Barevné koupelny inspirace

DATA | bannery | CTA_Banner_MOBIL_final.png DATA | bannery | CTA_Banner_PC_final.png

Ve fotogalerii níže se můžete inspirovat mnoha fotografiemi barevných koupelen. Naleznete zde designové fotografie od výrobců, také skutečné realizace našich zákazníků i profesionální 3D návrhy- vizualizace. Více o barevných obkladech do koupelen se můžete dočíst níže pod fotogalerií inspirací.

Barva
Styl
Formát

Líbí se vám barvy v koupelně? Koupelnové obklady jsou dnes k dostání v řadě barev, celobarevné koupelny však již dnes nejsou v módě. Trendy je kombinování barevných obkladů s jednobarevnými kachličkami anebo s dlažbami v imitaci přírodních materiálů – dřeva, kamene, nebo také v imitaci cementové stěrky. V textu níže se dočtete více informací a najděte v něm spoustu inspirace pro barevné koupelny. Veškeré produkty u nás můžete nakoupit také online.

Světlé obklady dodávají koupelně jas a hloubku, tmavší barvy kachliček zase působí tepleji až intimněji

>

 Barevná koupelna dnes může mít opravdu mnoho podob. Výsledný efekt se bude odvíjet od designu a barvy koupelnového obkladu, který se stane základním stavebním kamenem. Ostatní barvy by pak měly být spíše doplňkové. Obecně platí, že světlé barvy kachliček do koupelny, jako jsou béžová nebo krémová, působí vzdušně a dodávají prostoru jas a hloubku. V určitém uspořádání mohou světlé obklady koupelnu také opticky zvětšovat. Tmavší, a také pestřejší barvy obkladaček, jako je červená, modrá nebo zelená, budou v koupelně působit teplým a intimnějším dojmem. Jakým barvám dáte přednost vy?

Jak na tu nejkrásnější barevnou koupelnu? Kombinujte v ní maximálně tři barvy, jedna by měla být dominantní

>

Při barevném kombinování obkladu a dlažby do koupelny je důležité dbát na to, aby v koupelně byly maximálně tři barvy. Jedna ze zvolených barev by ale měla dominovat nad zbylýma dvěma. Pak do koupelny můžete směle  zvolit třeba sytě červenou, zelenou či modrou barvu obkladaček. V podstatě neexistují barvy obkladů a dlažeb, které by pro koupelnu nebyly vhodné, jen nevhodně zkombinované odstíny a jejich intenzita. Rádi vám s výběrem barevných obkladů do koupelny pomůžeme tak, aby byl její efekt dokonalý. Důležité je dbát na každý detail.

Online vám poskytneme rady, tipy a také inspirační fotografie, aby vaše barevná koupelna byla co nejkrásnější a přesně splňovala vaše představy.

Obklady ve výrazných barvách je nejlepší použít jen v části koupelny. Atmosféru dotvoří keramické dekory.

>

 Celobarevné koupelny dnes již nejsou v módě, protože se lidem vždy rychle okoukaly. Jaké jsou aktuální trendy? Nejlepším řešením je výrazné obklady – třeba v červené, zelené, nebo tyrkysové barvě,  použít jen pro část prostoru, jako například za umyvadla, kolem zrcadla nebo vany. A pro zbytek koupelny upřednostnit kachličky v neutrálních barvách – v bílé, v béžové či hnědé. Takto vznikne v koupelně kontrast a vynikne v ní každý zajímavý detail. Součástí kolekcí barevných obkladů bývají také nejrůznější keramické dekorace – třeba obklady s patchworkovými, geometrickými či květovými a jinými motivy, a také mozaiky. Některé dekorace mají plastický 3D povrch. Každá barevná koupelna tak může mít svůj jedinečný, osobitý styl. Nahlédněte do naší inspirační fotogalerie, kde najdete i fotografie z realizací našich zákazníků.

Hitem je kombinování barevných obkladů s dlažbami v imitaci dřeva, kamene, či cementové stěrky

>

V posledních letech je velkým hitem kombinování barevných obkladů s dlažbami v imitaci přírodních materiálů – jako například s dlažbami v imitaci dřeva, kamene, ale také cementové stěrky. I tyto dlažby se dnes běžně vyrábějí v různých barvách, kromě těch tradičních také třeba v modré, cihlové nebo v zelené. Každý si tak může vybrat barevnou koupelnu přesně dle svého gusta. Atmosféru a styl koupelny umocní také vybavení - vany, baterie, nábytek, umyvadla. Nezapomínejte ani na klasické doplňky, jako jsou ručníky, či koupelnová předložka – i ty mohou ladit s obkladem a dlažbou.

Chtěli byste poradit, jaké barvy budou pro vaši koupelnu představovat to nejlepší řešení? Nebo jaký typ a rozměr obkladu zvolit? Rádi vám poskytneme návrhy řešení vaší koupelny, a také rady, tipy a další koupelnové inspirace a fotografie. Můžeme vás také seznámit s nejnovějšími trendy v oblasti barevných koupelen. Doporučíme vám vhodné koupelnové vybavení – baterie, vany, umyvadla nebo nábytek. Ať už zařizujete novou koupelnu nebo plánujete rekonstrukci. Moc rádi vám vytvoříme i 3D grafický návrhnebo si vytvořte rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru.