„V designu koupelnového obkladu můžete mít také umyvadlo, nábytek či sprchový kout,“ říká Alessandro Bianchi z keramičky Mirage

Líbí se vám obklady a dlažba do koupelny v imitaci mramoru, kamene, či betonu? A co byste řekli na to, kdybyste mohli mít ze stejných dlaždic také koupelnový nábytek, umyvadlo, sprchový kout či odtokový kanálek? Přesně s takovouto novinkou přichází výrobce obkladů a dlažeb Mirage v novém katalogu Mirage Home. O koupelnových řešeních v katalogu jsme si na největším veletrhu keramických obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení CERSAIE, povídali v září 2019 se zástupcem firmy Alessandrem Bianchi. Podívejte se na exkluzivní video, které jsme pro vás natočili přímo v Bologni.

 
 

V katalogu Mirage Home zúročila firma své letité zkušenosti v oblasti koupelen

Výrobní závod společnosti Mirage se nachází na italském venkově, nedaleko hornatého městečka Sassuolo. Mirage má na trhu keramických obkladů a dlažeb věhlasné jméno – její výrobky jsou ve světě známé špičkovou kvalitou a vytříbeným designem. Jak v rozhovoru Alessandro Bianchi uvádí, zástupci společnosti Mirage díky svým dlouholetým zkušenostem přesně vědí, co dnes zákazníci požadují. Tyto svoje zkušenosti zúročili v novém, unikátním katalogu s názvem Mirage Home, který exkluzivně představili na veletrhu CERSAIE.

Více o veletrhu si můžete přečíst v článku Přehlídku trendů v obkladech a dlažbách CERSAIE navštívil tým M.B.KERAMIKY.

 
 

Poutavé fotografie ukazují, že z velkoformátových dlaždic se dá vyrobit mnoho dalších doplňků do koupelny

Každému je při listování katalogu a prohlížení atraktivních fotografií ihned jasné, že se mu do rukou dostaly návrhy zcela jedinečných koupelnových řešení.  Keramička Mirage, která se mimo jiné specializuje na výrobu velkoformátových obkladů a dlažeb, v katalogu představuje možnosti, jak se dá z velkoformátových dlaždic v určitém vzhledu – mramoru, betonu a v dalších designech, vyrobit také kompletní zařízení pro koupelny. Zákazník tak může svoji koupelnu dokonale sladit - od obkladů a dlažeb počínaje až po koupelnový nábytek a odtokové kanálky konče.

 

Můžete mít umyvadlo či sprchový kout ve stejném designu a barvě jako obklad a dlažbu, říká Alessandro Bianchi

„V katalogu ukazujeme řadu koupelnového nábytku, a také umyvadla, celé sprchové kouty nebo sprchové vaničky a odtoky ze stejného materiálu. Takže můžete mít sprchový kout nebo umyvadlo – cokoliv si vyberete, ze stejné šarže velkoformátových dlaždic. To znamená ve stejném designu a barevném odstínu jako obklady a dlažba v koupelně,“ vysvětluje ve videu Alessandro Bianchi.

Upřesňuje, že pokud se v koupelně designově sjednotí nejen obklady a dlažby, ale i nábytek,  sanita a další doplňky a dekorace, výsledek bude velmi elegantní. „Ve světě sanity a koupelnového vybavení se pohybujeme několik let. V katalogu tak přinášíme řadu řešení, o kterých se domníváme, že naplní všechny potřeby zákazníků,“ přibližuje zástupce společnosti Mirage.

 
 

Zákazník si může vybrat třeba to, kde chce mít výřez pro umyvadlovou baterii

Alessandro Bianchi doplňuje, že řešení v katalogu Mirage Home se dají přizpůsobit konkrétním potřebám zákazníků. Každý si může vybrat nejen požadovaný rozměr koupelnového nábytku, ale také třeba to, kde přesně chce mít v umyvadle umístěnou baterii či odtok ve sprchovém koutu. „Můžete si třeba vybrat výřez vlevo, vpravo či ve středu materiálu, zkrátka jakékoliv řešení z našeho katalogu,“ dodává Alessandro Bianchi.

Katalog Mirage Home vám rádi představíme v našich showroomech nebo online

S keramičkou Mirage v M.B.KERAMICE již dlouho spolupracujeme a v našem sortimentu pro vás máme řadu obkladů a dlažeb z jejího portfolia. A samozřejmě máme také nový katalog Mirage Home. Rádi vám ho představíme v našich showroomech. Na cokoliv, co vás zajímá, se nás můžete zeptat také na našem online chatu.

 

Jaké jsou hlavní výhody našeho online chatu?

    • Okamžitá odpověď na jakýkoliv dotaz i večer
    • Ušetří vám čas, sami nemusíte hledat inspiraci a získávat informace
    • Vše vyřešíte rychle a z domu, pracují za vás jiní
    • Pro lepší představu vám rádi pošleme fotografie z realizací jiných zákazníků, videa z prodejny…

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 21:30 vám naši experti odpovídají obratem.