. století. V koupelně vytvoří atmosféru, jaká panovala v luxusních hotelech tehdejší doby. Krása této stylové baterie bude ve vaší koupelně věcná. A když se zkombinuje s umyvadlem, či vanou ve stejném stylu, to bude teprve podívaná!

Designová baterie od firmy Hansgrohe Axor Montreux v retro stylu a v povrchu chrom. | 2. Stylová baterie v retro stylu v koupelně dokonale navodí atmosféru 20. let minulého století
Designová baterie od firmy Hansgrohe Axor Montreux v retro stylu a v povrchu chrom.

3. Neoklasická designová baterie s hranatě-oblými prvky přináší do koupelny hru světla

Opravdovým mistrovským dílem je stylová baterie Citterio. Svým provedením přenese svého majitele do období neoklasicizmu 30. let minulého století, který byl architektonickým trendem v Itálii. Designovou baterii do vany, sprchy, umyvadla či k bidetu pro Axor navrhl populární italský architekt Antonio Citterio. Baterie má až 15 povrchových úprav a každá může být v koupelně mistrovským dílem! Baterie Citterio mají hranatý design s oblými prvky a dokonale se na nich odráží světlo, což působí monumentálně. Při koupeli či mytí rukou si budete připadat jako hvězda filmového plátna.

Designová baterie firmy Hansgrohe Axor Citterio je inspirována neoklasicismem. | 3. Neoklasická designová baterie s hranatě-oblými prvky přináší do koupelny hru světla
Designová baterie firmy Hansgrohe Axor Citterio je inspirována neoklasicismem.
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme