Designový obklad a dlažba Kilim

Dlažba Kilim s ornamentálními vzory se stane skvostem interiéru a strhne na sebe veškerou pozornost. Svým provedením připomíná ručně vyráběné, zejména perské koberce. Úžasně vypadá v soukromých i komerčních interiérech.

Originální dekorace na podlaze z dlažby Kilim
Dostupnost: Běžně do 3 týdnů

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

 • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
 • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
 • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
 • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 21:30, ne 16:00 - 21:30
 • Vše zdarma

Produkty této série

Kilim black natural, Formát: 60 × 60 cm, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Kilim black natural
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Kilim nain natural, Formát: 60 × 60 cm, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Kilim nain natural
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Kilim single natural, Formát: 60 × 60 cm, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Kilim single natural
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů

Jaký je designový obklad a dlažba Kilim?

  • Tloušťka: 0,74 cm
  • Formát: 59,55×59,55 cm
  • Rektifikováno – umožňuje pokládku s minimální spárou
  • U dvou produktů Nian a Black 12 různých dekorů - náhodně namixovaných v krabicích
  • V povrchu naturale – protiskluz R10 – vhodný do komerčních prostor

Dlažba s ornamentálními vzory se stane hvězdou interiéru

Kdo touží po originálním a netradičním interiéru, bude z této interiérové dlažby nadšený. Dlažba má výrazné patchworkové  a ornamentální vzory a stane se doslova hvězdou interiéru. Velkou výhodou je, že její majitel už pak nebude muset tolik řešit jiné doplňky a dekorace. Dlažba Kilim je tak výrazná, že k ní postačí jednoduché, například bílé obklady a nenápadný nábytek, například v designu dřeva. Perfektní bude také kombinace s dlažbou v imitaci dřeva, kterou lze položit jak na podlahu, tak na stěnu.

Krásné vzory dlažby ozdobí váš interiér, dlaždice lze pokládat s minimální spárou

Dlažba Kilim má protiskluz R10, který je vhodný také do komerčních prostor. Může se tak stát nejen ozdobou obýváku, ložnice či koupelny, ale také třeba kavárny nebo obchodu s oblečením. Dlažba s originálními vzory je rektifikovaná, díky čemu se dá pokládat jen s minimální spárou – 1 až 2 mm mezi jednotlivými dlaždicemi. Minimální spáry zaručí, že každá místnost bude působit celistvě, tedy bez „narušení“ spárou. V minimálních spárách mezi keramickými dlaždicemi se zároveň bude udržovat méně prachu a nečistot než u nerektifikovaného provedení dlažby. Dva odstíny dlažby – Nain natural a Black natural mohou mít na jedné ploše až 12 různých dekorů, které jsou náhodně namíchány v krabicích.

Koupelnové obklady budou vypadat skvěle třeba za umyvadlem či kolem vany

Okouzlující patchworkové vzory. To je přesně to, co dodává těmto obkladům a dlažbě atraktivní a osobitý charakter. V koupelně dokážou hotové zázraky. Stačí je použít jen v části koupelny – zkuste je položit třeba jen na podlahu, za umyvadlo nebo kolem vany a stylová koupelna bude na světě. Protože jsou tyto koupelnové obklady a dlažba v patchwork stylu samy o sobě výrazným prvkem, víc nápadných doplňků nebude v koupelně potřeba.

Kachličky do koupelny jsou rektifikované, což přinese do koupelny méně spár

Koupelnové obklady a dlažba jsou takzvaně rektifikované, což znamená, že je lze pokládat jen s minimální spárou. A méně spár přispívá i k větší čistotě koupelny, protože ubývá míst, ve kterých by se mohly usazovat bakterie a nečistoty. V povrchu naturale je dlažba do koupelny protiskluzová s protiskluzem R10 a je tak vhodná i do komerčních prostor.

Parametry - Kilim

BarvaČerná, Béžová, Šedá
VzhledDekorovaná
DostupnostBěžně do 2 týdnů
Formát60 × 60 cm
MateriálKeramika
PoužitíInteriérová
MrazuvzdornostAno
ProtiskluznostAno
TvarČtverec
PovrchMatný
RektifikaceAno
Tloušťka< 1 cm

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Série

Články

Český interiér ve stylu hollywoodských hvězd
Procestujte ve fotografiích moderní dům jednoho z našich zákazníků a získejte inspiraci pro bydlení jako z Hollywoodu.
V celém domě vyniká krása kamene, dřeva a mramoru na velkoformátových obkladech a dlažbách
Proč zákazník do celého domu zvolil obklady a dlažby v imitaci kamene, mramoru a dřeva ve velkých formátech? Proč upřednostnil keramické imitace před pravými materiály? Jak se mu s námi spolupracovalo? Vše se dozvíte v tomto článku.
„Nové obklady a dlažby Versace imitují eben a meteorit, nebo mají zdobná písmena,“ říká obchodní ředitel Giancarlo Pelloni
Luxusní keramické obklady a dlažby v imitaci vzácného dřeva ebenu, nebo kamene, který je podobný meteoritu, luxusní velkoformátové dlaždice s novým barokním symbolem a dlaždice se zdobnými písmeny abecedy. O nových kolekcích jsme v rozhovoru mluvili s obchodním ředitelem značky Versace Giancarlem Pelloni.
„V designu koupelnového obkladu můžete mít také umyvadlo, nábytek či sprchový kout,“ říká Alessandro Bianchi z keramičky Mirage
Líbí se vám obklady a dlažba do koupelny v imitaci mramoru, kamene, či betonu? A co byste řekli na to, kdybyste mohli mít ze stejných dlaždic také koupelnové vybavení? Přesně s takovouto novinkou přichází výrobce obkladů a dlažeb Mirage.

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích či obkladů za kuchyňskými linkami a dalších.

Inspirovat se