Inspirace pro kanceláře a pracovny

Mobil-banner-CTA-plain-interier Banner-CTA-plain-interier

Ve fotogalerii kanceláří a pracoven níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi. Naleznete zde jak designové inspirační fotografie od výrobců, tak fotografie ze skutečných realizací našich zákazníků a vizualizace.

Barva
Styl
Formát

Kanceláře a pracovny jsou obvykle místem, kde trávíme většinu pracovního týdne. Jejich prostor by proto měl být v ideálním případě zařízen tak, aby se v něm pracovalo co nejlépe. Měl by tedy odpovídat vašemu stylu a vkusu. Rozhodující vliv na celkový design pracovny a kanceláře má nejen pracovní stůl, židle, poličky či knihovna, ale také podlahy a stěny. Keramické dlažby a obklady mají kromě vynikajících technických vlastností také spoustu překrásných designů. Prakticky neexistuje atmosféra, kterou by keramická dlažba a obklady nedokázaly vytvořit.

Keramické dlažby a obklady se dnes vyrábí nejmodernějšími technologiemi digitálního tisku, které jim dokáží přinést jakoukoliv podobu. Výsledkem dokonalého procesu výroby jsou keramické imitace přírodních a tradičních materiálů, jako jsou kámen, mramor, dřevo, kov či beton, které jsou často zcela nerozeznatelné od svých předloh.

Z různých imitací, vzorů, barev a povrchových úprav si každý vybere tu svoji „srdcovku.“ Váš prostor pro práci – ať už zařizujete domácí pracovnu či kancelář ve firmě, může získat moderní, rustikální, luxusní, vintage či provence nádech… Je jen na vás, jaký styl zvolíte. Rádi vám poskytneme rady, tipy a návrhy řešení vaší kanceláře či pracovny tak, aby přesně splňovala vaše představy a odpovídala stylu, který se vám líbí. Můžeme vám také poslat další inspirační fotogalerie – nebudou chybět konkrétní realizace našich zákazníků.

Součástí kolekcí keramických dlažeb a obkladů jsou často dekorace z keramiky, které se dají použít jako obklady na stěnu. Tyto dekorace mají patchworkové, geometrické, květinové či jiné vzory. Příklad: na podlahu kanceláře či domácí pracovny můžete použít třeba dlažbu v imitaci betonu a jako obklad na stěnu dekorace ve tvaru hexagonů, které budou součástí kolekce dané dlažby. Možností je celá řada – požádejte nás o inspirace, fotogalerie a návrhy řešení pro váš domácí či kancelářský prostor. Rádi vám vytvoříme 3D grafický návrh. Také si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru. 

Jak se dají nejen v kancelářích a pracovnách, ale i v jiných částech interiéru, jako je obývák, či kuchyně, dlažby využít? Spoustu inspirace a stylové fotografie najdete v článcích Využití dlažby v imitaci mramoru a Využití dlažby v imitaci kamene. Stejným způsobem se dají v interiéru využít i jiné dlažby. Zvolený design dlažby můžete nechat položit nejen na podlahu, ale také jako obklad na stěnu kanceláře či domácí pracovny. Dlažby se dnes využívají také jako obklady na stěny zcela běžně.

Dokonale vykreslená struktura přírodního materiálu, jako je kámen či mramor, nejdokonaleji vynikne na obkladech a dlažbách ve velkých formátech. Velkoformátové obklady a dlažby dokážou s interiérem divy a mají spoustu přínosných vlastností. Více se dočtete v článku Výhody velkoformátových obkladů a dlažeb pro interiér.

Na stěnu pracovny či kanceláře se dají použít také designové mozaiky nebo běžné obklady do koupelny,  které nacházejí uplatnění také v kuchyni, v obýváku a v dalších částech interiéru.  Celkový styl prostoru pro práci podtrhne také nábytek, stůl, židle a další vybavení.

Neváhejte si říci o další inspirační fotografie. Díky nim budete moci nejlépe posoudit, jaký design dlažby a obkladu bude nejvhodnějším řešením nejen pro váš home office, ale také třeba jiný pokoj, nebo dokonce celý dům.

Moderní keramické obklady a dlažby se snadno čistí – stačí je vytírat prostředkem na keramickou dlažbu. A to je ve srovnání s jinými podlahami jejich neocenitelná výhoda. Dlažby si také výborně rozumějí s podlahovým vytápěním.