M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Reference

Několik recenzí od našich zákazníků:

Přinášíme vám několik citací recenzí od našich zákazníků. Respektujeme však soukromí našich zákazníků, a proto nikdy nezveřejňujeme fotografie jejich realizací bez předchozího souhlasu. Z tohoto důvodu zde nenajdete fotogalerie z rodinných domů, bytů a dalších soukromých prostor. Pokud máte zájem prohlédnout si fotogalerie komerčních či veřejných prostor, naleznete je níže.

 

Paní Kateřina P. [Recenze Firmy.cz]

"Firmu rozhodně doporučuji! Ochota personálu při výběru obkladů a dlažby a to včetně výborných doporučení a rad, zhotovení vizualizace dle konkrétních požadavků. Rychlé jednání, na všem jsme se perfektně domluvili. Kvalitní materiály. Při ev.další realizaci s jistotou půjdu opět do této prodejny."

 

Pan Pavel L. [Recenze Firmy.cz]

"Jako zákazník mohu firmu jen doporučit. Byl jsem maximálně spokojen. Vřelý a při tom velmi profesionální přístup. Skvěle nám poradili. Termín dodání byl dohodnutý a vše proběhlo k naprosté spokojenosti. Materiál jsem měl bezplatně uložen nějakou dobu ve skladu firmy. Nebylo problém s vyzvednutím a vše bylo perfektně zabalené a nepoškozené. Spolehlivá firma a perfektní přístup k zákazníkovi. Pro nákup těchto věcí jedině sem. Jen škoda, že těch hvězdiček není více. Dostali by 10 z 10."

 

Pan Richard K. [Recenze Google]

"Dali jsme na doporučení kamaráda. Tvrdil, že jsou dobří a určitě zde pořídíme. Musím říct, že měl pravdu. Setkali jsme se zde s osobním a profesionálním přístupem a hlavně s ochotou, která se dnes jen tak nevidí. To i v případě jedné reklamace, kvůli výrobní vadě."

 

Pan Petr H. [Recenze Google]

"Komplet nová koupelna! Do Brna jsme si udělali výlet z UH. Během dvou návštěv jsme společně s panem Pospíšilem a paní Němčekovou vybrali vše, co naše koupelna potřebovala - navíc i nějakou dlažbu do haly a špíže :) Chválím komunikaci a ochotu řešit i drobné detaily. Na začátku jsme neměli příliš představu co chceme (hlavně kvůli dnešní velmi široké nabídce), ale nakonec jsme přesně věděli, co máme :) Určitě doporučuji! PS: Díky za výbornou kávu a čaj! :) (y)"

 

Paní Martina B. [Recenze Google]

"Velice příjemná paní prodavačka která dokáže poradit . Byli jsme tu už po několikáté a vždy jsme byli naprosto spokojeni. Slušný výběr a přiměřené ceny."

 

Pan Jan H. [Recenze Google]

"100% spokojenost !!! , mohu doporučit všem, kteří vyžadují kvalitní odborné poradenství a osobní přístup při realizaci a výběru obkladů a sanitární techniky s možností okamžité vizualizace přímo v prodejně."

 

Paní Pavlína D. [Recenze Google]

"Vysvětlili mi rozdíly mezi variantami a navrhli nejlepší volbu. Velký výběr, dobré ceny. Doporučuji!"

 

Pan Filip L. [Recenze Google]

"Společnost M.B.Keramiku mohu vřele doporučit. Oceňuji lidský přístup, profesionalitu nabídky a trpělivost se zákazníkem."

 

Paní Petra S. [Recenze Google]

"Velký výběr, kvalita, rozumná cena a zejména oceňuji profesionální přístup slečny, která mě obsluhovala. Jsem se svojí novou koupelnou velmi spokojena a budu se těšit na další nákup"

 

Paní Jarmila J. [Recenze Firmy.cz]

"Ve firmě M.B.Keramika jsem si vybrala 2 cm dlažbu a řešila jsem technický problém s pokládkou na nestandartní povrch, pan Pospíšil projevil velkou ochotu mi dobře poradit, děkuji za pomoc! Tuto firmu rozhodně doporučuji, nejen pro velký výběr dlažby, ale také kvůli vysoké profesionalitě prodávajících!"

 

Paní Lucie M. [Recenze Firmy.cz]

"Už v minulosti pri realizácii kúpeľne -veľká spokojnosť. Som rada, že to stále aj po rokoch funguje perfektne- ochota poradiť, prehľad o tom čo momentálne trh ponuka, ale aj znalosť materiálov a ich výhod či obmedzení. Perfektné!"

 

Komerční či jiné veřejné prostory

2018

  • Autosalon, Orlová-Poluba (EC1 Barbican 60 × 120 cm, Chalet)

2017

2016

Starší

  • Polyfunkční dům, Brno Hlinky (Vogue - Vetro - skleněné obklady)
  • Městský úřad Jičín (Musis - Meteor)
  • Univerzitní kampus, Brno Bohunice - I.Etapa (materiál - Color One, Taurus)
  • Wellnes centrum Hotel Santon, Brno (Color One, Taurus)
  • Justiční Palác, Brno (Color One, Taurus)
  • Česká pošta, Brno, Heršpická 
  • Okresní soud Znojmo (Supergres - série Ambienti)
  • Spa a Wellnes Hotel Francis, Františkovy Lázně (Supergres - You, Arké;  Armonie - Nettuno, Saturno; Rako - Shikoku)
  • Veterinární a farmaceutická univerzita Brno (Labicer - Granity, Vogue - Interni)
  • Továrna Flextronic, Brno (dlažba Marazzi)
  • Hotel Happy Star, Hnanice u Znojma (dlažba Marazzi, pokoje Rako)