Inspirace designové koupelny

DATA | bannery | CTA_Banner_MOBIL_final.png DATA | bannery | CTA_Banner_PC_final.png

V galerii níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi designových koupelen. Naleznete zde jak designové inspirační fotografie od výrobců, tak fotografie ze skutečných realizací našich zákazníků a vizualizace. Více o designových koupelnách se můžete dočíst níže pod fotogalerií inspirací.

Barva
Styl
Formát

Design, rozměr a povrch obkladů a dlažby rozhodnou o celkové atmosféře koupelny

>

O tom, jestli bude koupelna designovým šperkem vašeho bytu či domu, rozhodne každý detail. Ze začátku je třeba zaměřit se na velmi důkladný výběr designu obkladů a dlažby, které rozhodnou o celkovém dojmu z koupelny. Vybrat můžete prakticky jakýkoliv design kachliček a dlažby, jako například imitace kamene, mramoru, dřeva, betonu či barevné obklady a mozaiky. Výzvou je však kombinování designů, jež vyžaduje designérský cit – rádi vám se vším pomůžeme. V designové koupelně je možné odvážně kombinovat dva nebo tři designy – jako třeba keramické imitace mramoru s imitacemi dřeva a barevnými koupelnovými obklady.

Další možnosti, které ovlivní vzhled, přináší kombinace rozměrů koupelnového obkladu a dlažby. Na podlahu můžete zvolit dlažbu ve velkém formátu a jako obklad na stěnu třeba menší obkladačky v retro stylu, které v současnosti zažívají velký návrat na koupelnovou scénu.  Velmi designově působí také kombinace povrchů v lesku a matu, jako například matná dlažba s lesklými obklady. Neváhejte si říci o další inspirační fotografie.

Atmosféru koupelny dotvoří také keramické dekorace – obklady s patchworkovými vzory, 3D vzory, které jakoby vystupují do prostoru koupelny, obklady s „kresbami“ lidských obličejů či mozaiky…

V designové koupelně má velký význam také vybavení – baterie, umyvadlo, vana a nábytek

>

Možností, jak vytvořit designovou koupelnu, kterou vám bude každý chválit, je opravdu mnoho. Rádi vám poskytneme další inspirační fotogalerie, rady, tipy a návrhy řešení tak, aby vaše designová koupelna byla naprosto dokonalá a přesně splňovala vaše představy. U nás vždy najdete spoustu inspirace nejen do koupelny, ale také kuchyně a dalších částí interiéru.

Celkový styl a design koupelny podtrhne také koupelnové vybavení -  designová umyvadla, stylové baterie, koupelnový nábytek, sprchový kout či vana. V neposlední řadě je třeba myslet i na další doplňky – zrcadla, koupelnové předložky či květiny. To vše bude mít na design koupelny zásadní vliv.

Potřebujete poradit, jaký typ obkladů a dlažby bude do vaší koupelny tím nejlepším řešením? Jsme tady pro vás - poskytneme vám tipy, rady a další koupelnové inspirace a fotogalerie a seznámíme vás s nejnovějšími trendy v oblasti designových koupelen. Doporučíme vám také vhodné koupelnové vybavení – vany, baterie, umyvadlo nebo nábytek a doplňky. Rádi vám vytvoříme i 3D grafický návrhTaké si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru.